Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy A3 2016 Android 6.0.1
#26

Малко тъп въпрос,но аз още от юли месец съм с 6.0.1 и взе да ми поомръзва,някакви слухове за Android 7...или това ще е последното обновление за нашите телефони?

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
Аксесоари
#27

(2016-10-11, 16:12:14)olimpiya написа:  На мен ми дойде ъпдейта още четвъртък до 6.0.1, а в sammobile въобще го нямаше до вчера/оня ден. Big Grin

Аз съм на ръчен режим Smile    за това съм със закъснение Big Grin

Samsung Galaxy A3 2016 SM-A310F
Цитирай
#28

(2016-10-12, 07:42:31)capricorn написа:  Аз съм на ръчен режим Smile    за това съм със закъснение Big Grin
Няма ли го ОТА вече,че аз още съм с турския 6.0.1

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#29

Аз съм още с първия излязъл 6.0.1 - този за Обединените Арабски Емирства...грижи никакви,нямам намерение да го сменям...чакам Андро 7 Wink

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#30

(2016-10-12, 17:15:21)Heno3HaT написа:  Няма ли го ОТА вече,че аз още съм с турския 6.0.1

Аз съм с официалния Блгарски вариант, проверих за актуализаци и се появи Smile

Samsung Galaxy A3 2016 SM-A310F
Цитирай
#31

Вчера получих ъпдейт по телефона. Инсталирах го. Всичко си работи нормално, не виждам нещо коренно различно от предната 5.1, но като че ли се появи малко по-голям лаг и батерията ми пада малко по-бързо. Не съм правил Хард ресет, защото имам много инсталирани програми и не ми се занимава да ги инсталирам наново.
Това са първите ми впечатления. Може и да се заблуждавам, защото нагласата ми беше, че 6.01 е нещо забележително, а то... същото !
Цитирай
#32

(2016-10-14, 09:53:05)dimovdid написа:  Вчера получих ъпдейт по телефона. Инсталирах го. Всичко си работи нормално, не виждам нещо коренно различно от предната 5.1, но като че ли се появи малко по-голям лаг и батерията ми пада малко по-бързо. Не съм правил Хард ресет, защото имам много инсталирани програми и не ми се занимава да ги инсталирам наново.
Това са първите ми впечатления. Може и да се заблуждавам, защото нагласата ми беше, че 6.01 е нещо забележително, а то... същото !

Поизтрий някой друга които са ти излишни и безмислени и ще се оправи. И аз бях накачулил една камара програми от любопитство да ги видя какво правят и как работят. Но по едно време се усети леко забавяне и почнах да трия излишните след което телефончето взе да си работи нормално.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай
#33

Здравейте отново, Колеги!
Всичко излишно съм го изтрил или забранил да работи. 
Въпросът ми е: Задължително ли е да се прави хард ресет след инсталиране на нова версия на Андроид? И ако е задължително мога ли например със Samsung smart switch PC да си архивирам телефона и след това да си го възстановя напълно без да инсталирам наново?
Въобще това с хард ресета ми звучи като една легенда, която се повтаря безсмислено или така наизуст.
Благодаря Ви!
Цитирай
#34

(2016-10-14, 16:15:52)dimovdid написа:  Здравейте отново, Колеги!
Всичко излишно съм го изтрил или забранил да работи. 
Въпросът ми е: Задължително ли е да се прави хард ресет след инсталиране на нова версия на Андроид? И ако е задължително мога ли например със Samsung smart switch PC да си архивирам телефона и след това да си го възстановя напълно без да инсталирам наново?
Въобще това с хард ресета ми звучи като една легенда, която се повтаря безсмислено или така наизуст.
Благодаря Ви!

Не е задължително. Smile Аз от миналата седмица някъде или по-миналата съм с 6.0.1 и не съм правил хард ресет, а телефона си работи както работеше и при 5.0 нито лагва по някакъв начин нито батерията ми пада по-бързо. Освен малко променения интерфейс и някой други неща разлика няма.
Цитирай
#35

(2016-10-14, 16:15:52)dimovdid написа:  мога ли например със Samsung smart switch PC да си архивирам телефона и след това да си го възстановя напълно без да инсталирам наново?

Абсолютно можеш по този начин,лично тествано,всичко е 6+++

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#36

И аз имам малък проблем.След като днес ъпдейтнах до 6.0.1 WiFi-то започна да ми прави номера.Сигнала на мрежите е доста по-слаб отколото с лолипоп-а.На какво може да се дължи това?Има ли официален 5.0.1 който да си го върна?Освен крачкомера друго подобрение не виждам тук... Big Grin
Цитирай
#37

Абе хора,връщайте заводските настройки след голям ъпдейт преди да ревете.Изкарахте Android 6 най големия боклук,ако пуснат 7 и с него ще е така,винаги друго ви е проблема но не и вие?!
Цитирай
#38

Добре само да питам , само при мен ли е проблема с уайфая ?
Цитирай
#39

(2016-10-15, 19:34:03)PaLMaL написа:  И аз имам малък проблем.След като днес ъпдейтнах до 6.0.1 WiFi-то започна да ми прави номера...
Пробвай с ресет на устройството да си решиш проблема.


Sent from my MI5

 
Цитирай
#40

Еми направих му фактори и дата ресет , но нищо ново.Пак сигнала си остава отвратително слаб и батерията пада доста по бързо.Знам че ако върна лолипоп ще ми отпадне гаранцията и се чудя дали ако ида в магазина и кажа че искам да ми махнат лолипопа ще ми се изсмеят ?
ПП:свързах се с обслужване на клиенти и ме посъветваха да го дам в сервиза
Цитирай
#41

Както съм минал на Андроид 6 и аз не съм правил хард ресет, но за сега каточели си работи нормално.

Samsung Galaxy A3 2016 SM-A310F
Цитирай
#42

Препоръчва се, но след като няма бъгове, може и без него.

 
Цитирай
#43
Sad 

(2016-10-16, 08:24:11)PaLMaL написа:  Добре само да питам , само при мен ли е проблема с уайфая ?

И при мен се получи такова нещо за съжаление, не си единствен
Цитирай
#44

Приятели, бихте ли споделили как ви идва ъпдейта ? 

Моят телефон не иска да проверя за ъпдейти. Цъкам на About Phone - Software updates - Download updates manually, но дори не излиза да прави проверка само светва сиво - което индикира,че кликам, но до там. Нищо друго не прави

Под самото Download updates manually си индикира,че последно е проверено на 03/07/16

А, 3тата - Scheduled Software updates пише - none

Гледах някакви ръчно да инсталирам Marshmallow - какво е минуса при инсталиран ръчно ( съжалявам,ако въпроса е тъп просто ми е интересно ). Гледам доста от вас сте писали,че сте получили update-a.
Цитирай
#45

При всяко проверяване за ъпдейт (ръчно)трябва да ти сменя датата(на за деня) независимо дали има нов. Рестартирай и пробвай пак.
Цитирай
#46

Вчера (02.12.16) дойде някъкъв  към 100 и малко от горе мегабайта  .Поправки в 48 сървиса .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай
#47

Хора има ли разлика между апарат с две сим карти или само една сим карта ??

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)