Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цена и доставка на Oneplus 3/3Т

Шипнат ли ти е вече? До България ли ще ти го доставят или другаде?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай
Аксесоари

В Гърция
Цитирай

Мой колега беше един от последните който поръча 1+3 ,след около две седмици чакане да го шипнат беше изпратен късно следобед и пристигна на другия ден в 18:00
Интересното е,че пристигна с UPS а на всякъде по пратката пише DHL с който по принцип идват .Още по интересното е ,че му го пратили с експресна поръчка за която не е доплащал .
Цитирай

Обмислям кога да го поръчам. Много е неясна тази доставка към България. Ако вземе, че дойде в двете седмици около коледа и нова година няма да съм си на постоянния адрес. 
Изпращането до България стана до 5 седмици.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2016-11-29, 12:44:33)mita6ki9 написа:  Обмислям кога да го поръчам. Много е неясна тази доставка към България. Ако вземе, че дойде в двете седмици около коледа и нова година няма да съм си на постоянния адрес. 
Изпращането до България стана до 5 седмици.

Ако не побързаш ще пристигне чак февруари/март.
Цитирай

И аз го наблюдавам, много примамлив. По-нататъ ще се нормализират ли нещата със сроковете?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Пф, вече няма наличност. Чудех му се два дена и изтървах. 
За сроковете нямам идея. Ние явно сме последната дупка на кавала с тия срокове. Колегата по-горе с доставка до Гърция ще му дойде на 5ти декември. За нас ни праскат 4-5 седмици срокове...

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Колега така става като се чудиш много,  аз моя го поръчах Вторник и след 1-2 дена спряха доставките,  та щом си се решил взимай смело. Според мен тия срокове ги пишат за някаква сигурност сега по празниците,  но ако всичко е нормално трябва да си пристигне с време.
Цитирай

(2016-11-30, 00:33:30)mita6ki9 написа:  Пф, вече няма наличност. Чудех му се два дена и изтървах. 
За сроковете нямам идея. Ние явно сме последната дупка на кавала с тия срокове. Колегата по-горе с доставка до Гърция ще му дойде на 5ти декември. За нас ни праскат 4-5 седмици срокове...

Моят вчера го пуснаха по DHL и днес сутринта излезе от Полша до утре сутринта трябва да е в София (и евентуално до следобед да е при мен) съдейки по времето и пътищата през които е минал при останалите поръчали и писали в темата за проследяване в reddit.
Цитирай

еййй как се преебах значи  Lol . Ако не бях се чудил два дена щях да имам телефона преди Коледа със сигурност. 
Иначе браво, ще чакаме да се похвалиш и после едни отзвиви за телефона.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

Преди коледа - евентуално само ако си го бил поръчал нощта до 1-2 часа след като са отворили поръчките. Аз поръчах на 28-ми следобяд(към 2-3) и трябва да го пратят чак на 22-ри декември, и уж да пристигне на 30-ти.
Цитирай

(2016-12-01, 12:27:47)mita6ki9 написа:  еййй как се прее*ах значи  Lol . Ако не бях се чудил два дена щях да имам телефона преди Коледа със сигурност. 
Иначе браво, ще чакаме да се похвалиш и после едни отзвиви за телефона.

Нали знаеш поговорката за хвалбата? Е задържаха го в Будапеща 24 часа и преди 28 е тръгнал от там. Ни вест, ни кост от тогава.
Цитирай

Аз поръчах на 28-ми сутринта 3Т и днес ще го доставят DHL Atina .
Цитирай

Ми от DHL казаха, че нямало други доставки за България тъй чеее... :-D
Цитирай

от DHL България ти казаха, че нямаш пратки все още? или?

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2016-12-05, 18:37:35)mita6ki9 написа:  от DHL България ти казаха, че нямаш пратки все още? или?

Моя го взех. И на въпроса дали има други доставки от Oneplus служителката провери и каза, че в последната седмица е нямало.
Цитирай

Айде честито! Чакаме отзиви тези дни. 
Иначе моя не е изпратен все още и честно казано не очаквам скоро да изпратят.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
Цитирай

(2016-12-06, 02:29:13)Nikolov47 написа:  Моя го взех. И на въпроса дали има други доставки от Oneplus служителката провери и каза, че в последната седмица е нямало.

