Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia (F8331) с ексклузивни снимки показващи нов дизайн

(2017-02-27, 10:32:43)MUFC написа:  Премиум модела има най-добрата камера и дисплей на пазара до момента!

И съм убеден, че на тема снимки и качество ще е много назад от конкуренцията... както винаги. Post processing софтуера им е на трагично ниво. Хардуера им обаче трябва да призная, че наистина е отличен.
Батерията.... на 5.5" 4к дисплей, 3230 mah сони как ги виждат нещата не знам.

Дизайна е абсолютно същия като този на оригиналния Xperia Z, със заоблени странични рамки. Спийкърите са на същото място, камерата също, бутоните, целия изглед отпред е почти идентичен с този на модела появил се преди ужасно много време. Безелите също от тогава не са се променили. Fingerprint-а отновно няма да е наличен във всички региони.

Same old, same old.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
Аксесоари

Хардуера няма как да не е ок, като те продават сензори на всички производители. За камерата говоря разбира се. Обаче и софтуера си има значение. Виждали сме много примери на телефони с едни и същи камера сензори, но снимащи по различен начин.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай

Дотук от изложението нищо не ме грабна, нито Сони, нито ЛГ. Само Ноки 6 откъм цена

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

На мен LG 6 ми хареса. Да видим каква цена ще му сложат.

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
Цитирай

   


Големички си изглеждат рамките,но защо пък дисплея е реализиран по този начин ?


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Незнам за вас, но и да не е променен много дизайна, винаги ми харесва, телефоните SONY Xperia XZ Preminum и SONY Xperia XZs са с актуални характеристики и с красив дизайн, поне за мен, та и тази година за мен, се представиха на ниво и другите 2 модела също ми харесват.
@Ghost честито за OnePlus 3T, мислех, че още си с SONY Xperia Z3 Big Grin .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2017-02-27, 12:03:03)GH0STFACE написа:  Избрал съм телефон за сравнение на случаен принцип и за който липсва мрънкане за големите рамки.

[Изображение: 4b7b45b0ace0e27009be262a0250f2f8.jpg]

Само не разбрах какво има в този телефон,че тежи 195гр ?


Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Премиум мътрял!?!

Sent с моя пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай

Е,да....За $800+ е нормално и да е малко тежичък...Поне на грамаж да го докарат....

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Ми да..я сметни на кило кви пари излиза! Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай

Да-май се оказва,че от горните само edge-a има по-малки рамки. Казаха ли кога стартират продажбите,че нали щял да се забави заради драгона?

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

Nokia X6.
Завръщане в миналото.
Няма такъв дизайн просто.
Когато за пръв път видях Sony Xperia Z, направо ми спря дъхът. Изключителен дизайн. Другото, което ми харесваше беше Z3.
Това тук е кощунство.
Не ми пука дали е колкото айфон плюс.
Това не е моят дизайн.
И да, напомня ми на Nokia X6.

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Когато хванах в ръка XZ всички приказки за дебели рамки отидоха в небитието. Сигурен съм че и с премиума ще е така.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

Къде са лаладжиите, които плюха по Sony, че телефоните им са с ниска резолюция (едва ли не)? Не можели да правят повече от 1080p, били неадекватни...лесно е да си приказваме празни приказки. Sony представи телефон с 4K дисплей. Според мен, това е много за телефон, но е новост и се харесва. Аз не очаквах да скочат на 4K. Явно и дежурните хейтъри са изненадани, защото мълчат (кратка пауза за измисляне на нови глупости) Smile
Цитирай

Това не им е първия телефон на сони с 4к резолюция (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

(2017-02-28, 22:35:34)HERUS написа:  ....

