Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 5c [Мнения]

Нямаш ли познат с карта VIVAClub да ти го вземе Хонор 8 лите за 450 лева? Това е може би на хубавата свободна цена, и истинска гаранция.
И малко ще се напънеш да събереш 50 лева. Така поне ще имаш актуален телефон по дълго време.
Цитирай
Аксесоари

ъпдейтнах руутнат апарат през ота с тврп и всичко мина гладко.
чак се учудих Smile
Цитирай

(2017-05-21, 13:25:24)emzo написа:  ъпдейтнах руутнат апарат през ота с тврп и всичко мина гладко.
чак се учудих Smile

Имаш ли още рекавъри и рут?
Цитирай

Рут - не, рекавъри - не съм гледал.
По-вероятно - не, бутлоадера остана отключен обаче.
Цитирай

Появил се е нов ъпдейт, който завършва на 352. Знаете ли нещо? Лек ден от мен.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

При мен още не се е появил. Smile Не мога да открия и сигурна информация дали ще има ъпдейт до Андроид 8.

Asus Memo Pad HD7 Blue
Huawei Honor 7 Lite (5c) Gray
Цитирай

Той не е официален, може и да не се появи, но да го имаш.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Ъпдейтнах го през самото Firmware, но не забелязвам нещо ново...  Ще постна както направих, ако има желаещи.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

A дали забелязваш проблеми с пръстовия отпечатък.И аз го бях ъпдейтнал до 352,но имах проблем с него,след известно време ,ако не го рестартирам спираше да работи,както и бързо падане на батерията.След ъпдейта бях направил връщане до фабрични насторйки.
Цитирай

След ъпдейта го ползвах точно две седмици, аз също направих хард ресет и нямах никакви проблеми. Батерията държеше както преди, а с пръстовия нямах проблем, защото редовно го използвах, даже с него приемах обажданията. Но вече нямам преки наблюдения, защото по Коледа го ъпгрейднах с по нов телефон.
Цитирай

Здравейте, имам оферта да ми докарат телефона от Германия, но искам да попитам, ще важи ли гаранцията тук в България ако стане проблем ? Ако важи, в кой сервиз се изпраща ?

Xiaomi Mi 3
Цитирай

Може да попиташ в официалното представителство.

.jpg Huawei Sofia.jpg Размер: 18.16 KB  Сваляния: 29

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Днес си обнових телефона до версия NEM-L21C432B361. През "Проверка за актуализации" не излизаше никакъв ъпдейт. Ъпдейта се появи когато от менюто (трите точки) избрах "Изтегляне на най-новия пълен пакет" - размер на ъпдейта 2.07 GB. В момента EMUI ми е версия 5.0.3. Не знам кога са го пуснали този ъпдейт - пише, че интегрира корекциите за сигурност на Google от юли 2018 г. за подобрена сигурност на системата.

Asus Memo Pad HD7 Blue
Huawei Honor 7 Lite (5c) Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)