Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнат дисплей
#1

Привет колеги, пускам тази тема и се надявам да ми помогнете.Днес изпуснах телефона на плочките и се счупи дисплея.Всичко си работа нормално ,не е засегнат тъча .Искам да попитам дали има вариант да се смени само стъклото и дали е правена тази манипулация.Къде във Варна мога да го оставя.Поздрави и благодаря отново за помощта.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
Аксесоари
#2

E нали тъча не е засегнат, защо искаш да смениш стъклото

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Да има такава опция да се смени само стъклото. Принципно ако имаш под ръка може и сам с малко инфо от нета да се справиш, но не те съветвам. Направо го носи в сервиз. За Варна нямам идея.
Успех.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#4

За Варна на колхозния пазар при Иво прави. 80 лв беше цената която ми обяви. Моя телефон е същия, но го ползвам така. Има една черта, но когато е пуснат дисплея почти не се вижда

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#5

Определено и така си работи нормално , но е доста напукан дисплея горе в ляво и е дразнещо много, иначе като е пуснат почти не си личи.Може ли да ми кажеш къде по точно на Колхозния я Иво ,че там доста сервизи има.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#6

Стъкло се сменя адски трудно и няма никаква гаранция след това няма ли да има прашинка отдолу или да е одраскан дисплея.  Добрия вариант в съотношение цена/качество е да си вземеш от ибей или из оелекса свален дисплей с рамката от телефон.  Има търговци които купуват нови телефони на кило и ги разкомплектоват за части. Така направих с ноут 2 на жената.  Купих половин телефон със заводската слюда даже.  За 10 минути сложих карантиите от стария на новата рамка.  И до ден днешен си го ползва.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

(2016-06-30, 20:55:42)did89 написа:  Определено и така си работи нормално , но е доста напукан дисплея горе в ляво и е дразнещо много, иначе като е пуснат почти не си личи.Може ли да ми кажеш къде по точно на Колхозния я Иво ,че там доста сервизи има.
От кръстовището, тръгваш към входа на пазара. Подминаваш го, стигаш до една барака със закуски. До нея магазинчето. Със стъклени витрини като влезеш има две бюра от двете страни. Малко е.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#8

Намерих го днес го оставих телефона. Каза точно че за 80лв ще го оправи. Благодаря много за помоща

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#9

Радвам се че съм помогнал. Пиши после за резултатите и мнение за смяната.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#10

Колеги днес си взех телефона от Иво. Сменено е само стъклото без тъча и за момента всичко е супер и няма проблем.Иво ми спомена че попринцип е рисковано само смяна на стъкло и горе долу на всеки 10 смени се поврежда и тъча, най вече зависело от това колко е напукано стъклото.

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#11

Колеги имам едно питане ,как мога да ресетна телефона или да изтрия всичката информация при неработещ дисплей. Изобще не свети

Samsung Galaxy SIII
Цитирай
#12

Вадиш батерията за да си сигурен, че е изключен.слагаш в пак. След това задържаш 3 бутона за да влезе в рекавъри. Като усетиш вибрацията пускаш power бутона и след около 5 секунди пускаш и другите 2.след това натискаш копчето за звука 3 пъти надолу. После веднъж power бутона. След това пак този за звука 7 пъти надолу. И после пак power. След това телефона трябва да е във фабричен вид вече. Това е при положение, че си със стоково рекавъри.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#13

Ще пробвам нищо не съм правил по телефона фабрично как то е .

Samsung Galaxy SIII
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)