Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia (F8331) с ексклузивни снимки показващи нов дизайн
#1

[Изображение: Sony-xperia-F8331-500x486.jpg]


Снимки на нов модел на Sony Xperia с фабричен номер F8331, който се очаква да бъде новия флагман, бяха изпратени в редакцията на gsmarena от техен читател. Те показват по-различен дизайн, който е ясно разграничение от Z серията...


Към цялата статия -->
Цитирай
Аксесоари
#2

След толкова години на чакане, най-накрая получих дизайна, който харесвам и обожавам - заоблени страници и плосък отгоре и отдолу. Всеки път, когато си погледна телевизора, външния хард диск, флашката или power bank-а съм се питал защо нямат и телефон с този дизайн... е, вече съм доволен и щастлив, че ще го има!  Lol

Това всъщност е реализация на концепцията TUBE, чиито скици изтекоха от сървърите на Sony, когато бяха хакнати преди година, и за които се предполагаше, че показват Z5.

[Изображение: Xperia-Tube_1-640x454.png]
[Изображение: Xperia-Tube_3-640x405.png]
[Изображение: Xperia-Tube_2-640x377.png]

Нямам търпение да излезе на пазара.  Heart

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#3

Чесно и откровено ме кефи. Готин дизайн. Подобрили са нокиа дизайна като са добавили лек страничен ръб.
Защо само не сложат аукс жака от долу, в ляво. Толкова много ли искам...

Choosing...
Цитирай
#4

В интерес на истината, концепцията предложена по-горе, е доста по-атрактивна за мен.
Далеч съм от това, че устройството от изтеклите снимки, е със значително променен дизайн от моделите до момента.
Надявах се от Сони да поработят и над размерите на устройството.
Разбира се, показаното от автора на темата, напълно може да описва и визията на всичките следващи серии телефони и таблети от марката, както бе в последните години при устройствата им при различните модели и класове.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#5

(2016-07-19, 15:07:49)Sloona написа:  Защо само не сложат аукс жака от долу, в ляво. Толкова много ли искам...

А защо го искаш отдолу? За мен лично там е много неудобно, защото телефона не може да се сложи на док станция (жака ще пречи), не може да се сложи и на стойка нито на бюро, нито в кола.

Иначе, дизайна е типичен за продуктите на японците от много години насам, но за първи път го използват в смарфон (преди години имаше обикновен телефон с подобен дизайн - Sony Ericsson K600). Всичките им външни HDD и SSD дискове, флашки, външни DVD/BD записвачки, Power Bank, та даже и рамките на телевизорите им са в този стил. Радвам се, че вече и телефоните ще са такива. Smile

[Изображение: e8a0579d7ce66044.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#6

Красив е спор нема, вече и аз искам да мина на Сони, че тази моята G4ка само където зарЪд камерата и дисплея я държа, иначе хич я нема горката!
Но честно да си призная мн. ме дразнят рамките под и над дисплея... и дано поне този екран бъде 5.5" 2К, че иначе пак ще се изложат, а и камерата да има (скорост на затвора) др. бял кахър! Wink
Цитирай
#7

Това е като нокия N9 и Xiaomi Mi3 не е 1:1, но е много близо като дизайн

Sent from my MI NOTE Pro

OnePlus 3T
Цитирай
#8

[Изображение: 51e42ba374327cb3e9a520ee48cfa9e6.jpg]

Добре изглежда,но какъв е този протектор ?!?!?!?

[Изображение: 809e3774a4d78d6b8ad77b64c72b22e0.jpg]

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#9

Sony Xperia XR

5.1"/FullHd дисплей
SD 820
3GB RAM/32 GB ROM
21/12 MP камери
USB Type-C порт

Датата на,която новото устройство ще бъде представено е 01/09.
Цитирай
#10

Явно няма да е новия флагман.

Galaxy Note 20 Ultra
Цитирай
#11

Надявам се да не е толкова лъскав, колкото изглежда!  Bu


[Изображение: picpath_2_31084.jpg]
[Изображение: picpath_2_31083.jpg]
[Изображение: picpath_2_31082.jpg]
[Изображение: picpath_2_31081.jpg]
[Изображение: picpath_2_31080.jpg]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#12

Ммммм, доста е мазничък. Много ме радва.
@xn3k - отзад, най-долу има нещо като махащ се панел или поне така изглежда. Какво ще е това?

