Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia (F8331) с ексклузивни снимки показващи нов дизайн

С малко умения маркетинг отделът на Сони могат да представят дизайна като ретро. В такъв контекст нещата ще са други. Big Grin

Изпратено от моят Nexus 7

Cognosce te ipsum!
Цитирай
Аксесоари


Страничните рамки са отчайващо големи, както и батерията е малка за този екран, на тази резолюция. Иначе телефонът изглежда много приятен, бих могъл да преглътна големите рамки отдолу и отгоре заради стерео спийкърите. Но страничните... развалят всичко.
Цитирай

Не мисля, че са "отчайващи", още повече да развалят всичко.Лично на мен ми харесва.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай

£649.00 на pre-order с очаквана доставка "първата седмица на юни".

https://m.clove.co.uk/sony-xperia-xz-premium

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

На мен много ми прилича визуално на смесица на XZ ( странични лайсни и разположение на камера със светкавицата), със Sony Z3 рамки отстрани, стъклен гръб на всички Z серии и рамките отдолу и горе на Sony XA.
Не знам, защо тези рамки отстрани не ги бяха копнали просто от Sony XA за да бъде по-красив. Освен да бъде по-здрав екрана - не намирам друго логично обяснение..
Цитирай

Xperi XZ Premium е обявен за "най-добър смартфон " за първата половина на 2017г.

http://m.gsmarena.com/weekly_poll_result...-24659.php

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

Каквото и да правят, маркетинга им е никакъв. Докато беше Sony Ericsson имаше навсякъде каталози, брошури, билборди.
В момента ако не отвориш сайт за смартфони, няма да разбереш , че са изкарали смартфон.

Язък за хубавите телефони и страхотния дизайн, приличащ на себе си, а не на S4amsung/iPhone.

С тая реклама никаквата незнам.
Цитирай

Приличащ на себе си?
По - скоро приличащ на 4-5 предишни поколения (изкараха по 2 на година).
Време е да платят на дизайнер или просто на някого в метрото да им смени имиджа.
Когато излезе Z направо се влюбих, ма таз мома не е лошо поне да се гримира.

__________________________
Харалампи изпи бирата

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Е да, но и тези поколения следваха собствен дизайн, не галски или айфонопидобен.
Цитирай

(2017-04-24, 15:33:36)alisali1234 написа:  Каквото и да правят, маркетинга им е никакъв. Докато беше Sony Ericsson имаше навсякъде каталози, брошури, билборди.
В момента ако не отвориш сайт за смартфони, няма да разбереш , че са изкарали смартфон.

Язък за хубавите телефони и страхотния дизайн, приличащ на себе си, а не на S4amsung/iPhone.

С тая реклама никаквата незнам.

Аз в шампионската лига на всеки мач виждам реклами на текущия флагман. За хартиената реклама не знам, малко ми липсва, но може да са решили да наблегнат на цифровата и то във водещите пазари. За дизайна съм много съгласен, малцина производители имат дързостта да не подражават на самсунг (който пък е явна имитация на айфон). При това е стилен, а не бледа сапунерка като ЛГ например. Сега най-накрая и другите взеха да правят опити да разкрат гнусния закръглен бутон.
Цитирай

А видя ли в Шампионската лига хората с какви телефони снимат, със Samsung и iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Хазарт, човека ти говори за маркетинг, а ти за вещите на публиката. Какво общо има? Чети преди да пишеш небивалици.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Не е нужно да спамиш след всяко мое мнение, нали? И ако се замислиш какво съм написъл, ще разбереш, че колкото и да се рекламира SONY във всеки мач, не стига хората масово да са с такива телефони.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Еми те хората и Форд, Опел и Рено много карат, но това какво значи?! Че са топ премиум марки ли?
И стига с тоя iPhone, в страната майка САЩ, това е телефона на масите, който ползват от мексикански кебаб такос уличен продавач, през пакистански чистач в парка, до китайски работник у фабрика за Тесла. Струва $100/200, и хората го нямат за премиум като тука, а за масово устройство за комуникация.
Самсунг пък години наред ги копираха и повтаряха, за да вземат по-голям дял. Стига с това преекспонирано усещане за фалшив премиум! Много е важно да се изтъкне, колко отгоре бил собственика на лъскав и заоблен Галакси нещо си Ес плюс Ръб Амнайсе.

За тази година, това Сони, и само то, се доближава най-много до определението "Премиум Флагман".

Бронзово Злато:
[Изображение: Xperia-XZ-premium.jpg]
Цитирай

(2017-04-25, 17:52:03)Герасим Пантелеев написа:  самсунг (който пък е явна имитация на айфон).
Извинете, да не сме 2012?
Тези мантри и измислици отдавна не са актуални, колега.
Можеш ли да ми кажеш по какъв начин Galaxy S6/7/8 приличат и на кой по-точно айфон?
Че не се сещам?
Колкото до Сони - десет различни модела да ми наредят няма да ги различа. Иначе харесвам марката.



Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Мдааа....Заключването на една тема не може да спре "про" и "анти" Самсунг настроените фенове...Smile
Самсунг във всяка тема !!!!
Колеги,модератори,админи,главни редактори и прочие:

До кога ще е заключена темата за S8 ?Smile



Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай

(2017-04-25, 18:41:29)MUFC написа:  За тази година, това Сони, и само то, се доближава най-много до определението "Премиум Флагман".

И на мен ми харесва това Сони, но не съм съгласен с това. Изцяло отговарящи на определението са и P10, S8, G6...Предлагат се флагмани, покриващи огромна част от предпочитанията на хората. Чест им прави на Сони, че продължават да предлагат телефоните си с характерния за бранда дизайн, но честта няма да им донесе големи приходи. Моето мнение е, че имат нужда от модернизиране и освежаване на дизайна.
Цитирай

Относно новия модел - една и съща вафла ми се струват тези Сони . Все едно са се спряли на една форма и с нея ще си карат сто години.



Ограничете спама  и офтопика в темата .



Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай

За всички, които въздишат по "новият" дизайн погледнете Нокия н9. Вижте кога е излязла! Имал съм я и тогава имаше още двойно почукване за отключване. Всичко се управляваше с жестове още тогава. Не всички, които казват, че са открили топлата вода са го направили наистина.

Sent from my MI NOTE Pro using Tapatalk

OnePlus 3T
Цитирай

Само не разбрах къде са хипер ексклузивните снимки на изключително новия дизайн по нищо не различаващ се от стария?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай

Xperia XZ Premium може да се поръча предварително за 1479 лв с подарък Слушалки SONY h.ear ON MDR-100ABN, чиято цена иначе отделно е 599 лева. За меломаните звучи примамливо:

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...1/p/573169
Цитирай

Тия са усраха с тия слушалки

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Не знам вие какво мислите за Сони, но вижте тая камера какви невероятни неща прави:


Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай

Мен много ме грабна дисплея 4k + HDR. Само се загледайте като пуснат някое видео, очите ми останаха ..
Цитирай

Аз като фен на марката, много се надявам следващия им флагман освен това в този, да намалят и рамките. Ако го направят определено ще се върна към Sony.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)