Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Само спешни повиквания SM-G903F
#1

Здравейте,
Имам следния проблем: от известно време телефона не чете никаква сим карта. Закупен е кеш от теленор, но съм далече за да се възползвам от гаранцията. 
Единственото което пробвах е ресет, който не даде резултат. Някакви идеи да ми дадете?

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами, ако го преинсталираш с Один и после пак не иска да знаеш, че сервиз ще трябва да посетиш. IMEI имаш ли ... *#06# като набереш ...?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Да, имам, ето го 355001071*****1

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
#4

Значи или нещо софтуера се е бъгнал или модулчето на сим картата се е развалило щом казваш , че много сим карти си пробвал. Тема как се преинсталира тук >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72950
С кой модел си SM-G903?...буква след цифрите коя е?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

(2016-07-08, 12:37:44)rado__8 написа:  С кой модел си SM-G903?...буква след цифрите коя е?

Редактирах заглавието с точния модел.

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
#6

Тук теглиш за твоя модел >> http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G903F/

Както се подразбира преди е работел и в един момент е спрял....да не е заключен към оператор?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

(2016-07-08, 12:51:46)rado__8 написа:  Както се подразбира преди е работел и в един момент е спрял....да не е заключен към оператор?



Точно така, работи и по едно време след излагане на слънце реши да не чете повече сим картат. 
Не би трябвало да е заключен към оператор, защото е купен кеш, а дори и да беше щеше да работи с картата на самия оператор.

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай
#8

Това със слънцето е много относително...колко време и какво точно се случи на това слънце. Както гледам сервиз ще трябва да посетиш май. Но си пробвай с преинсталация за всеки случай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

Забравих го в джоба на панталона на плажа. Нищо чак толкова опасно на пръв поглед. Ще го пробвам с один то се е видяло

Samsung Galaxy J5 (J530F) Black Android 8.1.0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)