Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oppo R7 plus - невъзможност за добавяне на гугъл профил
#1

здравейте! Smile  Сдобих се с този телефон, той обаче не е от БГ и нямаше никакви гугълски приложения. Имаше някакъв китайски маркет и го отворих и измеждъ всичко китайско вътре има и гугълските приожения, изтеглих плей стор който обаче отказа да тръгне защото нямаше google play services. В настройките дори нямаше опция за добавяне на гугъл акаунт. Затова прехвърлих google play services от друг телефон чрез блутут и го инсталирах. опцията за добавяне на гугъл акаунт се появи но като я избера изписва чекинг инфо ии така безкрайно си зарежда и не стига до никъде. Ако можете да помогнетее... Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблемът може да идва и от самия ROM.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Ето метод,който помогна на друг китаец Le max2.Чети внимателно и пробвай.После ъпдейтвай до последните версии,като ги свалиш от APK.miror.И там чети внимателно,защото има значение,версия arm,DPI и т.н.Не можеш да прехвърляш play services от друг телрфон,ако не е същия като параметри.
Пробвай тук. http://click.xda-developers.com/api/clic...ler-app%2F

GAPPS:

after installing the v2 installer run the app and follow prompts till finish, afterwards goto APKMirror.com and download the latest framwork and play store and install n everything work again

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
#4

googleinstaler... нали ти го написах предишната тема! къде изчезна темата

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#5

Така е, защото в Китай Гугъл просто е забранен Smile
Цитирай
#6

Благодаря, пробвах гугъл инсталъра ноо пак не може да си гобави акаунт, четох и зе занимавах в хда, там има бая по темата ии телефона ми вече брикнат, и явно съм една от многото жертви на китайската версия на този модел. доста хора са в същото положение ии няма оправия.
вътре съм с 500 лева ноо предполагам че това ще ми бъде обеца на ухото относно китайските тъпотии
Цитирай
#7

Ако скоро си поръчал телефона от Китай, връщай го и си взимай парите

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#8

Не искам да наливам масло в огъня, но точно поради тези причина видя ли китайска марка и стоя надалеч.
Никаква поддръжка и няма много писано за телефона.
По тия руски сайтове няма ли някакви ръководства за този телефон? Уж е от "реномирана" марка.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#9

е не се отказвай бързо.... такива други по скапани марки са ги оправяли, та този ли.... има и форум на оппо, а и направи си акаунт в xda и изчети всичко за този модел

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Цитирай
#10

(2016-07-02, 12:18:19)Victormihov написа:  ...По тия руски сайтове няма ли някакви ръководства за този телефон? Уж е от "реномирана" марка.
Не знам кои "тия" руски сайтове визираш, но по реномираните има : http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=668236&st=0

 
Цитирай
#11

Ами бая изчетох и се занимавах чесно казано, изчетох буквално абсолютно всички в оппо и хда форума, и в интерес на истината беше интересно приключение. Да видя колко много хора с тая версия на телефона са се прецакали така и как само един успява да си го оправи ама пък неговите стъпки не работят за никой друг Big Grin дадох го сега на едно приятелче от града да се занимава, той е направил и подкарал първото бг меню на оппо ии има администраторски права в някои големи девелъпърски сайтове и форуми. Ако и той не го спасии.. Абе здраве да е хаха
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)