Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т

Ами не ги дават много от близко да се види как стоят ръбовете... Аз нямам мнение. Също така не е ясно от видеото дали имат ефект дъга.
Цитирай
Аксесоари

Да се включа и аз в аксесоарите Smile.
Взех си две калъфчета (пусти мерак Smile ), това:
https://www.aliexpress.com/item/For-OneP...0.0.UNWmuF
и това:
https://www.aliexpress.com/item/Nillkin-...0.0.UNWmuF
Първото (шаренкото) - много добре пасва. Плътно и точно. Покрива телефона от всички страни, и пуска умерено (по-скоро малко) прах и боклуци между телефона и калъфчето. Сравнително тънко е, а отзад дебелината е достатъчна за да покрие на височина камерата. Материята е нито много твърда, нито много мека. Цветовете са трайни и не е хлъзгаво. Предните ръбове се опитват да повдигнат протектора когато стиснете от страни телефона по силно, но малко шкурка 800 (по ръбовете на калъфчето отвътре - не по телефона SmileSmileSmile ) оправя положението. За цената си е тип-топ.
Второто - Nillkin, Добре пасва, една идея е по-дебело но, това му е и идеята. Отворено е отгоре и отдолу, поради което, пълни прах и боклуци между телефона и него. Идеално се разбира с протектора на екрана. Сравнително хлъзгаво е при захват отстрани. Тази материя отзад, която наричат синтетичен карбон е ужасна. Отпечатъците остават трайно, и много трудно се изтриват, поради което постоянно стои много грозно. Иначе е качествено изработено. Достатъчно твърдо, за да пази телефона.
Моето мнение е, че в случая, по-евтиното калъфче е по-добро.
Цитирай

(2017-03-20, 11:30:28)Net-Man написа:  Да се включа и аз в аксесоарите Smile.
Взех си две калъфчета (пусти мерак Smile ), това:
https://www.aliexpress.com/item/For-OneP...0.0.UNWmuF
и това:
https://www.aliexpress.com/item/Nillkin-...0.0.UNWmuF
Първото (шаренкото) - много добре пасва. Плътно и точно. Покрива телефона от всички страни, и пуска умерено (по-скоро малко) прах и боклуци между телефона и калъфчето. Сравнително тънко е, а отзад дебелината е достатъчна за да покрие на височина камерата. Материята е нито много твърда, нито много мека. Цветовете са трайни и не е хлъзгаво. Предните ръбове се опитват да повдигнат протектора когато стиснете от страни телефона по силно, но малко шкурка 800 (по ръбовете на калъфчето отвътре - не по телефона SmileSmileSmile ) оправя положението. За цената си е тип-топ.
Второто - Nillkin, Добре пасва, една идея е по-дебело но, това му е и идеята. Отворено е отгоре и отдолу, поради което, пълни прах и боклуци между телефона и него. Идеално се разбира с протектора на екрана. Сравнително хлъзгаво е при захват отстрани. Тази материя отзад, която наричат синтетичен карбон е ужасна. Отпечатъците остават трайно, и много трудно се изтриват, поради което постоянно стои много грозно. Иначе е качествено изработено. Достатъчно твърдо, за да пази телефона.
Моето мнение е, че в случая, по-евтиното калъфче е по-добро.

Колега, пусни някоя снимка да го видим първото как изглежда ако е удобно ( :
Цитирай

В момента съм на работа, и нямам качествени снимки, а съм със Nillkin-а. Ако искаш по-качествени, когато се прибера в къщи мога да ти изпратя.
.jpg 1.jpg Размер: 52.57 KB  Сваляния: 70
.jpg 2.jpg Размер: 65.14 KB  Сваляния: 62
.jpg 3.jpg Размер: 38.55 KB  Сваляния: 56
.jpg 4.jpg Размер: 40.5 KB  Сваляния: 66

