Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цена и доставка на Oneplus 3/3Т
#51

Лошо,спират продажбите за месец в Европа!!! От 09 Август до 12 Септември .
Цялата информация тук
Цитирай
Аксесоари
#52

Когато телефона ви беше в Унгария  от там директно  в България ли дойде или мина през още някоя държава?
Пп:На тези които им е пристигнал телефона, имахте ли право на оглед преди да приемете поръчката ?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#53

(2016-08-03, 20:08:44)remixa92 написа:  Когато телефона ви беше в Унгария  от там директно  в България ли дойде или мина през още някоя държава?
Пп:На тези които им е пристигнал телефона, имахте ли право на оглед преди да приемете поръчката ?

От Унгария директно в София.За оглед не съм питал.Направо си го взех и го разопаковах в къщи,но си направих клип на разопаковането за евентуални транспортни щети.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#54

Здравейте, моя го поръчах на 27.07, на 01.08 го dispach-наха, но още нямам тракинг номер, а трябваше да излезе до 24 ч. За дата на доставка пише 09.08. Нормално ли е това? И ако не е, на кой да пиша за отговор?
Цитирай
#55

Момчета, колко кинти излиза телефончето? Гледах,че говорихте как някой поръчвал по курса, други нещо фиксирано ама трябва да погледна пак. Към 750 ли е с безплтната доставка и без никакви аксесоари? Аз му хвърлих сериозно поглед, но ми е кофти като не съм го виждал и пробвал на живо....не искам по-голям смартфон от сегашния ми по принцип.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#56

399 евро струва до БГ, ако искаш бърза доставка - + 16 евро мисля беше. Имаш 5 дни да го поръчаш иначе чакаш до средата на септември поне. Телефона е по-тънък от твоя и е с няколко милиметра по-висок, на ширина са еднакви на практика. Аксесоари няма - в комплекта имаш зарядно и кабел.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#57

780лв злиза без нищо.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#58

Дали има някакъв шанс на есен цената да е по-ниска? Макар че сигурно пак ще има голям интерес след спрените доставки и едва ли ще смъкнат.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#59

Според мен няма шанс. Цените ще се смъкнат като излезе 4-та. Доказано с ппредишните два модела.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#60

Спират временно доставките за България
www.engadget.com/2016/08/03/oneplus-3-sales-pause-europe/

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3 64GB
Цитирай
#61

Вчера в 1 след обяд ми изписа че е отпътувал от Будапеща, Унгария и още няма никакъв ъпдейт, нормално ли е това?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#62

Спокойно, до час, два вероятно ще ти изпише, че е пристигнала в разпределителен център София. Но ако искаш да си я вземеш днес трябва да им звъннеш и да отидеш си я вземеш от офиса им до Терминал 2, че утре не работят.
Цитирай
#63

Слабо да пътувам 140км, за да го взема. Дали има шанс ако дойде рано днес в София дсаго пратят към Пловдив преди края на деня...

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#64

Пловдив? И аз бях в твоята ситуация Smile Не, няма шанс да го пратят днес.
Подготви се за понеделник в твоя случай. Написах го, защото ако беше в София или имаше път нататък това е варианта.
Цитирай
#65

Ей, скъсаха ми нервите... Сряда поръчвам черния при положение че пише, че го пращат веднага. Взеха ми парите и хоп дата на изпращане след 20 дена... Реших да питам съпорта да не е станала грешка, но не... Боял се да ме информира, че датата на сайта е актуална и щели да се мъчат да го пратят по рано... Така, че ако някой иска бърза доставка или да си го поръчва от друг сайт или да изчака септември като им заредят новите партиди. И аз ще чакам долу горе до тогава, само че не по мое желание!
Цитирай
#66

Еми,, да, очаквах да е понеделник в крайна сметка. Поръчал съм го този понеделник. През тва време явно ще гледам да си намеря 2-3 Usb C преходника.

DHL не доставят ли събота? 

Пратката ми отпътува от София чак сега вечерта.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#67

Здравейте.
Аз си го поръчах на 1-ви като ми изписа "очаквано изпращане на 11.08" и "очаквана доставка на 16.08"
От вчера това се промени на "очаквано изпращане на 16.08" и "очаквана доставка на 21.08"
Цитирай
#68

По-добре си провери номера за проследяване на пратката, който трябва да са ти изпратили на смс от DHL.
Аз също го поръчах на 1ви и пише още че на 13ти ще се достави, но реално на 8ми ще го получа и то заради двата почивни дни сега.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#69

Не са му го изпратили, за да проверява тракинг нъмбър. Явно са го закъсали в склада с черните. Аз си го поръчах на 3ти и изпращането ми го дава на 23ти чак. Ядосах се писах им, защото ми показваше моментално изпращане като го поръчвах, но ми казаха че това е положението. Явно нямат налични и чакат нова партида Smile Ще си чакаме за нещастие, но иначе си струва. Днес си поиграх със на един приятел. На живо телефона е прост осупер Smile
Цитирай
#70

(2016-08-06, 13:18:07)remixa92 написа:  По-добре си провери номера за проследяване на пратката, който трябва да  са ти изпратили на смс от DHL.
Аз също го поръчах на 1ви и пише още че на 13ти ще се достави, но реално на 8ми ще го получа и то заради двата почивни дни сега.

За DHL не се ли доплащаше защото аз съм с обикновенната/безплатна/ доставка?
И реално получи ли го, защото днес е 8-ми?

Сега пък ми пише че вече е изпратен. Но очакваната доставка си стои 21.08.

П.П. Вече и аз получих смс от DHL с тракинг номер
Цитирай
#71

Получих го тази сутрин, нищо не съм доплащал.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#72

Това от сайта им !!!
Graphite (EU) Estimated availability: Ships within 7 weeks
Soft Gold Estimated availability: Ships within 11 days
Цитирай
#73

Някой да знае къде има налична бройка в България?

Sent from my MX5 using Tapatalk
Цитирай
#74

@chitalov, а в bross погледна ли?

 
Цитирай
#75

Хаха ,сега видях имат за 1100лв да си го продават

Sent from my MX5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)