Анкета: Харесва ли ви евентуалния бъдещ дизайн на Nexus телефоните от HTC? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да!
46.05%
35
46.05%
Не!
53.95%
41
53.95%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Харесва ли ви евентуалния бъдещ дизайн на Nexus телефоните от HTC?
#1

AndroidBG ви пита...



"Харесва ли ви евентуалния бъдещ дизайн на Nexus телефоните от HTC?"


[Изображение: Nexus-HTC-Yes-or-No.png]


[Изображение: nexus2cee_nexuswm.png]

С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Не ми харесва.
Малко женска визия, ръбовете като "ябълката". Комбинацията от стъкло и метал хич не ми мяза като добра сглобка.
Мислех да минавам към Nexus, ама вече се разубедих...

Sony Xperia 1 II, black
#3

Не е зле дизайна. Ама защо е това огромно стъкло отзад...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#4

Не е зле, ама не е и добре. Дано да не изглежда така наистина.
#5

Не е зле, но и на мен не ми харесва това стъкло така до "никъде" на гърба.

Lenovo P70 + MIUI 9
#6

Точно така, стария дизайн беше много по-добър. Този не е оригинален.

правилата за участие в Анкетите
#7

HTC и дизайн = несъвпадение!

Samsung Galaxy S10+ Green
#8

Стария дизайн беше по-добре, но и този става, въпреки че това стъкло отзад наистина не изглежда много добре.
#9

С риск пак да ме накажат, ще кажа че новият дизайн на НТС е по - зле и от стария. Ужасен е. Лъскав вариант на HTC TATOO.
Изглежда евтино и безидейно.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#10

Не ми харесва. Би изглеждал добре през 2011 г. Днес създава впечатление на евтин макет като от сергия на битака.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
#11

На мен идеята ми харесва.
Няма как да не изглежда странно на всички, защото това е...рисунка.
Това е просто една рисунка пресъздадена по частична вътрешна информация. Когато имаме физически вече телефон, тогава дори и с подобен дизайн той би излгеждал съвсем по-различен и реалистичен.
#12

Категорично ДА!
Харесва ми, че линиите на телефона са изчистени, а дизайна е минималистичен и стилен. Няма излишни надписи, "окото" на основната камера е малко и ненатрапващо се, логото на Гугъл е в цвета на корпуса и липсват всякакви хромирани лайснички и сребърни надписчета, които за мен са откровени елементи на кич. Единственото, което не ми допада е, че сензора за пръстови отпечатъци е отзад.
Аз лично се надявам това да не си остане само картинка. Smile

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#13

Категорично ДА!
Подкрепям напълно @xn3k. Дизайна е страхотен и наистина силно се надявам да е нещо подобно на този рендер.
За мен пръстовия отпечатък трябва да бъде единствено и само отзад. Нямам забележка към дизайна.

Choosing...
#14

Категорично НЕ !!!!
Не харесвам ненужно големите......"рамки" горе и долу....Страничните,ок...Черният цвят ще ги направи по-малко видими,но другите.....Кому е нужно това ??? Ако е с два говорителя е разбираемо донякъде,но в този случай гледката е нелицеприятна.Принципно не харесвам ретро дизайна,а този е точно такъв в моите очи....Smile
#15

Да!
Присъединявам се към мненията на xn3k и Sloona.
Сензора за мен няма място отпред. Хром шитните, ме дразнят пл дифоулт. Рамките не дрзнят.
#16

Дано не е тази грозот*я

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
#17

Не.Или аз съм демоде или той е твърде авангарден.
#18

Какво подяволите е това....
Последното нещо, което ми хареса като дизайн от HTC беше One (M7) и преди това Sensation XE. Друго не.
Дано това да е някакъв измислен рендър и да не е истински смартфон, изглежда глупаво. Поне на мен така ми изглежда.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)