Анкета: Гледате ли Европейското и ако да, по какъв начин следите резултатите? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, с Livescore
19.64%
11
19.64%
Да, с Fotmob
5.36%
3
5.36%
Да, с SofaScore
7.14%
4
7.14%
Да, с Друго (напишете в коментар)
10.71%
6
10.71%
Да, но не използвам приложения, следя през браузър
17.86%
10
17.86%
Не гледам футбол
39.29%
22
39.29%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гледате ли Европейското и ако да, по какъв начин следите резултат?
#1

 AndroidBG ви пита... 



"Гледате ли Европейското и ако да, по какъв начин следите резултатите?"


[Изображение: 1263db8af60a840b.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Аз следя през браузъра, но само резултатите. Иначе не гледам футбол, гледах само Хърватия - Португалия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#3

Има приложение в магазина Wink Състави резултати програми всичко има Smile
#4

Не ги следя всичките, гледам само по-интересните мачове (според мен) и когато ми остане време. Иначе не следя футболните първенства.

Lenovo P70 + MIUI 9
#5

Следя резултатите, гледайки всички мачове/конкретно за ЕП/. Не намирам подобен отговор, явно анкетата е свързана с мобилните ни устройства.
Следя с Livescore приложение мачовете, които не съм успял да гледам/представляват по-малък интерес за мен.

SGS 6 [Stock 6.0.1]

#6

Гледам мачове и следя резултатите по телевизията като ги дават, иначе не използвам приложения за тая работа.
#7

Когато съм в къщи ги гледам. Ако работя през това време или се е наложило да излезна, през браузър следя резултатите.
#8

Livescore пуснаха отделно приложение за европейското и от там следя, когато съм на работа. Иначе гледам първенството по телевизията.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#9

Ще ми се да ги гледам, ама не ги дават при нас (Авсралия) и затова само следя през Fifa 2016 app

Samsung Galaxy S10+ Green
#10

Гледам, когато мога, главно вечерните мачове. Ако съм на работа/навън рядко ги пускам през някое приложение за телевизия, по-често ги следя с приложението Forza.
#11

Аз съм толкова запален по футбола, че ако световното се провежда в двора на къщата ми, няма да отскоча до прозореца да гледам.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#12

(2016-06-28, 13:35:15)krassiy написа:  Аз съм толкова запален по футбола, че ако световното се провежда в двора на къщата ми, няма да отскоча до прозореца да гледам.

ммда, и аз съм така. Ама телевизорът като остане на канала съм принуден от мързел да го гледам. 


Англия излезе от Европа два пъти тази седмица.
#13

Гледам резултатите създадено специално за това приложение - "EURO 2016"

Sony Xperia 1 II, black
#14

Стига да мога, гледам всеки мач, ако не - livescore.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
#15

Гледам го, а когато пропусна някой мач гледам резултата от приложението UEFA EURO от Google Play.
#16

това е единствения спорт който НЕ гледам от както започнаха тези глупости примерно в един френски отбор да не играе нито един французин Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

#17

Гледам почти всички мачове, а програмата следя от UEFA EURO 2016.
#18

Светът е футбол.. а относно резултати, само LiveScore ползвам.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)