Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Петно на диаплея
#1

Здравейте,днес бях малко на плаж и забелязох,че по едно време телефона се беше напекъл бая от слънцето.Като се прерах забелязох потъмнявар на дисплея в единия край,личащо на бял фон.
След това обаче се появи по голям проблем,сякаш му пафна резолюцията на дисплея и сега всичко е на квадратчета.
Явно от жегата нещо е дало фира.
Въпроса ми е дали в мтел ще признаят гаранцията,не е мокрен и има леки следи от употреба.

За момента нямам достъп до гаранционната карта.

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
Аксесоари
#2

Трябва да я признаят, но не им давай обяснение, че е станало на плажа, че ще се опитат да те изкарат теб виновен. Ако си шофьор или поне си на над 18 год. може да им кажеш, че е бил на стойка в колата и след това си видял това. Ако пък не, измисли нещо друго, например, че е стоял на маса в заведение, даже това е по-добре.
Без гаранционната карта и касовата бележка обаче няма да стане, за това го носи след като се прибереш от почивка.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Извинявам се първо за правописа от горния пост,беше от телефона.
Но проблема се задълбочава и скоро трябва да го занеса в магазина иначе може да угасне нацяло.

Надявам се само да не се заядат,че е леко очукан на места.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай
#4

Здравейте отново,пак съм аз за съжаление.
Преди няколко седмици проблема с дисплея беше решен със смяна с нов гаранционно.НО мисля,че са преинсталирали и софтуера,защото всички файлове бяха изтрити.
И сега се е появил известният проблем със загубата на гпс сигнал.Година и половина нямах проблеми и откакто го дадох на сервиз,не можа да се свърже с приемници повече.

Какво ще ме посъветвате сега?

Samsung Galaxy Ace onyx black 2.3.6 Stock

LG L Bello Gold Edition
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)