Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията
#1

Здравейте, случая е следния. Наводних си стария телефон и ми го смениха с нов. На новия обаче батерията му пада супер бързо, не може да изкара и един ден (стария караше два). Софтуера е 5.1.1. Предлага ми да го ъпдейтна ама аз не съм го правил. Някой знае ли защо на чисто нов телефон му пада толкова бързо батерията?
Цитирай
Аксесоари
#2

Нещо по-различно да си инсталирал от това което си имал на предния телефон? В такъв случай го махни, ако не се оправя съветвам те да ъпдейтнеш, след като имаш опцията и веднага след това едни заводски настройки на телефона да направиш. Може да опиташ и без ъпдейта пак да го ресетнеш, но така и така го имаш наличен. Ако не стане нищо, го върни за сервиз. Това е моето мнение, успех ! Smile

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#3

Нямам нищо ново. Даже имам по - малко приложения. Съмнява ме, че вайбъра го прави този проблем ама не съм сигурен.
Цитирай
#4

Ами махни го, опитай няколко часа или ден без него, ако не става ресетвай.

Arc S умря след 5 години ... Z3 Copper to the rescue !!
Цитирай
#5

Май не е оъ него понеже телефона доста грее.
Цитирай
#6

И аз имам проблеми с батерията ако го ползвам 3 часа яко ровичкане ще падне напълно батерията явно съм попаднал на калпава бройка,поръчах го от ebay uk пишеше че ще дойде от Хонконг след 2 седмици
Цитирай
#7

Здравейте,
Пиша тук,но не знам дали проблема е от батерията. След изпускане на телефoна Z3 не искаше да се включи. Дадох го на ремонт и ми казаха, че батерията е за смяна. Поръчах батерия от сайт и я сложих. С новата батерия се включи веднга и работи нормално. Дотук добре, но след като батерията падна и сега отново не иска да се включи. Не мога да приложа снимка, но светва екрана, показва че зарежда за няколко секунди и след това телефона изгасва. Това се повтаря.
Някой има ли идея какъв и къде може да е проблема? (С две различни зарядни е пробвано, не би трябвало да е от тях)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)