Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 601 Downgrade Kitkat 4.4.2 - Jelly Bean 4.2.2
#1

Здравейте.



Наскоро оправих старото HTC на брат ми (HTC Desire 601 zara ul) и попаднах на проблем ,който след като се поразрових в google се оказа често срещан.
Проблема е ,че с версия на андроида 4.4.2 киткат батерията на телефона пада доста бързо и звука от колонките е дооооста слаб (те уж са boom sound).
Та пробвах разни решения като wipe cache partition ,пълен root или да флашна по-стар ROM ,но проблема със звука остана (батерията се позакрепи [Изображение: biggrin.gif]).
И остава единствения вариант ,който съм сигурен ,че ще помогне ,да върна версията на 4.2.2 Jelly Bean. 
Това обаче се оказа трудна задача тъй като не можах да намера инструкции (дори в xda developers). Намерих само за Desire 601 zara cl.

Ще съм много благодарен ако някой знае врътка да се постигне този downgrade [Изображение: smoke.gif] 
Цитирай
Аксесоари
#2

Предполагам инструкциите са същите само трябва да свалиш софтуера за твоя телефон.

ПС:Давам ти линк към руски форум предполагам разбираш руски, трябва да се регистрираш обаче за да можеш да свалиш необходимото иначе можеш да четеш само.
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=529355&st=9180
В първи пост има спойлер ''Официальные прошивки'' под него има линк за връщане към по стар софтуер.
Успех Smile

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#3

Стана
Много ти благодаря !!!!!!!!! Smile Smile Smile

Само последната стъпка пишеше за S-ON да се флашне и кернел ,само че двата линка дето ги е дал не работят
Дали е важен кернела или така става.
От менюто ми дава версия на кернела 3.4.10-g31cb4f3
Цитирай
#4

След като телефонът ти е стартирал и ти пише това, което ти пише, значи всичко е наред.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)