Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение за Xiaomi RedMI 3s

Mi Cloud не бачка коректно от известно време.

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
Аксесоари

Има проблем с вписването в ми акаунта от няколко дни. Преди ресет се отпиши задължително, за да можеш да си ползваш телефона след това нормално. Иначе увисваш на екран Locked.
Според мен ако ти работи Download mode направо флашвай на чисто ром с Ми флаш. Последния global stable и трябва всичко да си дойде на мястото. Картата памет си запази всичко от нея и я форматирай през телефона. Понякога проблемите идват от дефектна сим/сд карта
Цитирай

Не ми се иска да се мъча да го флашвам , че брах ядове с предния телефон , а и този е с гаранция незнам дали няма да отпадне ако го плашна . Този ром с който съм май е последният , но е напълно възможно и да бъркам .
Картата с памет е от няколко години не вярвам да е дефектна .
Къде е този Download mode и ка ксе ползва

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

От изключено положение power+vol+ или power+vol- трябва да те вкара в режим, който има различни опции, една от които Download префлашвнетп не пречи на гаранцията. Все пак слагаш официален ром по официален начин
Цитирай

Ясно. Ся остава да намеря от къде да сваля официален ром стабилен или то става автоматично

Изпратено от моят Redmi 3S с помощта на Tapatalk

Аз съм с 8.5.4.0 стабилен. Като пусна да провери за актуализация ми дава че няма нова

Изпратено от моят Redmi 3S с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Фастбуут ром се тегли от тук:
http://en.miui.com/a-234.html

Няма по-нова версия. Но ако е софтуерно, това би оправило нещата. Махни си картата памет, да не я затрие при флаша, ако ще се захващаш. А щом е гаранционен може да ги оставиш да ти го флашнат във фирмата, от която е взет, но няма гаранция дали просто няма да го ресетнат
Цитирай

За ресета и го правя и се чудя дали не го направя пак. А ако го префлашна отново със същия официален ром един вид като преинсталация ли се получава?

Изпратено от моят Redmi 3S с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Ace, HTC Desire 500,  Lenovo P70AXiaomi Redmi 3s Prime, Xiaomi Redmi 5 plus, Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Цитирай

Флашване по този метод връща телефона във фабричен вид
Цитирай

Здравейте! Телефонът на баща ми спря от нищото. Екранът му светва, с логото на MUI само когато го включа на зарядно. Принципно му е времето да се хвърли, но ме сърбят ръцете и ако ми дадете насоки ще съм благодарен.
Цитирай

Задръж натиснат бутона нагоре за звука за 20-30 сек, докато го включваш на зарядното дано излезе менюто на рекъвъри-то. Избери вайп, чакаш 10 минути и ако не се оправи, флаш наново. Тази процедура изтрива всичко от телефона и го връща към фабрично състояние.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)