Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за хвалби

Честито!
Като от картинка на дъвки Turbo е   Big Grin
Цитирай
Аксесоари

Страхотна е! Много безаварийни километри!

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Благодаря ви!

Изпратено от моят M2011K2G с помощта на Tapatalk

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
Цитирай

Аз пък се сдобих с Huawei p smart 2021.Видях,че не мога да подкарам купената igo navigation,Dead by day light и си купих Samsung galaxy a22 5g да пробвам прословутото 5g ама се оказа,че още нямаме в нашия град.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

Здравейте,какви подаръци си измислихте на самите вас или измислихте да подарите на любимият човек?
За сега друго не можах да немеря така по интерестно ,ако имате идей споделете?
https://de.aliexpress.com/item/329590923...4c4dCrMBfr

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Вчера си подарих предколедно нов видеорегистратор  Garmin 66w. Колкото кибритена кутия а с блутут уайфай и вграден гпс. За жената май ще е нова кола че нейната я предава Bu Big Grin Big Grin

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

(2021-12-03, 08:59:13)gazibarev написа:  Вчера си подарих предколедно нов видеорегистратор  Garmin 66w. Колкото кибритена кутия а с блутут уайфай и вграден гпс. За жената май ще е нова кола че нейната я предава Bu Big Grin Big Grin

AAaa Smile  със здраве и безаварийно да си го ползваш новият видео регистратор  Garmin 66w.


А моятаженичка ще е без книжка известно време ,Е само да вметна и аз, малко частно Lol ,тая година пред коледно взеха на жената книжката без наркотици,без алкохол ,без мъже,без да бие и псува няма пострадали и наранени около ~5000€ глоба това е да си в Австрия!Смятам го за новогодишна честитка .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2021-12-03, 09:20:41)Compare написа:  AAaa Smile  със здраве и безаварийно да си го ползваш новият видео регистратор  Garmin 66w.


А моятаженичка ще е без книжка известно време ,Е само да вметна и аз, малко частно Lol ,тая година пред коледно взеха на жената книжката без наркотици,без алкохол ,без мъже,без да бие и псува няма пострадали и наранени около ~5000€ глоба това е да си в Австрия!Смятам го за новогодишна честитка .

Ииии.... тия гадове са задминали белгийците по глоби. Bu

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Гадове големи.Но и това ще отмине.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

Да се похваля, че след много години с MIUI и Xiaomi вече съм с Pixel 6. Много съм доволен за момента, ще отделя време да нахвърлям впечатления в едно ревю тези дни.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай

Да се похваля, че след дълги години на Андроид, минах на другия бряг. Smile
Прехвърлих всичко - карти, контакти, апове и т.н. на един айфон и засега ми харесва. Чакам някой андроид телефон да успее да ме привлече, но поне засега няма такъв.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2021-12-16, 12:18:27)Be6i4 написа:  Да се похваля, че след много години с MIUI и Xiaomi вече съм с Pixel 6. Много съм доволен за момента, ще отделя време да нахвърлям впечатления в едно ревю тези дни.
Честито и със здраве да си го ползваш. Чакаме и за първи впечатления.

 
Цитирай

Честито и на двамата.
@whitehart ще се върнеш рано или късно към андроида Big Grin Аз бях така първо с андроиди, после 5 години iphone 6s и от миналата година съм с Note 10 Plus.
Веднъж бил ли си с някой android flagship, няма с какво толкова да те впечатли айфона.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

При всеки е индивидуално

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Честито.
Аз карам 3-та година с една Ноут 9-ка. По добре инвестирани пари в техника не съм имал. До ден днешен това е ТОП телефона за мен разбира се.
Доста често чета за новите излезли на пазара, виждам ги и на живо сред някои от колегите ми. До момента, нещо за което да заменя Ноута не видях.

BENEFON DRAGON> Tellit Lems a66> ALCATEL ONE TOUCH 311> Simens A52> Simens C65> Sony Ericsson T100> SONY ERICSSON 
T 290> Nokia 6230> Nokia 2650> Panasonic VS6> Nokia N78>  HTC Wildfire S> Nokia Asha 200> Samsung i9105 Galaxy S II (S2) Plus> lg g4 leather back> Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy S23 Ultra Green.
Цитирай

(2021-12-16, 12:18:27)Be6i4 написа:  Да се похваля, че след много години с MIUI и Xiaomi вече съм с Pixel 6. Много съм доволен за момента, ще отделя време да нахвърлям впечатления в едно ревю тези дни.

И ти не издържа на бъговете, нали  Big Grin
Честито, постно като днешната трапеза ще е тоз Пиксел, ама поне няма бъгове  Big Grin
Шегувам се Wink


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай

Ъпдейтнах ЕВО 840 120ГБ към ЕВО870 500ГБ с клониране без някакви драми... Туй от мен. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

От вчера ъпгрейднах стария айфон с един 13 про. Изключително съм впечатлен засега - кристално чист дисплей, чудесна камера и перфектен звук. Ползвам си и LG Velvet-та от време на време, да не късам изцяло с Андроида Wink


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

[Изображение: IMG-4263.jpg]

Мислех между Samsung Galaxy S22 Ultra, Google Pixel 6 Pro и Huawei P50 Pro, но взех този.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

A този 12 или 13 е?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

iPhone 13 Pro Max е, син.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

@hazART,
темата е за хвалби, а не за оплаквания.

Шегувам се! Със здраве да си го ползваш. Страхотен избор.
Цитирай

Честито hazart!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

@sapiora  Big Grin @centur 
Благодаря!

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

'Айде и аз да се отбележа в хАйфон раздела... Wink
https://www.denon.com/en-us/product/av-r...avr-x2700h за ХБО Макс е идеален.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)