Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Acer Liquid Z630 впечатления!
#1

Скоро закупих Acer Liquid Z630 и искам да видя, какви са впечатленията на останалите хора, ако някой друг го е закупил разбира се, че преди да го взема в М-тел ми казаха: Ти си първият човек, който проявява интерес към този смартфон тук!

  
Моите впечатления са, че екрана е добър и не хвърля сенки като други модели!

Звука е доста силен и качествен, но заради DTS-а при ниско качество на музиката е възможно пращене на моменти, което се получава и при гледане на филми с AC3 формат също на компютър примерно, а решението е да си настроите еквалайзерите на софтуерно ниво и този на плеъра на Rock, като тогава пращенето се премахва.

Работи доста бързо и не бози въобще, но ме съмнява това, че батерията макар и голяма като капацитет, не държи особено много при сърфиране защото ми пада бързичко с мобилния нет.

Тази сутрин бях на 100% заредена и сърфирах сравнително малко, но батерията до след обяд ми падна на 70% и това не нормално за батерия 4000mAh, като при другия ми Gigabyte GSmart Mika M2 е 2000mAh пак полимерна, но държи колкото този!

Ще видим занапред как ще е, но искам да прочета и други мнения, ако въобще някой го е закупил?
Цитирай
Аксесоари
#2

и аз искам да го закупя ACER LIQUID Z630 и бих искал някакви отзиви за него.
това, на което аз държа е дисплей 5.5 рам 2гб, добра батерия (при него е с 4000mah). Как е като цяло този смартфон откъм хардуер, софтуер сглобка и марката (знам че е таиванска, но не съм ползвал нищо с тази марка). Видях, че го има в Теленор, но и на други места.
Цитирай
#3

Ползвам го от малко повече от месец,закупен от М-Тел.Първо за батерията,при мен е невъзможно да изкара два дни,като не се ползва кой знае (20-тина минути разговори,и също толкова нет на ден)!!!!При използване на нет,или друго леко натоварване загрява много в горната част,загрява до толкова че ако си го опреш до ухото е много неприятно.Екрана на закрито е добре,на слънце трябва да се вглеждаш.Звука наистина е силен,високоговорителя на телефона се чува без проблем в автомобил в движение.GPS-a не е точен,на няколко пъти ме позиционира на десетки метри от реалното ми положение.Работи гладко,без лагове,НО досега три пъти забива до степен,че се налага да извадя батерията за да се оправи,забиванията стават само при ползване на приложения пряко свързани с използване на GPS.
Цитирай
#4

acer liquid z630 4pda.ru

XIAOMI REDMI NOTE 4 QUALCOMM 4gb 64bg UNLOCKED BOOTLOADER CUSTOM RECOVERY ROOT ROM MIUI 9 V8.2.8 BETA DEVELOPER SYSTEM APP FROM 218 TO 149 SYSTEM PARTISHION 3 GB 1.2 FREE NA 1.8 ZAETO.
Цитирай
#5

http://alfa.ka

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)