Даже и Wallpaper си намерих със същия мотив  Wink .
Цитирай

Аз имам същия Nillkin. Телефонъхт изглежда добре в него. Забележката ми е, че е много стегнат. Имам чувството, че ако го напъна още съвсем малко, докато го вадя ще изпука. За това го хвърлих и сложих Spigen Rugged Armor.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Вчера си изджасках телефона по екран пак и Моколо стъклото се отлепи и измести с един пръст надолу. Махнах го и си сложих 2рото Orzly стъкло. 
Чудя се кое да си поръчам сега. Най-доволен останах от Mocolo, но ако някой има впечатление от друго да казва.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Колеги има ли мераклии да направим една обща поръчка за аксесоари от официалния сайт, sandstone case със стъкления протектор са 29евро, ако се съберем 3-4ма човека ще надхвърлим лимита от 100 евро за безплатната доставка.
https://oneplus.net/bg/oneplus-3-3t-essentials-bundle
Цитирай

Имай предвид, че скрийнпротектора не е извития https://oneplus.net/bg/oneplus-3-3t-curv...-protector
А е обикновения стъклен протектор.

С този бъндъл спестяваш 3 евро и нещо.
Цитирай

Аз съм мераклия за поръчката.Искам зарядно Smile

Sent from my Desire+816 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Може ли да предложите не цялостен стъклен протектор, но достатъчно голям да покрие самия екран изцяло по ширина,съшо така и работещо OТG към USB C от aliexpress

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

OTG чакам това: https://www.aliexpress.com/item/Type-C-U...09330.html

В OP чата казаха, че работи както трябва и за това този поръчах.
Цитирай

Мерси, малко дълъг изглежда, но може да свърши работа. Кофти, че оригиналния OTG от Oneplus One, който ми остана не го хваща, даже като е с USB C преходник.
А относно стъклен протектор, не цялостен имате ли предложения.
За момента още си чакам два прозрачни кейса от Али вече 26 дена

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

През type-c преходник няма как да стане, защото преходника е с други пинове и връзки. Иначе и аз тествах с преходникa дали става...ама ц.

Протектор мога да ти предложа само официалния обиконвен на OnePlus (не извития): https://oneplus.net/bg/oneplus-3-3t-temp...-protector

Правете партия с колегите горе за обща поръчка.
Цитирай

Като гледам официалния покрива малко повече дисплея от моя, но пак не целия екран, имам предвид видимата част, а и официалния не му е много адекватна цената. Много бях надъхан за цялостен протектор, но като чета навсякъде само проблеми с тях, особено ако са с калъф.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Аз си поръчах официални от сайта . Есентиал бъндъл дето се води - протектора е стъклен нормален не на цял екран . Калъфа ,който е в пакета (карбон в моя случай) е малко странен но погледнах ,че на снимките всички седят така(малко опира в горната част на камерата без да закрива нищо).

Поста е повод да се похваля с моя нов любимец 3Т гънметал 64ГБ.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

Някой има ли този протектор: oneplus 3 tempered NILLKIN Amazing H Nanometer Anti-Explosion 9H Tempered Glass oneplus3 Front Protector pro Film for oneplus 3t
http://s.aliexpress.com/fUZRfMfa
(from AliExpress Android)

Изглежда, че покрива целия видим екран., само че чета в коментарите, че по краищата не залепвал добре.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Докато се чудите какви протектори да си вземете, ето ви и моето предложение. 
цък
Купих си 2х2, шипнах ги до склада на Габиели и от там до БГ. Прилепват идеално и покриват на 100% дисплея

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Колега може ли снимки да пуснеш по-детайлни ако може Smile
Цитирай

(2017-03-31, 10:34:56)DEVGRU написа:  Докато се чудите какви протектори да си вземете, ето ви и моето предложение. 
цък
Купих си 2х2, шипнах ги до склада на Габиели и от там до БГ. Прилепват идеално и покриват на 100% дисплея

Като погледнеш под ъгъл не ти ли се получава един размазан ефект, като дъга?
Покрива ли предната камера или е изрязан, защото ако я покрива, изчакай няколко седмици да видиш как ще влезе прах отдолу?

