Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пращене на слушалката по време на разговор
#26

Виваком е...уви.Вече 5 сим карти смених,разговора е ужасен,по едно време мислех че имам проблем със слуха..ще търся решение.Благодаря за отговора Ви..

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
Аксесоари
#27

(2017-07-25, 16:34:40)sonyericsson33 написа:  Колеги при мен след по продължителен разговор ..след 2-3 минути разговора почва да се чува сякаш...как да го кажа ..през тръба,фуния.На места даже не разбирам събеседника какво ми говори. Има ли някой с такъв проблем.Мисля че с 6.01  нямаше такива проблеми.


Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Аз съм така колега и съм на Виваком. Както Ivkos спомена, мисля че при мен проблема е от мрежата на оператора. Случвало се е буквално нищо да не мога да разбера от разговора, докато другата страна ме чува нормално. Забелязвам, че няма модел при който се появява. Може да е в първите минути или след десетки. Тогава просто затварям и провеждам разговора отново. Също неприятно при мен е това пръщене или пукане, което ме съпътства почти при всеки разговор. Почти се неутрализира, като върна с едно деление звука в слушалката.
Цитирай
#28

Да абсолютно 1 към 1 като вашите проблеми,сменях ромове сим карти и т.н. проблема остава.Ще се обаждам към оператор отново,дано вземат отношение...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#29

(2017-07-25, 18:24:18)sonyericsson33 написа:  Да абсолютно 1 към 1 като вашите проблеми,сменях ромове сим карти и т.н. проблема остава.Ще се обаждам към оператор отново,дано вземат отношение...

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Обаждал съм се ,защото реших че го прави само на домашна клетка. Отговориха ми веднага, че проблем нямат. За съжаление го прави и на други клетки, така че не се занимавам повече с тях. Ясно е, че няма да ми обърнат внимание. Сим карта също сменях без резултат.
Цитирай
#30

Между другото да спомена - от 5 дни съм във Франция.Използвам роуминг,прикачих се към 3 тяхни оператори и разговарям доста.Все едно телефона не е моя.Няма пращене ,няма шльокавица и завалвания в слушалката-чува се уникално чисто ,с повече изразени високи чистоти....както трябва да е.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk

Samsung S8+ & Huawei mate 10 lite blue




Цитирай
#31

И една година по-късно най-после стигнахме до истината, че проблемът е в операторите ни. А колегата adri колко теми оплака миналото лято за това пращене, направо е легендарно. Lol

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#32

А и като се замисля при мен вече се случва адски рядко.

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#33

От около два месеца и аз съм собственик на Samsung S7 edge duos но от седмица проблема с праштяшта слушалка се обостря не искам да го пращам в сервиз че знам от опит какви са некадърници ...сега съм с Арабски ром и мисля да го флашна но незнам с какъв ром ако някой е запознат моля да каже с кой ром да го флашна за да изчезне проблема само да добавя че за Samsung S7 edge dual SIM няма БГ ромове

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#34

Защо не сложиш руския?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#35

Дали ще има руският ром БГ меню ...А и гаранцията няма да отпадне нали

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#36

Гаранцията не отпада, но за българското меню не знам.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

И при мен го има това пукане понякога както и заглъхване. Първото, което ми хрумва е, че ако беше от оператора с карта на друг оператор нямаше да го прави това. 
Нещата, които намерих по другите форуми като възможни причини:
- проблем фабричен от това, че микрофона трябва да е водоустойчив и има покритие, което пречи на самата мембранка...
- проблем с дънната платка, за това не се оправя при смяна на микрофон...
- проблем с VoLTE, който се появява ако мрежата ни не го поддържа или тела на събеседника, а той е включен на нашата еска...
 

Ако някой е намерил все пак някакво решение, нека сподели.
Цитирай
#38

(2017-09-15, 17:42:51)barmatador написа:  Дали ще има руският ром БГ меню ...А и гаранцията няма да отпадне нали

Има български!

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#39

Смених го с руски ром има да БГ меню но няма бг клавиатура и проблема с правенето в слушалката остана а не ми се праща на сервиз щото знам колко са добри има те ли други предложения

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай
#40

barmatador
Има си бг и всичко, избери език за въвеждане. Ромовете са еднакви.

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай
#41

Щом е толкова лошо по-добре го дай, но ти си знаеш. Показваш им и проблема.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Когато говоря по скайп на 3G от Виваком и пълен обхват, се получават някакви интервали, през които нищо не се чува. Все едно прекъсва, но разговорът продължава. След секунди се възстановява. Не е слаб нета, качеството не се влошава. От какво може да е?
Цитирай
#43

От Скайп, най-вероятно. Мои приятели, които ползват често такъв тип разговори, казва, че от Скайп са най-недоволни откъм качество на разговорите.

Xiaomi 11T (A1)
Цитирай
#44

(2017-10-05, 06:55:51)vlado2910 написа:  От Скайп, най-вероятно. Мои приятели, които ползват често такъв тип разговори, казва, че от Скайп са най-недоволни откъм качество на разговорите.

Не е проблем качеството. Получават се секунди без да се чува, все едно изключва. При всеки разговор е така. На wi-fi май го няма.Другата седмица ще тествам с друга карта, друг телефон. 100% е дефект в апарата. Голяма греда с това S7
Цитирай
#45

(2017-10-05, 06:55:51)vlado2910 написа:  От Скайп, най-вероятно. Мои приятели, които ползват често такъв тип разговори, казва, че от Скайп са най-недоволни откъм качество на разговорите.

Проблемът се оказа от сим картата. Използвал съм някаква стара,която е на 3g. Сложих друга с 4g и качеството стана пушка. Smile
Цитирай
#46

И аз имам проблем с пращенето в слушалката.За сервиз в Vivacom ще искат ли фактурата?

LG G2 32GB Black/Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Цитирай
#47

Искат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#48

А ако не е на мое име?

LG G2 32GB Black/Samsung Galaxy SIII Sapphire black 16GB
Цитирай
#49

Между другото - и аз съм на виваком и при мен се чува по-зле отколкото с другите телефони, като сложа същата карта. Явно не е до оператор а до телефон. Или някаква несъвместимост между телефон-оператор.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)