Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дисплея се отлепя...
#1

Смених дисплея и след 2, 3 дена ползване дисплея изпъкна на вънка все едно се отлепя от телефона нз от какво и дали може да се оправи проблема...
Цитирай
Аксесоари
#2

@nurkata, ако е гаранционен - не виждам проблем.

 
Цитирай
#3

Не то незнам дали е нормално това изпъкване направо се въжда от вътре до такава степен е изпъкнало
Цитирай
#4

Къде сменя дисплея, в официалния сервиз, в неоторизиран такъв, сам?Ако са последните две, е твърде вероятно, да е или менте дисплей, или некачествено слагане на същия.Ако е първото, връщай го и искай смяна отново.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

И моят се разлепи и изпъкна, а не е сменян, не е влизал в сервиз. Необяснимо е. Забелязах го вчера, когато видях, че DotView кейса не се затваря добре. Лошото е че не е в гаранция вече.... Някой знае ли, дали е лепен или на някакви щипки? Чудя се също, дали не е подута батерията и тя да е отлепила дисплея?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#6

Хм, много странно, за пръв път чувам за подобен проблем с М8.....
Отлепянето би се получило по-скоро от прегряване, не че не е възможно и от подута батерия, но ми се струва, по-малко вероятно.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#7

Така, да кажа какво се случва. Батерията се подува и повдига дисплея, дефакто. Той сам по себе си не е лепен, а се държи на няколко болтчета под решетките на говорителите. Развиваш тях и всичко излиза. Елементарно е.... Като свършиш това, ще видиш коя е причината за подуването. То в тоя ред на мисли, няма и друга обяснима причина да се случи де.... Та моят телефон утре вече няма да е подут. Smile

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#8

Ходих да питам няколко сервиза които се занимават с дисплей и стъкла и ми казаха че вадят всичко и лепят на ново и струвало 30 лв. Също така казаха, че е вероятно да е от батерията и ако е така това излизало към 80 лв със смяната на батерия и лепенето на стъклото на рамката, та мисълта ми е такава че ако е от батерията явно дава някаква тяга избутва го и то изпъква ако се смени батерията дали няма да си е на мястото без да изпъква уж трябва да е точно по мярка дали е набутвация да казват ние го залепихме пък да взимат 30 лв ей така за здраве да е...
Цитирай
#9

Ти не четеш, май какво пиша аз. Дисплея не е лепен. 100%. Ако някой иска да ти вземе пари за лепене, не се хващай с него! Иначе със смяна на батерията ще си решиш проблема. Има батерии от 25лв. в OLX, до 50 лв. в други сайтове. Виж само колко ще ти вземат за смяна на батерия и не споделяй със сервиза нищо за лепене. Само, че побързай, защото батерията се подува постоянно и да не се наложи да търсиш дисплей! Мое мнение. Аз днес си вземам моя от сервиза. За ориентация - 50 лв. батерия с безплатна смяна. Реших да не се хващам сам, щом смяната е фрий... Иначе се сменя много лесно. Успех!

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Grey, Samsung Galaxy S22 Ultra Phantom Black, Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Cosmic Grey, Samsung Galaxy S9+ Midnight Black,
Samsung Galaxy Watch 5 44mm, Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm Black Titanium
Цитирай
#10

Споделете в София,къде сте давали телефона за смяна на батерията?
Имам два,на които явно вече от времето,екраните се показаха от рамката Smile
Мерси
Цитирай
#11

И при мен двата телефона изкочиха екраните. Ще си сменям сам батериите с по-силни от 3300, не тези на 2600. Ще сложа снимки при смяната. Само чакам батериите.
Цитирай
#12

Аз нещо нямам вяра на тея батерии с уж по-голям капацитет.. къде я намери 3300?
Цитирай
#13

Нека да дойде и да я разгледам,защото и аз им нямам вяра.
Чакам и стандарни,и да почвам да сменям,че не издържа с това отворено състояние на телефона
Цитирай
#14

И така.
Дойде ми стандартната батерия за единият телефон.
С точните инструменти  и сръчни ръце, батерията се сменя без проблем. По повечето клипове из нета е показано. Нещо което не трябва да ползвате,това е всякакъв вид метални инструменти при отварянето! Това направих аз,след като изгледах няколко клипа,на които рамката е одраскана. Относно подуването на батерията бих казал,че не се е надула самата батерия,а опаковката и. Алуминиевото фолио с която е  опакована в пластмасовата рамка!
Можете да си почистите стъклата на камерите,докато сте разглобили телефона Smile Всичко е достъпно и лесно за почистване. И не се плашете от мръсотията под решетките на колонките Smile 
Очаквам да дойде по-голямата батерия за другият телефон. Някой ако има затруднения и е от София,мога да му помагам Smile

Малко снимки

https://www.dropbox.com/sh/xfez2ojj7ltjm...nDBJa?dl=0
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)