Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията пада супер бързо
#1

Здравейте !  Имам телефона от както го пуснаха на пазара и тази година имам този досаден проблем с батерията, която ми пада светкавично бързо.Веднъж докато чаках обаждане от 30% ми падна на 0 и веднага се изключи, друг път е като секундарник от 30% на 0% и други случаи в които когато си заредя телефона преди да легна на 100% и на сутринта е мъртав, а когато го заредя на 100% и започна да го използвам (с включени данни по принцип) телефона става пещ, буквално мога да си изпържа яйца върху него... ии по този начин пак бързо ми пада батерията.Средно държи 4-5 часа макс ако го използвам, ако не да издържи 12 с включен самолетен режим иначе пак ще умре.А когато започна да го зареждам, няма такова мъчение ! Включвам да се зарежда на 1% в 14:30 и в 19:30 се беше заредил на 60% с пуснат самолетен режим още от началото.Бях купил нова батерия, направих си подобаващия ритуал за посрещане на новата батерия с зарежданията, НО нямаше никаква промяна. Четох от този форум няколко теми за бързо падане на батерията, но не помогнаха особено.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако с ресет не сe оправи проблема, префлашни го с друг ROM.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

2 ресета правих и нищо не стана, а второто не знам как да го направя
Цитирай
#4

А батерията която си купил новата оригинална ли е ?

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#5

Да, оригинална е
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)