Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

 Обадих се на 1881 и ми казаха,че 
не поддържа hd voice calling , а в уикипедиа пише,че някви бракми нокиа дет струват 20 лв хпрессмюзик и нокиа аша поддържат hd voice calling...  Как може леново а536 да не поддържа тая екстра...???
Цитирай
Аксесоари
#2

Леново е същата бръкма затова не я подържа. Прекалено бюджетен телефон е А серията. Всичко по него е от ниската серия като се започне от дисплея и се стигне до процесора
Цитирай
#3

Зависи за кой xpressmusic става въпрос. Навремето 5800 беше доста скъп макар че имаше слаб хардуер и беше със Symbian OS, но Batiatus е прав. Татко ми ползва това Lenovo и си е бръкма, особено като го сравня дори и със старата ми  N8-ца, която вече е на 5 години .
Цитирай
#4

Точно 5800 де струва между 15 и 30 лв втора ръка, поддържа hd voice.

Но като говоря с брат ми (samsung j1)и го чувам с hd voice май или така ми се струва спрямо като говоря с други смартфони като htc с 3,2 екран и 600 мхз процесор .
Цитирай
#5

Струва сега толкова, а я виж коя година е произведена Nokia-та и коя Lenovo-то, че аз виждам лека разлика. То и N8-ците бяха над 1300лв. като излязоха ма сега втора употреба се намират за под 100 а относно качеството на изработката Nokia-та дори и 5800 е класи над това Lenovo.Особено качеството на звук през говорител и слушалки както и камерата просто нямат сравнение.Ако трябва да бъда честен пробвал съм качеството на звук през доста модели смартфони като например 5800, N8, Galaxy S3, S5, A536, LG G3, G4, Huawei Ascend P1, Alcatel Pop Star и за сега за мен най-добрият звук от към качество вадят 5800 и N8.Само недостатъкът на тези модели е, че много остаряха и ос-а им вече не се поддържа и ще се радвам да видя новите модели на Nokia с Android, защото все пак като ос най-харесвах Symbian-а, и затова харесвам и Android, защото като потребителски интерфейс са доста сходни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)