Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Оppo R7 Plus невъзможност за създаване на гугъл акаунт
#1
Question 

Здеавейтее! Smile Smile  Досега имах само тлефони лг и ги копувах от БГ и не стм имал проблеми от този тип, но днес се сдобих със Oppo r7 plus внесен от не знам си къде си и се сблъсках с нещо. Телефона няма функция за добавяне на гугъл акаунт.. Huh . Има някакъв странен негов си китайски маркет с приложения ноо всичко вътре е на китайски език. От там изтеглих приложението Play store, но в момента в който го стартирам, стига само до анимацията на отварянето и в същата секунда се връща обратно в хоумскрийна. Bu  Имате ли някакви идеи какво бихме могли да направим? Благодаря! Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

@TiTO4xHD, никакви ли гапсове не могат да се инсталират?

 
Цитирай
#3

могат, даже и работят, само гугъл плей стор не работи и като стане въпрос за правене на акаунт както приложението гугъл ми каза да вляза в гугъл плей сървисес за да продължа, натиснах върху надписа който беше като линк и отново само пресветна и не влезе в плей стор
Цитирай
#4

опитай с googleinstaller...и отметка да имаш на неизвестни източници в developer option... трябва не само гугъл сторе, но и още няколко неща от гугъл! те са там в инсталера

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#5

те приложенията нямат проблем да се инсталират, гугълски акаунт не мога да добавя, google play services не може да се инсталира
редакцияяя:
имам напредък, от друг телефон прехвърлих с блутут приложението google play services и го инсталирах. В настройките се появи опция за съсдаване на гугъл акаунт но като натисна там, изписва checking info и си зарежда вече 15 минути
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)