Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia (F8331) с ексклузивни снимки показващи нов дизайн

Само не разбрах за преордера- в момента в който платиш,защото се иска и да платиш, сигурно ли е че ще вземеш слушалките? Защото има една звездичка,че наличностите са ограничени.

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”
Цитирай
Аксесоари

Трябва да се провери.

В Полша са имали лимит, първите 150 поръчки.
Цитирай

Sony Xperia XZ Premium - Red

[Изображение: DAnjPH1WAAEQh4j.jpg]

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Дали дисплея на Премиума е по-добър от на Галакси С8?Имам предвид яркост,контраст и т.н.

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

Нито в яркост, нито в контраст, нито в енергоефикасност, нито в нищо е по-добър. Не е лош, просто не е по-добър.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Мерси за отговора Smile

Samsung Galaxy Note 8 Midnight Black
Цитирай

(2017-05-29, 14:40:03)smiley написа:  ..... нито в нищо е по-добър. ....

ШИМ??? Или и там е по-зле?! Big Grin Big Grin

Пак да споделя мое мнение, това е флагмана за тази година! И като дисплей без аналог, и като камера, и батерия по-гояма и т.н. S8, има един гол объл дефектед дисплей, и това е. Visslar
Цитирай

Шим, та шим. Изключително преекспониран проблем, като мнозинството от хора даже не знаят за съществуването му. Ползвател съм на Амолед екрани от времето на S2, до сега проблем със въпросният шим не съм имал никога.

Че е флагмена им, не се спори - но в типичен сони стил са направени един милион компромиси. Примерно камерата за поредна година изобщо не е на нивото на останалите флагмени. Супер сензор, супер замисъл... софтуер и изпълнение нанайси.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Ами то както и ШИМ-а, така и АМОЛЕД-а са преекспонирани. Въпрос на възприятие, и познаване на материята...

Бързина!
Цитирай

(2017-05-29, 15:55:30)MUFC написа:  Ами то както и ШИМ-а, така и АМОЛЕД-а са преекспонирани. 

Хич не са преексопнирани - easily най-добрите екрани са (: Дори чисто теоритично и на хартия са очевидно по-напредналата технология, а като го хванеш на живо теорията се превръща в практика  Tongue
И преди пак да кажеш за червенеещите дисплей - да имаше такъв проблем. Оправиха го.
Да. самоледите прегараят, ама и ЛСД-тата прегарят.
Просто са по-добрата технология. Не е нещо което подлежи на спор (: Разбира се, има хора на които ЛСД-тата ще им харесат повече по една или друга причина, това не променя факта че амоледа е по-развитата технология - infinite контраст; по-ярък; по-точни цветове; по-добра видимост на директна слънчева светлина и т.н. и т.н.

Спийд теста няма да го коментирам. Подобни видеа не веднъж съм казвал, че нямат никаква реална стойност. Не защото Самсунга губи (дреме ми на шапката за това), а защото няколко части от секундата разлика при отваряне на приложение няма никакво значение.
Ако искаш да сравниш нещо, което реално има някаква полезна стойност - отвори камера сравнението между G6/ S8 и XZ Premium (или както там му беше името на този модел) на GSMArena и виж как автоматичния режим на японците не става за чеп за зеле (:

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

За мен всичко от клипа свърши в момента, в който обърнаха телефоните. Така и не видях какво джурка, не можах да откъсна поглед от огромните рамки на SONY. Извинявам се за сарказма, обаче цялото усещане за телефона се губи от тоя изглед на стар телевизор... Sad

Да си оправят дизайна и да почнат да пишат софтуер за камерата, цена няма да имат... или поне ще си я заслужат.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Cool Cool Big Grin
Стар телевизор, но въпрос на гледна точка! Аз го предпочитам, пред еврозаоблено, хлъзгаво дилдо. Wink
Цитирай

Предпочитай си каквото си желаеш, но не се заяждай с другите марки! Човека зададе конкретен въпрос и
получи отговор. Ти се хващаш, като удавник за сламка и започват сега едни безсмислени постове и спорове
и после темата се заключва......

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Човека (MUFC) е изказал собственото си мнение, което съвпада изцяло с моето. Ако си се почувствал offended, не си длъжен да отговаряш и да сереш в темата с безсмисления си коментар, можеше просто да подминеш. Simple Smile. По темата, точно ъгловатият дизайн ми допадна и затова си го купих. За сега не виждам смисъл да ъпгрейдвам с XZ Premium, понеже XZ ще е актуален още година.

#TeamPixel
Цитирай

Ето и сравнение на камерата между Sony XZs и S8.

https://www.youtube.com/watch?v=ppVCP2l5_vs&t=353s

Снимките направени с XZs на мен лично повече ми харесват (доста по-реално наситени цветове) с изключение на някои нощни (не всички), където балансът на бялото на моменти куца, но при ръчни настройки това нещо се оправя и няма да изглеждат толкова жълти при изкуствено осветление
Може да не е такава добра стабилизацията при видео XZs със зуум (т'ва не е dslr с обектив), но това, което видях е, че при S8 е доста насичаща картината ...

Относно дисплея, ако си ползвал Sony сигурно знаеш X-reality какъв плюс е, както и Triluminos. А сега го съчетай и с 4k HDR..
Цитирай

Колеги карайте си спокойничко по темата с настроение Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)