Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Цена и доставка на Oneplus 3/3Т
#76

@chitalov, ами в България са такива цените, на който и да е телефон внесет от Китай - затова най-добре да си направиш поръчка оттам, когато ги пуснат пак. Като вариант предлагам TO, имат го в наличност.

 
Цитирай
Аксесоари
#77

А някъде другаде освен в bross?
Цитирай
#78

Има ли начин да се купи на изплащане?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#79

@aico60, откъде да се купи на изплащане?

 
Цитирай
#80

Няма значение.Не ми се вярва да започнат и операторите да го продават.

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30DC using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#81

@aico60 финансирай си го сам: с кредитна карта или с потребителски кредит

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#82

(2016-08-29, 08:15:33)aico60 написа:  Няма значение.Не ми се вярва да започнат и операторите да го продават.
Да, така е. Като вариант да следиш някоя оферта в Продавалника за тънка цена. След време със сигурност ще има.

 
Цитирай
#83

Благодаря за отзивите!

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай
#84

Този месец ли се очаква да го пуснат отново в сайта за поръчки ? И от Aliexpress варианти ли е да се поръчва ?
Цитирай
#85

@raddo_, не е проблем и да е оттам. Препоръчвам Top One + DHL.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#86

а от официалния сайт няма ли да пускат отново ?
Цитирай
#87

На 12 Септември пускат пак в продажба от официалния сат.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#88

Здравейте,аз си го поръчах в англия на името на един приятел който живее там и при срива на англ. лира ми излезе със 70 лв . по евтино
така че като влезете в сайта на oneplus  натиснете страна англия и вижте цената  ,ако имате човек който се прибира скоро от там в рамките на 1 месец ,може да ви го поръча само на летище трябва да разпечата кутията -успех на всички които искат телефона,невероятен е !
Цитирай
#89

Днес си го поръчах от официалния сайт. Продажбите стартираха отново. Сега го чакам да пристигне.
Цитирай
#90

И аз като колегата по горе. Даде ми че щяло да го праща на 4-ти

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#91

Аз го поръчах днес 13.09 и според сайта им трябва утре да го пратят. В Англия съм обаче и би било интересно, ако наистина го пуснат утре, а за България трябва да се чака повече за изпращането
Цитирай
#92

Привет, ето каква е ситуацията при мен.
Платен: Sep 24, 2016 11:50:09 AM (399е)
Очаквано изпращане: Oct 24, 2016 Oct 24, 2016 Oct 24, 2016
Очаквано пристигане: Oct 31, 2016 

Силно се надявам, да го изпратят по-скоро...


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#93

Здравейте, тъй като утре смятам да си поръчвам One+3 от официалния сайт, искам да попитам дали наистина ще пристигне до 5-7 работни дни, тъй като при поръчката ми изписва estimated date 4 november. Също искам да попитам с какъв куриер се очаква да получа телефона на посочения адрес и дали има някакви типични специфики за въпросния куриер. Благодаря предварително.
Цитирай
#94

(2016-09-29, 20:43:13)Mayh3m написа:  Здравейте, тъй като утре смятам да си поръчвам One+3 от официалния сайт, искам да попитам дали наистина ще пристигне до 5-7 работни дни, тъй като при поръчката ми изписва estimated date 4 november. Също искам да попитам с какъв куриер се очаква да получа телефона на посочения адрес и дали има някакви типични специфики за въпросния куриер. Благодаря предварително.

Цената е точно 399 евро и идва от склад в европа по точно Полша.Има опция за експресна доставка с DHL( около 16 евро) за около 4-5 работни дни или обикновенна,безплатна с DHL за около 6-7 работни дни.Никакви допълнителни такси не се дължат.Дават ти тракинг номер и в сайта на DHL може да си проверяваш каде се намира телефона ти всеки един момент. Тази тема е 4 страници. Прочети я за повече информация.

OnePlus 3 64Gb
Цитирай
#95

Не се лъжете с експресна доставка на DHL , защото не те бавят нещата. Ако в склада няма наличност пак ще си чакате независимо от доплащането. @bratovanov аз поръчах на 3ти август, пишеше, че ще додйе на 28ми, в крайна сметка дойде на 16ти Smile Има надежда да ти пристигне по рано, но явно пак са го закъсали с наличностите и чакат доставка Smile
Цитирай
#96

Благодаря @numak! Моя проблем е, че те не доставяха до Майорка, и аз искам от Бг да ми го препратят насам... Малко се прецаках Smile
Цитирай
#97

(2016-09-30, 07:09:56)besniabg написа:  Цената е точно 399 евро и идва от склад в европа по точно Полша.Има опция за експресна доставка с DHL( около 16 евро) за около 4-5 работни дни или обикновенна,безплатна с DHL за около 6-7 работни дни.Никакви допълнителни такси не се дължат.Дават ти тракинг номер и в сайта на DHL може да си проверяваш каде се намира телефона ти всеки един момент. Тази тема е 4 страници. Прочети я за повече информация.

 Да, прочетох всичките 4 страници, но тъй като голяма част от постовете бяха от юни и август месец, реших да попитам отново в случай, че са се променили нещата, защото всички казваха 4-5 дни, максимум 10, а в моя случай естимейтед дейт-а беше след месец и повече. Иначе не знаех, че DHL е името на доставчкика. Благодаря за включването. Ако изкочи нещо ново, тогава ще питам.
Цитирай
#98

Моя пристигна днес. Супер е машинката !

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#99

1+3 с LCD дисплей

OnePlus 3 64Gb

Цитирай

Поръчах го от официалния сайт. Безплатна доставка, пратката се доставя с DHL и може да се проследи. Идва за около 5 работни дни. Поръчах го на 11, на 18 си го получих. Според мен няма никаква нужда от експресната доставка. Който иска телефона, да поръчва смело.

Note III
Nexus 7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)