Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т
#76

то е по принуда. Аз лично бях много доволен от Моколото на Нексуса ми. Беше в пъти по-качествено от китайското стъкло което имах преди това и не усещах разлика дали съм с протектор или не. Спаси ми дисплея доста пъти, но последния път удара беше по ръба където няма протектор и от там тръгна цепването на стъклото(дисплея и тъча бяха ок).

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари
#77

Който си е харесал Спиджена може да си го поръча от този с безплатна доставка: 
http://www.ebay.com/itm/Spigen-OnePlus-3...SwV0RXvfHb
Малко е скъп обаче. Аз щях да направя компромис, но видях че няма дупки за бутоните и се отказах. Кейсове които съм имал и покриват бутоните затрудняват тяхното използване и като цяло не траят дълго при мен. 
Набелязах си Cruzerlite Bugdroid, но е по-скъп и от Спиджена дори и не предлагат доставка малкото продавачи които го имат.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#78

Аз имам същият Rugged Armor (взех го на промо за 7£) но за OPX и нямам никакво затруднение с бутоните. Не съм ползвал много кейсове но този откакто съм го сложил не съм го сменял. Но 24$ не е малко.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#79

Аксесоари за 3/3Т до 8$, от които аз лично съм доволен:

Nillkin frosted shield - Имам снимки в темата по-напред как седи, традиционно популярен и качествен hard case. прибл. 7$
Imak crystal air case II - фаворит защото е прозрачен и телефона се вижда. Гърба има някакво покритие и не се хлъзга, доста стабилен захват и компактен кейс, за 3-4 месеца ползване не се е надрал даже. прибл 4-5$
Nillkin Nature - страхотен тънък TPU калъф, перфектно пасва и не се хлъзга, много елегантен във вариант Grey за нашите телефони. Има капаче, което предпазва USB порта от мръсотии. прибл. 7$

Кабели, зарядни и преходници:

http://www.banggood.com/BlitzWolf-2_4A-U...mds=search - много добър, сериозен кабел, здрав, за 2 метра дължина пуска над 1,5А заряден ток, което е супер.

http://www.banggood.com/BlitzWolf-Qualco...mds=search - чудесно зарядно за кола, един свободен порт QC 3.0 и еднометров кабел USB type C - с него нашите телефони се зареждат с около 1,7А.

http://www.banggood.com/BlitzWolf-3A-USB...mds=search - добър кабел USB type C към USB type C, използвам го за компютъра, предполагам, че пуска отново до 2А, нищо, че го дават до 3, но моят телефон минава в режим USB charging и не мога да премеря точно.

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-...mds=search - microUSB към Type C преходник, чудесен, малък и качествен, не ограничава зарядният ток на хубавите microUSB кабели. Пускат ги на промо по 1,6$ от време на време.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#80

Някой иска ли да си поръчаме Diztronic от английския амазон и да използваме гъбко за доставка до тук? Доставката до склада на гъбко в UK ще е безплатна ако поръчката е на стойност 20 паунда. Калъфа е 10. 
Много хвалят този модел, пасвал идеално с full cover стъклата, бил с доста добро качество. 
Навит съм и на Spigen, но там ще имат в наличност към края на годината.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#81

mita6ki9 аз мисля да си поръчвам oneplus 3T и също така и калъф, щото гледам че има хубави за по 10 паунда и не виждам, защо трябва да давам 40лв за оригинален. Това, което мога да ти предложа е този, защото е по-тънък и няма да добавя излишно големина на телефона. Видях го от един колега в тази тема.
Изглежда много добре. Ако искаш може да си го поръчаме него, всъщност то даже не е нужно заедно, защото доставката за UK е безплатна Smile
Какво мислиш?
Цитирай
#82

Нилкин ги има в алито и ибей с безплатна доставка до България. Няма нужда от врътки с гъбко за тях. 
Докато марките Spigen, Diztronic, CruzerLite нямат голям избор.
А и като цяло търся черен силиконов гръб. Нилкин за жалост нямат такъв.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#83

Е как да нямат, отвори линка който съм ти дал и смени цвета, имат Smile
Цитирай
#84

mita6ki9 говори за силиконов калъф, какъвто явно иска - ти говориш за поликарбонатен ТВЪРД гръб, който на линка ти се продава в amzon uk, но всъщност го пращат от Китай.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#85

Имат черен, но само hard. Аз искам силиконов.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#86

(2016-11-23, 16:30:13)don_gori написа:  Колеги споделете дали е удачно да ползвам USB кабел за 3ката НЕоригинален ? ...

