Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Xiaomi RedMI 3s
#1

Здр.Мля изкажете мнение за Xiaomi 3s.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не знам да има такъв. Да не става въпрос за Xiaomi Redmi 3s?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#3

Със сигурност става въпрос за Xiaomi Redmi 3S, на хартия изглежда добре, бюджетен телефон, за около 150$ .  Набелязъл съм си го за евентуална покупка, за да  сменя стария телефон, ако стане ще пиша как е. Китайците пишат че вече има глобален ром, най вероятно ще има и бг език също и ОТА ъпдейт.
Цитирай
#4

Явно това има впредвид. И в този ред на мисли кой е за предпочитане RN3 със SD616 или RN3S със SD430- производителност и икономичност.
Според Антуту сякаш SD430 печели с 43000 към 37000 точки за SD616, дали е вярно?

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#5

За подобни пари, 4c. Все пак има Mi на предния панел. Xiaomi без Mi на предния панел, не е Xiaomi   Angel


Цитирай
#6

Тук е наблегнато на батерия, ми 4ц никога няма да получи глобална поддръжка, докато за редми 3с се спекулира, че ще има.
Цитирай
#7

Бива ли го като параметри.добре ли върви.струва ли си като за 120$ в Алиекспреса.искам 5 инча 2 рам 13 мп камера

Tочно се колебая между Xiaomi redmi 3s и Xiaomi mi 4c.Двата телефона са на една цена в момента в алиекспреса(120$).В 3s батерията е с 1000маха повече.Другите параметри са еднакви.Има разлика в процесора .Притеснява ме момента с батерията.Пише че е несменяема.Ако се скапе след 2 години , значи ли че трябва да се сменя телефона заради нея?
Цитирай
#8

Несменяема - няма такова нещо! Просто не се отваря задния капак с нокът и батерията не е с пинове, а с куплунг. Почти всички нови телефони са така. С една дума - сменя се.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#9

в крайна сметка кой телефон е за предпочитане -xiaomi redmi 3s ,xiaomi redmi 3 или xiaomi redmi 4c
Цитирай
#10

(2016-07-13, 20:07:13)totti868 написа:  Другите параметри са еднакви.Има разлика в процесора .Притеснява ме момента с батерията.Пише че е несменяема.Ако се скапе след 2 години , значи ли че трябва да се сменя телефона заради нея?

Нямат нищо общо останалите им параметри. Несменяема батерия няма.  Angry


Цитирай
#11

@totti868 зависи за какво ще го ползваш и на какъв дизайн държиш.
Достатъчен ли ти е hd дисплей или искаш full hd?
Пластмасов или метален корпус?
Камерата?
Скенер за пръстови отпечатъци?
Батерия?...
Не можем току така да ти препоръчаме нещо, а и тема за двоумене в друг раздел се пуска, тък се обсъжда определен модел.
Цитирай
#12

най вече ме интересува камерата и батерията.дали е хд или фул хд няма значение.Разлика в работата на процесорите предполагам няма да усетя,при положение че сега съм с четириядрен на 1.3гигахерца.И двата ще вървят бая по бързо в сравнение с СЕГАШНИЯ.
Цитирай
#13

За камера ми 4ц ще е по-добър, а за батерията всяко редми 3
Цитирай
#14

камерите не са ли едни и същи?
Цитирай
#15

4c e по-добър във всичко, освен батерията. Ако се търси телефон със слаб хардуер и яка батерия, Редми 3 .........


Цитирай
#16

кое е това всичко.единствено е 10 ядрен , и с фул хд резолюция
Цитирай
#17

трябва да се запомни че редми и хубава камера все още не трябеа да се ползват в едно изречение Smile.ми4 за хубава камера,а и доста му смъкнаха цените
Цитирай
#18

Камерите не са ли едни и същи.гледах в сайта снимки от рвдми3 и изглеждат доста добре
Цитирай
#19

Xiaomi mi4c отпадна.сега се колебая между 3 и 3sРазликата е само в процесора.кой е за предпредпочитане
Цитирай
#20

Щом единия е отпаднал, значи си чел, сравнявал, мислил ....    Помисли още малко  Tongue


Цитирай
#21

3s e с Marshmallow, adreno 505 и скенер за отпечатъци, сравнено с чистата 3ка... Май s версията е по-добрия вариант, ама процесорът пък е малко по-спънат
Цитирай
#22

предполагам няма да се усети разлика в процесорите.Незнам дали 3с е с маршмелоу.батерията му е 4000 .май клоня към него и аз
Цитирай
#23

+1 точка за 3s - за офиц. софт. поддръжка.

Sent from my HUAWEI G7-L01 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#24

(2016-07-18, 19:52:50)kyosev написа:  +1 точка за 3s - за офиц. софт. поддръжка.

Какво значи за теб официална, софтуерна поддръжка при Шундроми ?   Като гледам 3 , 3s , 4c са на едно ниво, от към последни версии на официални ромове.


Цитирай
#25

3s се говори че ще има global, но едва ли ще е преди 16.08, така че... Чакаме и следим линковете...

Redmi 3/Pro: http://en.miui.com/download-298.html
Redmi 3s/3x: http://en.miui.com/download-303.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)