Къде го тоя 4К дисплей? Аз що не го виждам никъде, а? Май ще работи в 4К само като гледаш 4К клипове или цъкаш снимки, а през другото време ще е скопен до 1080р. Което ми напомня нещо.... Аааа, сетих се- същата куца и безполезна схема като при Z5 Premium който прегряваше и умираше след 10 мин. работа на макс. резолюция. Ако не ти е свършила батерията преди това де- тая екстра смуче ток като за световно...
Цитирай

(2017-02-28, 22:56:19)milho написа:  Z5 Premium който прегряваше и умираше след 10 мин. работа на макс. резолюция...

...поради небезизвестния SD810. Дисплея си е ОК.
И все пак малко пресилен коментар.
Цитирай

(2017-03-01, 12:06:33)GH0STFACE написа:  ...поради небезизвестния SD810. Дисплея си е ОК.
И все пак малко пресилен коментар.

Пресилено е да коментираш нещо което си виждал само на картинка  Rolleyes СД810 колкото и да е печка спокойно издържаше 40+минути сериозен тормоз и игра без да прегрее (ще познаеш ли защо?), но след 10-на мин. гледане на 4К видео телефонът буквално не се държеше в ръка и малко по-късно термозащитата го изключваше. 
Дали е виновен процесора или издевателствата с дисплея, а? Май забравяш, че при 4К имаш "само" 4+ пъти повече пиксели за реална обработка спрямо 1080р. СД821 е далеч по-добър от 810, но още никой не е отменил големият гърч да се обработват 8,3млн. пиксела десетки пъти в секунда при 4К резолюция, нали? Да ти напомням ли, че тогава яко скача потреблението на ток и батерията сериозно загрява за да е пълна гаврата?
Цитирай

Не, че нещо, но тези рамки отгоре и отдолу изглеждат отварително, поне някакво копче да имаше...
Не ви ли писна от този дизаин вече, едно и също толкова години.

С кеф да си го ползвате който си го харесваSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2017-03-01, 22:29:57)milho написа:  Пресилено е да коментираш нещо което си виждал само на картинка  Rolleyes СД810 колкото и да е печка спокойно издържаше 40+минути сериозен тормоз и игра без да прегрее (ще познаеш ли защо?), но след 10-на мин. гледане на 4К видео телефонът буквално не се държеше в ръка и малко по-късно термозащитата го изключваше. 
Дали е виновен процесора или издевателствата с дисплея, а? Май забравяш, че при 4К имаш "само" 4+ пъти повече пиксели за реална обработка спрямо 1080р. СД821 е далеч по-добър от 810, но още никой не е отменил големият гърч да се обработват 8,3млн. пиксела десетки пъти в секунда при 4К резолюция, нали? Да ти напомням ли, че тогава яко скача потреблението на ток и батерията сериозно загрява за да е пълна гаврата?
Дисплея няма грам общо със самото снимане на 4К. Телефона прегрява дори и при снимане на обикновено видео. Повярвай ми, може да съм нямал в ръцете този модел на сони, но поназнайвам за тях това онова.

Sent с моя пищакметален телефон през Tapatop
Цитирай

В големите рамки на СОНИ се крият качествени стерео високоговорители. : )
Цитирай

Те са качествени...но лошото е че се заглушават малко от водозащитните мембрани.
Цитирай

(2017-03-01, 22:39:07)Victormihov написа:  Не, че нещо, но тези рамки отгоре и отдолу изглеждат отварително, поне някакво копче да имаше...
Не ви ли писна от този дизаин вече, едно и също толкова години.

С кеф да си го ползвате който си го харесваSmile

+1.Изключително грозни телефони. Сменил съм какви ли не марки ( за разнообразие ),но Сони никога не бих си взел. Не разбирам как имат такива продажби...

Iphone X Space Grey 
Цитирай

E, какви пък чак толкова големи продажби имат? Ако не знаеш всяка година им намаляват шипнатите бройки, а мобилния отдел все е на загуба.
Цитирай

Най-доброто устройство представено на мобилния конгрес в Барселона е SONY Xperia XZ Premium, преди малко прочетох новината, браво на SONY.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)