Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ulefone power, 6050 mah
#1

Здравейте,
Искам да попитам дали някой има лични впечатления от този телефон и ако да, нека сподели?
Цитирай
Аксесоари
#2

Като цяло доста добър телефон за цената си.Бърз е,не лагва,камерата е добра,батерията изкарва около 8-9 часа екран.Това е със Андроид 5.1.С 6 не знам как се държи,защото още не е дошъл официално
Цитирай
#3

Затова питам за лични впечатления, някой дали го е тествал лично
Цитирай
#4

Имах предвид,че Андроида още не е дошъл официално,иначе телефона го имам от 3-4 месеца.
Цитирай
#5

Това за което не добивам реална представа от клиповете е цветовете на дисплея и качеството на изработка - материали.
Можеш ли да споделиш нещо в тази посока?
Цитирай
#6

Качеството на изработка е доста добро според мен.Няма луфтове и скърцания.Дисплея е доста ярък,вижда се идеално на слънце,а цветовете са реални.
Цитирай
#7

Ползвам телефона от около месец и мога да кажа , че като изключим камерата за тези пари (140 долара) е перфектен. Но камерата направо ужас дори на светло. Ако някой зне как софтуерно да я подобри да казва.

Цитирай
#8

При мен камерата си снимаше доста добре,особено на светло.А и зависи с какво правиш сравнение.
Цитирай
#9

Здравейте имам Ulefone Power с Android 6.0 когато записвам видето су чува шумене дори при пълна тишина, а при разговори хората се оплакват, че ме чуват тихо с последния фърмуер съм, някой има ли подобен проблем? Мисля, че е софтуерен проблем. Нека някой който няма проблеми да напише версията на фърмуера с която е.
Цитирай
#10

(2016-07-15, 18:29:59)phatsmall написа:  ...дали някой има лични впечатления от този телефон и ако да, нека сподели?
На 4PDA има доста голяма тема. За повече инфо  тук

 
Цитирай
#11

Благодарско! Руснаците са убави хора! Много яка тема са спретнали! От една седмица го имам телефонченцето. Та като се позачетох в руския форум - то благиния! Той имал и инжинерно меню!!!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)