Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тема за хвалби
#26

че иначе какво слагаш под чорапа? Big Grin
Цитирай
Аксесоари
#27

forbidden8 написа:Аз пък днес си обух чорап на бос крак. :rofl: Lol :rofl:
А аз чехли с чорапи Tongue гледката е неописуема :rofl:

Linux KDE
Цитирай
#28

... :rofl: :rofl: :rofl: ... без коментар.Като руснаците ли е брат, опънати до коленете. :cheers:

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай
#29

Ако не са до коленете се губи цялата естетика Tongue а и цвета задължително червен да подчертава крака и най-вече чехлата :rofl:

Linux KDE
Цитирай
#30

TopGun написа:П.П. Това ли е целта на темата? Спам тема номер 2?

HTC DESIRE HD 4.1.1
iPod Touch 4g
Цитирай
#31

Днес много се напих...... на тая хубава кръчмичка...

Lenovo s90-u L_SevenMaxs 5.0.1 ROM
Цитирай
#32

Утре ще си взема това http://www2.babolat.com/#/tennis/en/products/217
Цитирай
#33

Макар да не е точно относно мен, да се похваля. :cheers: Утре идва една ей такава машинка за сина ми : http://www.dell.com/us/p/alienware-m18x/pd.aspx (базова конфигурация, абе за служебен лаптоп бива :cheers: ) дано да стане добър гейм девелъпър! :cheers: :cheers: :cheers:

"Не зяпай, лапай!" Smile Big Grin
Цитирай
#34

Бива :confused:
Та това е супер лаптоп :cheers:
Цитирай
#35

Jon Bachkasht написа:дано да стане добър гейм девелъпър! :cheers: :cheers: :cheers:
Ама той девелопър ли ще става или игри ще играе, тва за мен са коренно различни неща, щото не ти трябва такова "животно" за 3 хилки, ако ще става девелопър, пуска студиото и почва да драска код Big Grin

Linux KDE
Цитирай
#36

bvbfan написа:
Jon Bachkasht написа:дано да стане добър гейм девелъпър! :cheers: :cheers: :cheers:
Ама той девелопър ли ще става или игри ще играе, тва за мен са коренно различни неща, щото не ти трябва такова "животно" за 3 хилки, ако ще става девелопър, пуска студиото и почва да драска код Big Grin
Offtopic Абе де да го знам, аз девелъпър няма да ставам... Big Grin Ама щом работодателите му така са решили. Може би трябва освен за код и машина за тест?!? Не му се бъркам, а и честно казано не ме интересува, щом си вади прехраната сам, ама трябва да го гоня, че още живее при "майка" си... Big Grin :cheers:

"Не зяпай, лапай!" Smile Big Grin
Цитирай
#37

То и майка ми да ми подари такава машина ще се махна от вкъщи (в кръга на шегата) :rofl:

SAMSUNG GALAXY S2 I9100 4.0.3
Цитирай
#38

Спечелих Кока Кола от 500 мл Big Grin

Device: Sony Xperia Z3 D6603
ROM:
Stock Lollipop 5.0.2 // 
23.1.A.1.28 // VIVACOM
Цитирай
#39

В сряда заминавам на почивка :cheers:
Цитирай
#40

На центъра на Croydon преди 1 седмица даваха безплатни коли в кутиики и аз си взех към 5 Lol

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай
#41

Днес си взех ракетата, а в сряда ще играя с нея Rock
Цитирай
#42

Dance
[Изображение: camoc.jpg]
Ама вече я продавам :rofl:

HTC DESIRE HD 4.1.1
iPod Touch 4g
Цитирай
#43

Най-накрая си купих screen протектор.
Цитирай
#44

Направих си crazy tuning stickers за косачката Big Grin Big Grin Big Grin заприлича на детска играчка Big Grin Big Grin Big Grin
[Изображение: 024559479-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559488-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559494-thumb.jpg?r=0]

LG G2 + SGS⁴ Active + Galaxy Note III                                
                                                                             UCCW Skins
Цитирай
#45

pikpik написа:
Направих си crazy tuning stickers за косачката Big Grin Big Grin Big Grin заприлича на детска играчка Big Grin Big Grin Big Grin
[Изображение: 024559479-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559488-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559494-thumb.jpg?r=0]

:rofl:
Браво! :thumbup:
Цитирай
#46

pikpik написа:
Направих си crazy tuning stickers за косачката Big Grin Big Grin Big Grin заприлича на детска играчка Big Grin Big Grin Big Grin
[Изображение: 024559479-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559488-thumb.jpg?r=0] [Изображение: 024559494-thumb.jpg?r=0]
Kaк ги направи ? Иначе добре изглежда, резачка Big Grin

HTC DESIRE HD 4.1.1
iPod Touch 4g
Цитирай
#47

Вдигнал е мощноста с няколко коня Big Grin Big Grin :thumbup:


GT540, G2, G4, S8+, Note9, Galaxy Tab S4, Note10+

Цитирай
#48

А ако сложи табела с регистрация РК вдига още повече коне и намалява разхода :tease:

Samsung Galaxy S IV Mist Black - AOSP KitKat
Asus Transformer Prime - CM 11 KitKat
Цитирай
#49

Днес сестра ми замина за Франция и аз се преместих в нейната стая (която е двойно по-голяма). :cheers:

SE T310 -> SE T610 -> Siemens M65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia N78 -> LG KS360 -> Samsung Galaxy S -> HP Pre 3 -> HTC Evo 3D -> Nexus 4
Цитирай
#50

Вие живот имате ли? Или само минусчета можете да цъкате? Много хейтъри станаха в тоя форум..

Intel Core i5-4690K | Asus Maximus VII Hero Z97 | EVGA GTX 780 SC ACX 3GB | Corsair Vengeance Pro 8GB
WD 1TB | Crucial MX100 256GB SSD | Corsair RM750 | NZXT H440 | Windows 8.1 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)