Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Няма налична мрежа
#26

Развитие по темата. След две седмици и няколко дни, телефона е готов. Най-вероятно дъното на телефона е сменено, защото е с друг IMEI. Не взех телефона от сервиза на теленор, защото задния капак не беше залепен добре, а и това е 100% признак, че този телефон вече не е водоустойчив. Върнах телефона, за да си го поправят, като хората и да ми гарантират писмено, че телефона е тестван във вода и е водоустойчив. Все пак съм закупил този телефон, именно заради тази му опция.
При другите колеги как е положението след ремонт ?
Цитирай
Аксесоари
#27

Моят след ремонта работеше идеално, но се рестартираше по 1 път на ден. Викам може да е нормално, направих му Software Repair с Xperia Companion, но продължи. Така беше до петък или събота, когато започна да се рестартира постоянно и накрая и не тръгна даже (ремонта беше извършен на 12.09). Този път проблеми с мрежата нямаше. В момента пак е в сервиз... Sad
Цитирай
#28

Здравейте, телефона на баща ми често губи мрежа и трябва да рестартира за да се оправи. Някой да се е сблъсквал с такъв проблем?
Цитирай
#29

Първо- вадиш сим картата и я почистваш с гумичка или нещо подобно.
Второ-Може да изключиш и режима Стамина.
Трето-Ако не помогне- сменяш сим картата .
Четвърто - ако не помогне-сервиза..


Цитирай
#30

Много изписано има по въпроса вече, ако можеш спри 4Г. Няма да усетиш разлика в скоростта на нета, но батерията ще заспи като на нокия без фенерче Big Grin Аз от месец и половина с новата карта на 3Г нямам нито едно прекъсване!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)