Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Поредния проблем... чува се слабо след последния ъпдейт.
#1
Sad 

Днес след последния ъпдейт на телефона,забелязах че започна да се чува много слабо в слушалката,по-интересното е обаче,чеколкото и да намялвам и увеличавам,нивото на звука си седи едно и също.......................... Bu Bu Bu Bu Bu Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз имах подобен проблем, само че се усилваше и намаляше. Но дори и на макс пак беше слабо. Помислих че е от драйверите, които сменям за да стане стерео, но и без тях го правеше. Реших проблема като върнах старата версия на ОС - МОВ30М....

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

LG Nexus 5
Цитирай
#3

Аз как мога да направя това,телефона ми е стоков ?????
Цитирай
#4

Използвай програмата за компютър...NexusRootToolkit.
Чрез нея можеш да си избираш който искаш стоков Андроид за телефона ти,излизал до сега.
Ако не знаеш как да работиш с нея,гледай клипчета в youtube.Лесно е

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#5

Благодаря,но е извън моята кометенция,и по-добре да не пипам..................... Grater Grater Grater Grater
Цитирай
#6

И при мен звука се скапа след ъпдейта.
Добрата новина е, че не сме само ние. Проблема е масов.
Лошата е, че екипа на Google не си признава грешката и дава акъли от типа factory reset или да влезем през safe mode и да видим дали проблема пак го има  Bu
С други думи, нов ОТА ъпдейт едва ли ще се появи скоро... 
Решението е да се върнем на предишната версия... Алтернатива е и да се флашне този фикс --> https://github.com/eugenesan/android_ker...-Audio-Fix

My lack of punctuation is purely intentional.
Huawei P30 Pro
Цитирай
#7

Здравейте ,
а каква е процедурата за да се флашне с това ... ако е през АДБ конзолата нека някой да напише командите или самата процедура .
Благодаря

Phone: LG Nexus 5 D821 16GB Black | ROM: Stock | --> Dead
Phone: Xioami Mi A1 64GB Black | ROM : Stock |
Цитирай
#8

За да не си губите времето, не пробвайте даунгрейд, не става. Има два варианта, ако е рутнат има фикс само на кернела (аз го инсталирах и работи) или чакате нов ъпдейт. Гугъл уж работели по въпроса.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай
#9

(2016-07-15, 20:35:30)gente написа:  За да не си губите времето, не пробвайте даунгрейд, не става. Има два варианта, ако е рутнат има фикс само на кернела (аз го инсталирах и работи) или чакате нов ъпдейт. Гугъл уж работели по въпроса.

Дай повече инфо за това как се качва само фикса. Моля! Моя също е рутнат
Цитирай
#10

Също може да се оправи проблема, като смените стоковия кернел с този http://forum.xda-developers.com/google-n...4-t2519607

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#11

А при мен след вече 2 опита обновяването е неуспешно. Защо ли? Да не бе да е за това, че наскоро го рутнах? Инсталацията започва и след малко андроидчето ляга като умряло с червен знак за внимание на корема, а от долу  - EROR.  Помагайте!
Цитирай
#12

При рутнат  телефон сменяш  само кернела и си готов.  Фикса представлява точно това и го изтеглих от xda. След това качих кернела  от Франко,  той също работи добре.  Ex kernel manager  от плей стора и през него сменяш кернела,  нищо не изтрива.

Samsung Galaxy S10+
Samsung Galaxy Note 10.1 4.4.2
Цитирай
#13

(2016-07-16, 09:05:02)gente написа:  
При рутнат  телефон сменяш  само кернела и си готов.  Фикса представлява точно това и го изтеглих от xda. След това качих кернела  от Франко,  той също работи добре.  Ex kernel manager  от плей стора и през него сменяш кернела,  нищо не изтрива.

Значи да разбирам, че след рутването, всеки път ще трябва да си сменям кернела сам, а няма да става както до сега автоматично, така ли? Имай в предвид, че аз съм без какъвто и да е ROM. Телефонът само е рутнат без custom ROM! Предлагам ти да минем на лични за да не спамим излишно в темата. ОК?
Цитирай
#14

При рутнат телефон и сменено рекавъри забравяш за ota ъпдейти. Излиза ти съобщение за нова версия, но трябва сам да я инсталираш.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

LG Nexus 5
Цитирай
#15

Google пуснаха нов кернел с дата 19.07.2016 в който е отстранен проблема, вероятно днес ще бъде пуснат като спешна актуализация Smile

Xiaomi Mi A3 ,4GB_RAM, 64GB_ROM
Цитирай
#16

В интерес на истината проблемния ъпдейт го свалиха. Аз не го инсталирах и след няколко дни ми изчезна от лентата горе. Усетиха се явно.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
#17

Някой получил ли е нов ъпдейт?

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай
#18

Току-що получих ъпдейт. На първо четене (слушане) са оправили проблема. Утре ще знам със сигурност.

LG Nexus 4/LG Nexus 5/LG G2/LG G4/LG G6/Samsung S23+
Цитирай
#19

Слагайте колеги, бях забравил колко ясно се чува. Аз ръчно сложих ОТА не издържах да чакам.

One+ 3Т
Цитирай
#20

При мен също дойде, ъпдейтнах го и проблема със звука вече го няма.

> LG Google Nexus 5 RED 16 GB - 6.0.1 Marshmallow > Google Pixel XL Very Silver 128 GB - 8.1.0 Oreo
> Google Pixel 2 Black 64GB - Android 10
> Google Pixel 5 Black 128 GB - Android 12
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)