Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пак жълто петно на екрана
#1

Красота направо. 7 месеца след смяната на екрана от 2 дена имам жълто петно отново в горния десен край. 
   
  И сега какво, пак изпращане до МОСТ чакане на почти месец за нов екран. Тез се набутаха кораво покрай моя телефон. То като се замисля и предния екран издържа 7-8 месеца преди да се появят петната.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това само при MX4 ли се проявява ?
Цитирай
#3

Да, само при него се появяват.
Цитирай
#4

Съжалявам. Още в гаранция ли е?
Цитирай
#5

Да, имам още около 7-8 месеца.
Цитирай
#6

Еми ... пак в МОСТ. Отново съжалявам,кофти е така но нямаш май друг избор.
Цитирай
#7

Знам, ще избутам пак 1 месец без телефон. Предния сгъна за около 7-8 месеца, новият и той за 7 месеца, а имам още 7-8 месеца оставаща гаранция.
Което ме навежда на мисълта сега да го дам веднага, за да имам време за 3та смяна Smile
Цитирай
#8

хахахха така си е. И после направо скачай на MX6. Поне ще е с андроид 6 и голяма батерияSmile
Цитирай
#9

Ами преди няколко дена го върнах на Виваком за втора смяна на екран. Реално това ми е трето връщане за рекламация и неочаквано този от оператора ми цитира закона, който гласи, че на 4то връщане имам право да изискам подмяна на устройството с друг модел, марка телефон.
Не че не го знам закона Smile ама точно те да го цитират в моя полза се учудих.
Цитирай
#10

Радвай се Smile Аз знам,че беше отпаднало това право, ащото имах един казус с една кафе машина и от там. Еми тъкмо до следващотото жълто петно и скачаш на MX6 Smile))
Цитирай
#11

Не е отпадал този закон. И аз за една кафе машина звънях на КЗП и те също ми цитираха този закон. Това беше преди година някъде.
Цитирай
#12

Беше със сигурност, но това ти говоря преди 10г. Може после пак да са въстановили стария принцип. Което е много добре. Както и да е, успех с телефона и пиша как се развиват нещатаSmile
Цитирай
#13

Ей тези от МОСТ са големи педе...счета. Днес ми върнаха телефона и екранът е определено сменен. НО, за да го събудя трябва да почуквам двойно доста пъти. В най-добрият случай на 3-то двойно почукване се събужда. За да го заключа обаче става от първия път. Същото става и ако искам да го отключа с плъзгане нагоре. В тази ситуация се отключва след 6-тото плъзгане.
Форматирвах, наново преинсталирвах, е не.
Кой знае какъв екран са ми сложили. Сега следва 4-то връщане и взимам нов телефон. Ама като не ми харесва нищо в диапазона до 600лв. Повече не ми се дават.
Цитирай
#14

От къде трябва да го вземеш другия тел.?
Явно с този тел.не ти върви. Съжалявам.
Цитирай
#15

От Виваком. Те ми казаха даже днес като го взимах, че ако пак имам проблеми и се наложи да го върна, това ще е 4-то връщане и по закон имам право да си избера друг телефон на същата стойност или по-скъп с доплащане. Стигне ли се до там, май няма да съм пак с Мейзу.
Цитирай
#16

Няма да си ,но ще си с нов телефон. После можеш го продадеш и да си куоуш MX6 Smile Изглежда ми много готин тел. Аз ако имах пари сигурно щях си продам НОТЕ 2 и да си го купя Smile
Но от друга страна моят нете има слод за сд карта и IGZO дисплей.

Вивата гледам предлагат МХ5 ,но мен амодела нещо не ме кефи.
Цитирай
#17

И аз заради амоледа не го искам. Много са ми нереални цветовете спрямо моето МХ4. Бялото ми синее прекалено много. А реално не искам да го махам моето мейзу, прекалено много го харесвам, и като качество на екрана, яркост, цветове, сила на звука и качество, GPS за мен е страхотен, сравнително бърз е... размер, дизайн. Чудя се дали да им дам още един шанс на сервиза. Ако имаха вече МХ6 нямаше да им давам шанс, ама сега се чудя точно това.
Цитирай
#18

Ако ще доплащаш за друг тел.във виваком, защо не пробваш това?

http://www.meizuworld.com/meizu-mx4-orig...-part.html

Отделно може да изчакаш Вивата, щом имат мх5 нищо чудно вкарат и 6-та.
Цитирай
#19

Ако питаш мен най-добре смени марката!
Цитирай
#20

Това е много добро предложение. Да вярваш на Мейзу е все едно да имаш готина изневеряваща приятелка. След всяка изневяра тя ти обещава, че всичко вече ще е наред и ти просто и даваш пореден шанс, защото просто ти харесва много.
Цитирай
#21

Щото пък другите марки нямат проблеми.
Цитирай
#22

И ти си прав, но ето на жената купих за нова година Мото Х Плей и какво да ти кажа. Ами никакви забележки. И както хардуер и като софтуер. Никакъв лаг, забиване... всичко е на 6. А и е с Андроид 6,0,1 от Март месец.
И дори да имат проблеми с топ моделите си, големите компании гледат да ги оправят бързо, а ние от май месец чакаме да оправят бъговете на последната стабилна... Да не говорим колко много са проблемите на МХ5 след ъпдейт до 5,1,0,6. Колко често сам се изключва от нищото, в официалния форум е пълно с такива теми.
Цитирай
#23

Само не ми говори за Моторола. Аз сигурно съм най големият им фенSmile Невероятни телефони на добри цени.
Иначе си сложих на Мейзуто 5.1.6.0G и да ти кажа съм страшно доволен, да чукна на дърво. Жената и тя има Ноте 2 и тя също няма никакви грижи с телефона. Тези дни ще драсна едно мнение за флайм 5 Smile
Цитирай
#24

(2016-08-05, 21:06:56)XAn4ETO написа:  Ей тези от МОСТ са големи педе...счета. Днес ми върнаха телефона и екранът е определено сменен. НО, за да го събудя трябва да почуквам двойно доста пъти. В най-добрият случай на 3-то двойно почукване се събужда. За да го заключа обаче става от първия път. Същото става и ако искам да го отключа с плъзгане нагоре. В тази ситуация се отключва след 6-тото плъзгане.
Форматирвах, наново преинсталирвах, е не.
Кой знае какъв екран са ми сложили. Сега следва 4-то връщане и взимам нов телефон. Ама като не ми харесва нищо в диапазона до 600лв. Повече не ми се дават.

Колкото повече чета темата,толкова повече се убеждавам да си карам с петното.То така или иначе се появява само в жегата  Huh
Цитирай
#25

(2016-08-07, 17:56:18)XAn4ETO написа:  И ти си прав, но ето на жената купих за нова година Мото Х Плей и какво да ти кажа. Ами никакви забележки. И както хардуер и като софтуер. Никакъв лаг, забиване... всичко е на 6. А и е с Андроид 6,0,1 от Март месец.
И дори да имат проблеми с топ моделите си, големите компании гледат да ги оправят бързо, а ние от май месец чакаме да оправят бъговете на последната стабилна... Да не говорим колко много са проблемите на МХ5 след ъпдейт до 5,1,0,6. Колко често сам се изключва от нищото, в официалния форум е пълно с такива теми.

Аз моето мх5 го флашвам като за световно,и единствения проблем за който се сещам е преди две седмици бяха прецакали поддръжката на гугал плей в бета рома .Но го оправиха на другата седмица.А и забелязвам по бързо загряване от доста време.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)