Ползвам само НЕ оригинални кабели и НЕ оригинално зарядно (у дома и в колата) - най-скъпия кабел беше 2.5 долара от aliexpress, зарядните у дома са читави, в колата - не толкова (даже никак), никакви грижи досега (3+ месеца мисля). Да, зареждат по-бавно, но аз зареждам като си легна вечер, или веднага закачам зарядното в колата, та няма чак такова значение бързината.

Оригиналния кабел с оригиналното зарядно ми стоят в офиса - за зор заман дето се вика, ама само си седят, не съм ги ползвал досега... батарейката на това телефонче спокойно ми изкарва деня каквото и да правя. Даже не се сещам да ми се е налагало да го зареждам и преди да се легна вечер.
Цитирай
#87

Някой да има излишен силиконов гръб за продаване?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#88

Има ли някакъв начин да се вържат USB слушалки към ОР3 ? На други апарати съм ползвал micro USB към USB и си рабоъеше. Пробвах 2-3 преходника от dice.bg но без успех.

Изпратено от моят Nexus 6 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#89

И аз поръчах един Нилкин+ протектор+ Xiaomi Type-C To Micro Adapter. Това последното поне ще ми остане Smile

Напоследък не ги харесвам вече тези нилкини. Навремето ми бяха топ марка за аксесоари, но като насмених доста за различни видове телефони, достигам до следният извод:
дебели са, твърди са и като ги свалиш и сложиш 20-на пъти задължително се пукат на някой ръб.

Обаче другите пък на нищо не приличат
Цитирай
#90

Моят пристигна заедно с оригинален кейс - Rosewood Case https://oneplus.net/bg/oneplus-3-3t-protective-case

По принцип не съм фен на кейсовете, но този го нося, защото е супер тънък и е приятен на допир като прибавя и допълнителен грип. Да, няма да предпази добре от високи падания (никога не съм изпускал телефон) и струва около 40лв, но мисля, че си заслужава.
Цитирай
#91

Ама плаща ли го или ти го пратиха гифт?
Цитирай
#92

Аз съм подготвил за поръчка тези:

Протектор: http://www.ebay.co.uk/itm/152270438645
Кейс: http://www.ebay.co.uk/itm/122046163618?var=421067322164

Протекторите са 2 броя в комплекта. Надявам се този вид да са ОК.
Калъфа е най-обикновен, но предпочитам да не крия телефона. Ако мога, че се носи и без калъф...ще видя какво е положението.
Цитирай
#93

Orzly стъклото е добро. Аз го взех от същата обява, дойде за 5 дни. 
За жалост телефона наистина е хлъзгав когато си със сухи ръце. Затова си поръчах черния Spigen и чакам Гъбко да ми го доставят. Прозрачните силиконови ми са грозни отстрани а и след време пожълтяват много гадно.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#94

Да, предполагам че пожълтяват. Взимам го за първо време докато се спра на нещо по-удачно. Въпроса е, че искам да е супер утра дупер тънко и да не скрива телефона. А с тези спиген миген това не виждам как ще стане.
Аз ще ги поръчам до Англия, защото от 20-ти до 27-ми съм там така или иначе...и ще си спестя и сумата на доставката.

Всъщност, сега видях, че същия търговец на Orzly има такъв кейс: http://www.ebay.co.uk/itm/162105008226 Ще го поръчам него да го видя. Сякаш не стои лошо:

Цитирай
#95

Аз също го обмислях, защото щеше да дойде бързо и заедно с протекторите, но се заинатих, че не искам прозрачен и пропуснах. 
Спиджена не изглежда да е от най-масивните. Ще го видим като дойде.

Освен хлъзгането другото което ще те предразположи към използване на кейс е изпъкналата камера. Мен направо ме боли когато го слагам по гръб на твърда повърхност.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#96

(2017-01-13, 10:18:24)rumo написа:  Ама плаща ли го или ти го пратиха гифт?
Платих го, не е подарък. Малко не ясен беше поста ми, извинявам се. Също така кейсът е 25 евро, което е около 50лв, а не 40 както бях написал.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#97

Black apricot седи адски добре...гледах ги на видео всичките варианти. Но 50 лв..... ъ, ъ
Цитирай
#98

Някой случайно да продава излишен прозрачен силиконов кейс? От по-дебелите.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#99

Аз си взех Spigen калъфа и съм доволен. Наистина е доста качествен и пасна идеално със стъклото на Orzly.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

От къде го поръча?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)