@remixa92 този на нилкин ми изглежда същия като официалния. Може би не прилепва в краищата добре, защото телефона в краищата е заоблен. Именно за това само извитите протектори за цял екран с черните ленти покриват 100%, заради извивките.
Цитирай

(2017-03-31, 11:57:37)GH0STFACE написа:  "Като погледнеш под ъгъл ...."
Честно да ти кажа хич не съм обръщал внимание за това. Забелязвам че доста се цапа, но за тия пари, какви по дяволите претенции да имам?! Относно праха и предната камера - покрива го цялото, но за сметка на това вече два протектора напуквам и сменям, така че не съм му дал достатъчно време да се напълни с прах Smile)) (някой трябва да сложи едно предупреждение "НЕ СИ ДРЪЖТЕ ТЕЛЕФОНИТЕ В ЗАДНИЯ ДЖОБ!!!" на кутията).

Колегата по-горе искаше снимки - ако намеря нещо читаво да снимам телефона и протекторите ще направя.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Ок благодаря много ! Вчера си поръчах 2 калъфчета от Алиекспреса и се чудя дали да не поръчам и някакъв стъклен протектор ?
Имате ли предложения за стъкло по-целия дисплей без такива линии т.е. май извито, пък нека да влиза прах и да се зацапва. Искам просто за пробата, пък ако ми хареса със такова стъкло ще видя за нещо по-качествено. До сега е носен без протектор и гледам на слънце са се появили 4-5 съвсем леки драскотини по дисплея ?? а доста си го пазя ?
Цитирай

Първо да кажа за колегите, който евентуално ще се събират за обща поръчка.

10000 mah powerbank-а в момента е на промоция 14 евро: https://oneplus.net/bg/oneplus-power-bank
Ако на някой му е нужен.

Ето какво калъфче ми пристигна онзи ден от китай. Очарован съм направо тази евтинийка (2,6 долара) колко добре пасва на телефона. А освен това е и сендстоун и доста добър захват има в ръката.

[Изображение: 61Oin54bKFL._UY700_.jpg]

(2017-03-31, 12:22:25)don_gori написа:  Имате ли предложения за стъкло по-целия дисплей без такива линии т.е. май извито, пък нека да влиза прах и да се зацапва.

Не разбрах какво визираш под "без линии"?
Цитирай

(2017-04-03, 08:06:54)GH0STFACE написа:  Ето какво калъфче ми пристигна онзи ден от китай. Очарован съм направо тази евтинийка (2,6 долара) колко добре пасва на телефона. А освен това е и сендстоун и доста добър захват има в ръката.

[Изображение: 61Oin54bKFL._UY700_.jpg]


Не разбрах какво визираш под "без линии"?

И аз съм поръчал същото, чакам го да дойде от Алиекспреса, поръчал съм и едно на Nillkin карбоново ама май ще дойде по-бързо от Pelosi-то. Прочетох доста позитивни коментари за него, а и Sandstone ме кефи най-много. Ако не ти е проблем снимай как седи на Плюсчето Smile
Иначе за протектора имах предвид да е със заоблени крайща и да не си личат контурите на стъклото при изгасен екран, незнам 2.5d ли ги водят ?
Цитирай

@don_gori

Значи ти трябва такъв протектор: https://www.aliexpress.com/store/product...28701.html
Mocolo е от качествените такива.

Цитирай

Благодаря много ! Точно този ми седи в кошницата и чака да го поръчам Smile Иначе точно този тип, с който си ти мен лично не ми харесва, знам че по-трудно се отлепват и пълнят с прах, но ще видя ако Mocolo-то ми хареса, може да поръчам повечко бройки и да сменям на 2-3 месеца по един Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)