Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за OnePlus 3/3Т

И аз поръчах от фолиото, препоръчано от @GH0STFACE. Писна ми на две седмици да слагам ново стъкло. което или ще се отлепи по средата, или ще се надигне по краищата, или ще се напълни с боклуци. Дори дъщеря ми почна да ме бъзика, че като му изтече гаранцията, ще съм го платил още веднъж в протектори.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай
Аксесоари

(2018-04-13, 09:09:26)DEVGRU написа:  И аз поръчах от фолиото, препоръчано от @GH0STFACE. Писна ми на две седмици да слагам ново стъкло. което или ще се отлепи по средата, или ще се надигне по краищата, или ще се напълни с боклуци. Дори дъщеря ми почна да ме бъзика, че като му изтече гаранцията, ще съм го платил още веднъж в протектори.

На теб дойде ли ти вече фолиото ?
На мен още не, а съм го поръчал на 23.04...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

О, да. Има-няма 2 седмици след като го поръчах. Само, че аз платих допълнителната опция за доставка. Фолиото е чудесно, слага се безумно лесно и наистина дребните драскотини се "лекуват" сами. Много съм доволен от покупката.

EDIT: Поръчано на на 13.04, доставено на 26.04.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

На мен ми се свидеше Big Grin и ще чакам. Дебело ли е, ще защитава ли от удари.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2018-05-14, 09:51:32)remixa92 написа:  На мен ми се свидеше Big Grin и ще чакам. Дебело ли е, ще защитава ли от удари.

Категорично не. Това е протектор само срещу надраскване.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Питам, защото на клипчето, което дадоха на предишната стр. уж и от удар пази малко.
Дано за OnePlus 6 вече има свестни стъклени протектори, че направо не знам...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Като му гледам извивката на стъклото по рендърите и тук протекторите ще са много сериозен консуматив. А относно фолиото - много е тънко и незабележимо. Няма как да пави от пукнатини. По-добре не си прави експерименти и го пази една идея повече, отколкото със стъклото. Едно от нещата, които установих, че са по-добре с фолио. е по-доброто захващане. Изглежда е направен от някакъв силиконизиран материал , който подобрява грипа. Мога да ти дам един съвет - след като го залепиш, което както писах в предния пост става много лесно, ако забележиш някакъв недостатък, не се опитвай да го разлепяш и залепяш наново. При мен се получиха две малки балончета, които изчезнаха точно за една нощ. Даже реших, че някакси са попаднали прашинки при залепянето. Залепих го вечерта, а на другата сутрин нямаше абсолютно никакъв остатък.

OnePlus 3T 64GB with LineageOS BOSE QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling® headphones
Give a man a fish and you feed him for a day. Teach a man to fish and you feed him for a lifetime.
Цитирай

Мерси за съветите. След време да го мисли бащата като му го дам. От леко почукване тук там може и да опази. Но наистина на този телефон стъклените протектори са повече проблем от колкото решение.
А за OP6 надеждата ми е да има протектори, които залепват на цяло, защото за OP5T има такива и не са се оплаквали от проблеми. Даже за IPhone X има, който е почти същия.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

кой е протекторът за 0p5?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

Направих едно семпло тапетче за моя 1+ и да не отварям тема за това, го пускам тук. Аз го ползвам за lock screen
[Изображение: oneplus.jpg]   [Изображение: Screenshot_20180730-102248.jpg]

Oneplus 3  A3000
Realme GT2
[-] 1 потребител изказва благодарност на tarlyo за това мнение:
  • GH0STFACE
Цитирай

Някой пробвал ли е тия новите "5D" протектори? Поръчах си един да пробвам. Пише, че уж ъгъла е пълен и няма да има прашинки. Да видим.
[Изображение: HTB1Vo0BkhrI8KJjy0Fpq6z5hVXaO_large.jpg]

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Някой ползвал ли е nano liquid screen protector и има ли някакви отзиви?

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

ONEPLUS 6 
Цитирай

(2018-08-22, 10:10:33)mita6ki9 написа:  Някой пробвал ли е тия новите "5D" протектори? Поръчах си един да пробвам. Пише, че уж ъгъла е пълен и няма да има прашинки. Да видим.

Ще помоля за мнение, когато пристигне!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)