Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Рутване на HTC E9+
#1

Здравейте,
Преди няколко дни си купих нов HTC E9+ , но се оказа, че най важното за мен приложение може да се качва само на рутнат телефон!Та сега съм решил да го рутна и попаднах на товаhttps://youtu.be/2pmWdDjduEs
Дали ще стане с него или са го направя по друг на начин?Честно казано не ми се рутва, но приложението ми е важно и ще рискувам , тъй като го няма нито за wp , нито за ios!
Имам и още едно питане:Нормално ли е батерията да се зарежда на 100% за над 3часа?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е нормално да се зарежда толкова много батерията .
Моя се зарежда не повече от 1час.
Да можеш и тая програма да пробваш за рут.
Моя се рутна без проблеми с KigoRoot .apk

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

С оригиналното зарядно ли го зареждаш за около час?По въпроса за рутването- какво трабва да направя преди да го рутна, предполагам, че трябва да да направя бекъп?
Цитирай
#4

Хубаво и да му направиш и един бекъп от който може би няма и да има смисъл Smile но все пак си направи .
Не е оригиналното от HTC-то, а оригинално от Samsung Galaxy SII

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#5

Тази програма иска 40$ и ме отказа!Имаш ли някъкви инструкции за програмата н която си рутнал твоя телефон?
Цитирай
#6

Единственият ти вариант за руут, е да отключиш bootloader на телефона през htcdev.com и да сложиш twrp recovery.
При отключването на телефона, цялата информация в него се изтрива и евентуално, губиш гаранцията му.
Ето тук е описано подробно http://forum.xda-developers.com/one-m9/o...f-t3288036
С kingoroot, няма да стане!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#7

Как не става с kingoroot ,на моя как става няколко пъти даже, разлика в телефоните ли има!?
За какво е и twrp recovery не може ли без него да се рутне !?
За да му излезе twrp recovery- трябва телефона да е S-OFF за да стане телефона S-OFF трябва да се направят няколко процедури да се смени и cid и mid да си платиш 25$ SunShine app ..... !!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#8

За да сложи twrp, не му трябва s-off, нито да сменя cid, mid и т.н, нужно е само да отключи bootloader.Аз лично, не знам начин, без да се отключи bootloader-a на HTC, телефона да може да се рутне.Но тъй като, ти си го направил с kingoroot и си с E9+ (аз не съм с този телефон), ще го приема, че става с тази програма.......

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#9

е не си спомням дали преди да го отключа или след като го отключих bootloader-a го рутнах самият телефон.
Но си спомням много добре че не ми изкара twrp без да е s-off.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#10

Важно е да си спомниш този важен детайл... Wink
Иначе, както vlaf вече каза, флашването и нормалното функциониране на TWRP не зависи от това дали телефонът е S-OFF или S-ON. От своя страна пък флашването на TWRP (или каквото и да е друго къстъм рикавъри) не е възможно при заключен bootloader. Това се знае Smile
Цитирай
#11

Може ,може и да съм дал грешна информация не е и за изключване и това .
Нали и за това сме тук, ако има нещо да се коригираме и обменяме информация, и да се обичаме Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)