Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не работи Recovery GT-i9195
#1

Привет , апарата е от Мтел няма ъпдейт  и мисля е 4.2.2 .  Веднъж  го намерих  тъмен  и НЕ реагиращ на бутон . След сваляне на батерията се стартира и работи няколко седмици без проблем. Една сутрин го намерих отново тъмен и никакви действия не го събудиха.....забравих за него . След около месеца реших да опитам отново......включих зарядно ..включи вибрация , странен символ на батерия  / черно - бял  / и след  GALAXI s 4 GT-I9195  се рестартира .

 Реших да му направя  харт ресет  НО  излиза само  иконата с триъгълника  без менюто ......и отново ресетва . Тогава реших да опитам и да му сложа стоков РОМ  ....в SamMobile  намерих 3 за Мтел.....опитах и трите с  один 3    . Резултатът е нулев всичко минава гладко ДО момента в който трябва да му върна настройките.......менюто го няма и се рестартира. В инсталираните пакети виждам при инсталацията виждам  ,че има recovery но после не сработва.

Въпрос ?  Ако проблемът е в дъното / което е проблем на модела/  да не се занимавам повече .
Но ако аз бъркам нещо ще се радвам да помогнете.........
 Хубав ден  ......

пп. РС го вижда като процесор  САМО ......което мисля за нормално
Цитирай
Аксесоари
#2

Не е проблема в дъното, а в бутлоудъра. Свали последния излязъл и с Один 3.10 чекни Phone Bootloader Update и ще се оправи. Даже и PIT е хубаво да се зареди. Ако не намериш файловете довечера ще ти дам линкове.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#3

Много ще съм ти задължен ........ще изчакам за да не го омажа тотално ! 

Просто нямам представа какво да търся......но докато чакам линкове ще се образовам частично .
Цитирай
#4

Този пост важи и за теб ще стартира все едно излиза от магазина. Ако не знаеш как да заредиш файловете в Один пиши >> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1307512

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

OK..... драйвърите ги имам  качени  ... файловете да ги подредя по бутоните в   один 3 и да им сложа чавките   ?
Цитирай
#6

Самото име на файловете подсказват в кои полета се зареждат в Один.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Да ..предполагах  в момента се свалят , ще пиша какво се получи .

БЛАГОДАРЯ  !   
 Чавката за F. Reset  да я оставя ли ?
Цитирай
#8

Не пипай нищо в Один... зареждаш файловете влизаш в Download включваш телефона в компютъра и натискаш старт нищо друго.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#9

За съжаление няма резултат .....ситуацията е същата !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#10

Пробвай пак по същия начин, но като чекнеш в Один RePartition.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#11

Отново нищо ......


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#12

За сервиз си тогава.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#13
Big Grin 

За сервиз .....трудна работа 100-120лв за този телефон. 
Ако изпадне някой със счупен дисплей или на части.....с 20лв . за дъно може и да рискувам да го сменя .
И отново ще е в чекмеджето НО поне да работи ... Big Grin

БЛАГОДАРЯ за съдействието !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)