Choosing...
Цитирай
#13

Нямам представа, но личното ми предположение е, че ще е свързано с антените, защото рамката и гърба са метални, а никъде няма прекъсвания като на другите телефони.
Ако наистина е толкова лъскав, отсега заявявам, че ще го пропусна. За мен тази бляскавост е абсолютна цигания и кич.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#14

Сони до сега не са правили такива лъскави неща, мисля само рендъра е такъв. Интересно изглежда!

П.П. Може пък да са видели от Ноут 7, там лъскавина и блясък има здраво. И никой копче не дава да му кажеш, че бил кичозен телефона.... Rofl_mini Buga
Цитирай
#15

Много яко изглежда. Досущ НОКИА 900, ако не се лъжа, който беше за моя вкус страхотен дизайн. Е да, дано не е толкова лъскав на живо.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#16

Някак Lumia ми идва това, но е готино. Иначе те рендърите винаги са по-лъскави, реалноста е друга.
Цитирай
#17

Появи се нова снимка (не изглежда като рендър) на предполагаем компактен телефон, който вероятно ще носи името XPERIA X Compact. Говори се, че дисплеят ще бъде 4.7 инча и от снимката е видно, че ще има същия дизайн както и на телефона чиито снимки изтекоха по-рано (XPERIA XR).
Също така, слуховете мълвят, че Sony ще покажат цели 5 устройства на IFA през септември.

[Изображение: Sony-Xperia-X-Compact-leak-01.jpg]

пп. Дано всички да са с този дизайн, защото адски много ме кефи!  Cool

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#18

Най-вероятно, както обикновено ще ги пуснат с неактуална версия на ОС
Цитирай
#19

Sony официално обяви 2 от устройствата на чешкия си сайт, но без снимки (вероятно ще бъдат добавени на 1 септември).
Малкия носи името Xperia X Compact, а големия, който беше с предполагаемо име XR, ще се казва XZ.

http://www.sonymobile.com/cz/xperia/tech...es/design/

[Изображение: b8a52e09a23ea28f.png]

Май наистина ще бъдат лъскави като на рендърите по-горе.  Yikes Почти ме загубиха като клиент.  Grater

[Изображение: d9e90f5c59b156e0.png]
Превод от чешки:
"Задния панел на смартфона Xperia XZ е изработен от изключително чист метал ALKALEIDO, чийто завършек дава на телефона голяма дълбочина, блясък и яркост."

"Елегантната форма на смартфона Xperia X Compact има високо гланцова повърхност, напомняща на висококачествени керамични изделия."

пп. Явно страницата е била публикувана прибързано, защото Sony я свалиха.  Tooth

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#20

https://mobile.twitter.com/evleaks/statu...1707148288

Май това ще е....Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#21

Тъкмо се чудех след Z3 Compact кaкво дa изберa (Z5 Compact нещо не ме грaбнa). Бях решил дa грaбнa X Performance (мaлък компромис с рaзмерa нa дисплея), но сегa мисля дa изчaкaм дa видя хaрaктеристиките нa X Compact и aко ме устройвa дa го вземa. Тъй или инaче моя все още си рaботи без грешкa.

#TeamPixel
Цитирай
#22

Дизаина не е лош, но рамките в страни на дисплея изглеждат доста дебелички по днешните стандарти. Като добавим и 2-те плоскости горе и долу, дисплея заема доста малка част от лицевата страна на устройството.
Цитирай
#23

Компакта сигурно ще е с 820/821 , 3 РАМ и 4,6 екран
Може би ще е една идея по-голям от Z5 Compact, поне така изглежда
Цитирай
#24

Ето някои спецификации (все още са слухове):

XPERIA XZ
Дисплей: 5.2 инча FHD
РАМ: 4GB LPDDR4
Процесор: Snapdragon 820/821
Предна камера: 13MP
Задна камера: 23MP с двойна светкавица и лазерен автофокус.
Порт: USB-C

XPERIA XR (или Compact)
Дисплей: 4.6 инча HD
РАМ: 3GB
Процесор: Snapdragon 820/821
Предна камера: 13MP
Задна камера: 23MP с двойна светкавица и лазерен автофокус.
Батерия: 2700mAh
Порт: USB-C

https://www.techtastic.nl/sony-xperia-xz/

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#25

Трагедия, мобилният бизнес на Сони запада от всякъде, не знам защо въобще си правят труда и без тва нямат никаква печалба в този сектор от много време. 

След Z5 Premium всичко, което вадят е пародия.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)