Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4G/3G проблем при къстъм ром
#1

Здравейте. От както ъпнах до версия 3.7 на ALEXNDR рома и си сложих буутлоудъра и модема в описанието, които са за ММ си загубих скоростта на мобилния нет. Свалям с 0.03МБ/с, което не е нормално. 
Какво може да се е объркало и какво да направя да фиксна нещата. Сложих и друг ром ама все същото. Пак тегля с толкова. Д не би проблема да е от BL и Modema?
Цитирай
Аксесоари
#2

Провери си настройките за мобилен интернет.

https://www.vivacom.bg/bg/residential/po...abs-anchor
Цитирай
#3

Не е от настройките. Със стоков софт имам същия проблем.
Цитирай
#4

Аз използвам този ром и не намирам нито един проблем. Можеш да избираш между 3 различни custom kernel както и новата клавиатура C5.Ако имаш въпроси относно инсталацията и файла , който се редактира пиши лс.

http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...t-t3304941
Цитирай
#5

(2016-07-23, 16:01:35)Naftalincho написа:  Не е от настройките. Със стоков софт имам същия проблем.

Сложи модем от бг фърмуер.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#6

Не е от модеми или custom ROM, а просто интернета на максимална скорост е изчерпан Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#7

Ее , ако е това направо Albert Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#8

Тъй тъй, голяма излагация Big Grin 4 часа прекарах пред компа в слагане на всякакви софтове, инсталиране на модеми буутлоудъри и още хиляди неща, просто не ми хрумна че 2 дена след като съм получил мегабайтите си може да са свършили и въобще не ми хрумна да проверя. Че колегата centur ме светна Big Grin
Цитирай
#9

Колега нищо не е твоето, аз ако знаеш веднъж два дни си играх с една глопуст докато загрея какво става Big Grin Big Grin

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Здравейте , имам Galaxy s5 G900F Android 6.0.1 , от настройките съм избрал LTE/3G/2G(авто избиране) . Картата съм си я сменил с такава 4Г на Виваком но телшефона не премимава на 4Г какъв може да е проблема ?
Цитирай
#11

Може би няма покритие на 4G мрежата на местото, на което се намираш.
Поразходи се в централната част на града, трябва да стане.
Цитирай
#12

От Стара Загора съм , ако има някой който е от тук да каже хваща ли 4Г на Виваком. Оператора ми каза , че има покритие в Стара Загора .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)