Здравей клега. Ако имаш време и желание ще напишеш ли впечатленията си от телефона.
Цитирай

Колеги, доста съм загледал 1+3(или Т версията) и естествено възниква въпроса от къде е най-добре да се поръча! Бихте ли споделили вие от къде сте го поръчали и как стоят нещата с доставката.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай

Например от Алиекспрес. От проверен търговец - TopOne.

 
Цитирай

(2016-12-11, 16:13:21)asbozh написа:  Здравей клега. Ако имаш време и желание ще напишеш ли впечатленията си от телефона.

Телефона е пушка. Никога през живота си не съм имал възможността да работя с толкова бърз телефон. (понякога дори имам чувството, че сам си работи)

Иначе ако трябва да не съм "чак" толкова впечатлен телефона единствено софтуера ми е проблемен. Като че ли някак си не е изпипан и има повърхностни работи които ми бяха дразнещи докато го настроя както аз бих искал да работи. 

Батерията е чудо! 
45% оставащи на края на работният ден със следното потребление:
 * 25/75 при 4Г/WiFi
 * Чат 2-3 часа (смесено с другите приложения)
 * Снапчат 30 минути
 * Реддит 1 Час
 * Фейс 15-20 мин
 * Туитър 30 мин.
 * + други приложения (браузър, тефтер) общо 4,5 часа.

25% оставащи при 4 часа пътуване от 14 часа до сега (11:30):
 * 90/10 при 3Г/WiFi
 * Камера 20 мин. 
 * Снапчат 1 час.
 * Фейс 1,5 часа
 * Туитър 1 час
 * Карта 15 мин.
 * + други приложения (браузър, тефтер) общо 5 часа.

Яркостта я държа на автоматично.

Качвам и малко снимки, но предвид, че камерата е същата предполагам не са от значение - http://dox.bg/files/dw?a=e14758eef8

Предната камера ми се струва заоблена в краищата (като GoPro ефекта) 

Предварително се извинявам за така нахвърляното впечатление и също бих се радвал ако се отключи темата за OnePlus 3T за да напиша нещо в по-хубав вид.
Цитирай

Темата е почистена. Ще ви помоля без повече оффтопик! Има си раздел за избор на телефони. Може да пишете там. Благодаря за разбирането!

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Наскоро четох една статия, със заглавие -  Край на евтините стоки от Китай. Щели да се облагат или някакви такси да се слагат, по идея на главоците в Брюксел. Та това ще се отрази ли, при поръчка на този телефон? Ей за това говоря. Телефона по тази 'дупка' в закона ли е минавал?
Цитат:ЕС ще започне да облага с ДДС малките пратки, които идват от страни извън общността като Китай и САЩ, съобщи Европейската комисия. Става дума за пакети, които могат да съдържат покупки от онлайн магазини или колети. Досега пратките с пощенска стойност до 22 евро не се облагаха, което позволяваше на неевропейските продавачи да предлагат по-добри цени на европейските си клиенти. Те можеха да изпращат дори скъпи стоки като смартфони и таблети, спестявайки си ДДС, тъй като пощенските разходи за доставката са по-ниски от сегашния таван. Друг начин за заобикаляне на правилата беше доставката на покупки на части, така че тя да минава под бариерата от 22 евро, изчислява Стандарт.

http://www.blitz.bg/ikonomika/kray-s-evt...68110.html

I've learned that iOS is what Apple wants it to be and Android is, for better or worse, what you make of it
Цитирай

@abv86, за повече инфо по въпроса тук

 
Цитирай

Ако някой все още не е поръчал Oneplus 3T:На 17, 20 и 22 декември се очакват специални отстъпки за OnePlus 3T
https://www.kaldata.com/%D1%82%D0%B5%D0%...33208.html

Ако инфото от сайта е вярно.Може някой безплатен кейс или темперирано стъкло-все е нещо.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)