Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi band 1 или mi band 2
#1

Решил съм да си взема една от двете гривнични , но освен, че едната е с дисплей, а другата не ... има ли някакви други разлики
И другото ми питане е, ако ходя да тичам в парка / гората и телефона не е в мен, след като се върна  дали гривната ще синхронизира всичко с телефона ( разстояние, скорос, време, пулс)
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Само да ти кажа, че модификациите са 4
Mi band с бели диоди
Mi band с 4 цвята диоди
Mi band 1s(pulse)
Mi band 2
Ходенето нямаш проблеми да го синхронизираш по-късно, но не съм тичал, за да кажа там как стоят нещата
Цитирай
#3

Предполагам, че му тази с белите и тази с цветните диоди ... разликата е само в диодите. Но тя към ми банд 1 ли спада или към банд 2 и какво повече позволява едната от другата. Благодаря
Цитирай
#4

Mi band 1 е следната:Гривна със светодиоди, били те бели или шарени, има крачкомер, аларма и вибрации за аповете.
Mi band 1S същата като горната, но можеш да си мериш пулса.
mi band 2 Има дисплей, показва час, може да мери пулс и всички други функции като първата.
Цитирай
#5

Към ми банд 1 спада. Удобното е да я ползваш с приложение, на което можеш да нагласяш известията с какъв цвят да светят.
Цитирай
#6

(2016-07-20, 22:27:17)djsnipa написа:  Решил съм да си взема една от двете гривнични , но освен, че едната е с дисплей, а другата не ... има ли някакви други разлики
И другото ми питане е, ако ходя да тичам в парка / гората и телефона не е в мен, след като се върна  дали гривната ще синхронизира всичко с телефона ( разстояние, скорос, време, пулс)
Благодаря

За мен няма съмнение, че по-добрият вариант е ми банд 2. Колкото до синхронизирането - гривната има буферна памет, която е достатъчна за малко повече от седмица. Това означава, че можеш спокойно да тичаш без телефонът да е в теб. След синхронизирането ще може да наблюдаваш в приложението по кое време и колко крачки си направил (при бягане цветът на човечето в приложението е различен), ако си мерил пулса - кога и колко е бил, а скоростта ще трябва да си я сметнеш.
Цитирай
#7

Ако обаче телефонът е с теб имаш опция да пуснеш и GPS и ще си гледаш и скоростта
Цитирай
#8

И е голяма забава като ти говори на китайски докато бягаш

Sent from my MI NOTE Pro

OnePlus 3T
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)