Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Питане относно стъклените протектори
#26

За този модел са такива рязани повечето, щото не са 2.5D. Обаче тоя на който попаднах не покриваше дори целия сурат на телефона... май беше за А3 с друга лепенка, друго обяснение нямам. На него ясно пишеше А5 2016 но размера не беше за А5, няма начин. То екрана не може да покрие, кво остава друго...
Цитирай
Аксесоари
#27

Случайно и аз без да знам си купих от тези японските Mocolo и останах супер очарован и доволен от покупката. Кутийката беше същата като тази на снимката.
Цитирай
#28

Не знам за вас, но според мен матовите протектори са най-добрите. Имам стъклени на телефона от 2 седмици. При всеки удар или изпускане(седейки в колата - телефона изпада от джоба на пода и протекторите се чупят на животно). Колкото и да ми ги рекламират за удароустойчиви са пълен *еп. Още докато поставях предният протектор го натиснах и се счупи.

Moto Z Play
Цитирай
#29

За мен матовите са абсолютна е*авка с дисплея.
Цветовете се измиват, картината става зърнеста. Единствено, че не блести

SGS 6 [Stock 6.0.1]

Цитирай
#30

Това за цветовете е вярно, но има и добри, качествени протектори. Имах едни японски, с червено лого за LG. Няма разлика с оригиналния екран, сякаш няма протектор. Бях си взел после едни китайски, ми те и цветистия SAMOLED ще обезцвeтят. Като го свалих разбрах колко ми бил хубав екрана Big Grin (случка на Galaxy S1 от преди много време, когато беше актуален модел, пък стъклени протектори май нямаше, хубаво у-во, само хубави спомени от него).
Цитирай
#31

Тези стъклени протектори Mocolo от Продавалника взимал ли е някой? 2.5D ли са? И как става доставката?

 
Цитирай
#32

Аз си купих mocolo от този продавач, 12 лв беше за М8.Страхотно изпълнение е стъклото, 2.5d е, доволен съм.Доставката мина през еконт, точен е продавача.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#33

И аз останах доволен от Mocolo, въпреки че до сега използвах само Nillkin. Вчера посетих в Бизнес парка физическият им магазин. Определено останах доволен след като ми предложиха те да го сложат протектора, което на много места просто не го предлагат като услуга, а и ми спестиха час-два да му треперя да го слагам после сам. Цялата процедура отне не повече от 5 мин. и ми излезе 14 лв. с услугата. Препоръчвам както протектора, така и самият магазин - ще останете доволни.

 
Цитирай
#34

Малко стара тема но не искам да правя нова...Скоро приятелката ми се сдоби с X compact и иска веднага да се снабди с кейс и протектор...Аз не ползвам никога и не съм се интересувал тъй като никога не съм си изпускал телефона Big Grin Обаче при стъклениете протектори заради извивката са отрязани (дали седи грозно някой ако има такъв ако може да каже?) има и един в олх струващ 15 лв който казват че покрива цялата извивка и един за 25 лв от casebg.net, но там имаше едно негативно мнение че е голям т.шак и се е счупил още като е отлепил защитното фолио...Та въпроса ми е къде мога да поръчам или да купя (скоро ще бъда в София) извит протектор качествен, и дали ще си пречат със силиконов гръб и...И също тези отрязаните по ръбчетата да грозно ли стоят...

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#35

За екрани с извити краища най-добре търси такъв тип:

[Изображение: Toughened-Glass-Film-For-Sony-Xperia-X-X...ver-3D.jpg]
Цитирай
#36

А къде в българия може да се продават?

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#37

Намерих на 1-2 места онлайн на безбожна цена: http://www.mobilstyle.net/content/3d-ful...BE%D1%80-s

Тръгваш на място по магазините за аксесоари и питаш!
Цитирай
#38

В крайна сметка лепнахме обикновено найлонче и без тва стъклата са малко прехвалени, а и седят грозничко на екрана... Един силиконов отзад и... Ква е тая простотия с тия извити екрани ?

Sony Xperia X Compact - Universe black
Sony Xperia XA1 - white удавен

Цитирай
#39

Аз взех на дъщеря си стъклен протектор и след две седмици беше строшен . Преди месец и взех хидрогел протектор -матов . Чудесен е, изтърва го милион пъти , няма щети .
Цитирай
#40

Самоубийство е с матов протектор, дисплея изглежда като от анимация
Цитирай
#41

Рекламен акаунт, модовете и делнаха линковете, не и обръщай внимание на постовете. Wink
Цитирай
#42

(2023-01-13, 09:24:09)Andon0v написа:  Самоубийство е с матов протектор, дисплея изглежда като от анимация

По-голям проблем беше на ярко слънце, когато светлината попада директно върху протектора (стъклен ползвах) - почти нищо не се вижда.
Иначе ми харесваше, че събира по-малко отпечатъци, но пък и по-трудно се чистеше, ако лятото проведеш по-дълъг разговор и ти се "намокри" дисплея.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#43

Моят като говорителя му е екранът... Какъв трябва да закупя?
Pixel 5

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)