Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

Тези панели са прекалено големи. Това ще е някое от китайските му копия.
Аксесоари

Smiley и на мен ми се виждат повечко та няма да се учудя да е с 2 предни като V10 например.
Колкото до размера ... На този са му малки ръцете ... Но пак не е малко туловище.

Изпратено от моят LG-H815 с помощта на Tapatalk

(2017-01-18, 22:40:39)smiley написа:  1 предна камера, 1 ирис скенер, сензорите за близост и тъмнина и пак са ми много отворите отпред?

Може да сложили предна светкавица Big Grin

Huawei Mate 10 Pro

Предна светкавица ще си е плюс Smile ако сложат и две камери за селфи нещата наистина ще са супер, спред мен няма много смисъл от ирис скенер ако заради него ще жертват двойната селфи камера...

+1. А най-добре ще е да има 4 камери в четирите ъгъла и после да прави 3D селфи! Якооо!

Pixel XL / Android 9 Pie

Offtopic Много се изкифлихте с тези селфита  Big Grin  
За мен предната камера се ползва изключително рядко понеже и рядко провеждам видео разговор ... та и да няма не ми пречи Smile
Мисля има други по важни неща в тези отвори ... Средния например, най ме вълнува. Какво ще е качеството на разговор, ще пука ли, ще гъгне ли, ще пиука ли като ми е пуснато wifi? Ще губи ли обхват и ще има ли 4Г синдром ... 
Някак си ми е по важно да се обаждам по телефон от колкото да снимам и браузвам с телефон Smile

@bodonance това не озчава ли, че изобщо не трябва да те вълнуват устройствата над 200 долара?

Huawei Mate 10 Pro

(2017-01-17, 13:04:54)bodonance написа:  ... от 200 лв върши сходна работа, останалото е лакомия на сетивата ... 

(2017-01-19, 18:38:47)Anastasia123 написа:  @bodonance това не озчава ли, че изобщо не трябва да те вълнуват устройствата над 200 долара?

Аз горе го казвам колега ... Какво му е на телефон от 200лв. Нима по него не можеш да провеждаш телефонен разговор? Нима това не е основното предназначение на един телефон? Всичко друго е бонус и гъдел за сетивата ... Е и аз имам сетива, сега не мога да ги погъделичкам ли?
Колкото до коментара ми ... точно в самсунг телефоните навремето обаждане беше нещото, което правеха най-трудно и най-зле на фона на всички други налични опции ... Камерата снима като фотоапарат, браузъра лети, музиката сватба, а указателя се отваря след ... много лаг ... За щастие беше ...
Да оценяваме важните неща и да се наслаждаваме на останалото ...
Storstark

То и сега Dialer-a им не е да най-високо ниво - на предните ми Lenovo S90/Huawei G6 Dialer-ите бяха песен, пишех имената директно с цифри - тук е на късметлийски принип, някаква друга система ли е, не знам, но понякога не отваря или не намира имената, които търся с цифри.

А тия селфита - айде сега двойна селфи камера (по-скоро "камери"), две свткавици направо, може и ксенон...

Че то селфито стана по-важно и от задната май....

Конкурсите по фотография ще станат такива по селфита догодина...

Така се вманичили всички в това снимане, че думи нямам - влизаш в кафене, ми те хората влезли да се снимат, че са там. Няма комуникация, има селфита. От вкъщи на интернета станал да отиде на кафене, да се внима в него и после вкъщи да брои лайкове.

Психопатска работа. Да има там 5/8 мегапиксела предна и това е. Тия предни светкавици само загрозяват телефоните отпред - стига му отзад. А и камерата има режим "селфи със задна камера", дето улавя лицето, пуска и светкавица. Даже и пъпките замазва, само дето автоматично и във фейса не те лайква....

(2017-01-19, 20:57:23)bodonance написа:  Камерата снима като фотоапарат, браузъра лети, музиката сватба, а указателя се отваря след ... много лаг ... За щастие беше ...

Ахх... доброто старо време, когато трябваше да си знаеш предварително на кой и кога искаш да звъннеш и да отвориш дайлъра 30 минути по-рано, за да може реално да зацепи. Понякога буквално съм го чакал с минути да се появи. Същото положение беше и с галерията.

(2017-01-19, 22:25:28)alisali1234 написа:  пишех имената директно с цифри - тук е на късметлийски принип

По абсолютно същия принцип работи и дайлъра на самсунг - 6262 ще ти извади Мама. 7374 - Pepi. Нищо късметлийско....

Trust nobody who smiles before 10am...

Не винаги се получава, дори да цъкна в/у намеренто име си остават само числата и в крайна сметка не звъни на името. Не е винаги така обаче - понякога като цъкна на името се появява целият му номер, понякога - не. Чист късмет. Може и да е някакъв бъг при мен, не знам. В съобщенията е същия зад...к.

https://www.xda-developers.com/samsung-g...ng-issues/
По нататък и LN2 Big Grin.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]

Муртазин за S8->http://mobile-review.com/articles/2017/b...-416.shtml
На малкия 5,7 инчов, сензора за отпечатъци май ще е на гърба,което лично за мен може да е нещото,което ще развали сделката Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE

Немисла, че малкия ще е 5,7 инча по скоро, 5,1, 5,3, 5,2. А сензора според мене абсурд да бъде на гърба.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Що, след добър модел, те пускат по два следващи противоречиви. Мислиш ли, че няма начин да те изненадат? На пръсти се броят наистина правилните им попадения.А качествените са даже по-малко.

При 90-95% screen-to-body съотношение(според последните слухове),къде трябва да е скенера ? Ако ще е много дисплей и малко рамки,то е логично да е на гърба....Или по примера на Lenovo и Zuk Edge,да е вграден под стъклото в рамката под дисплея....Опциите не са чак толкова много...Smile

Естествено, че сензора трябва да е или отпред като копче, или вкаран под дисплея. Да го набият отзад е малоумно решение.

Trust nobody who smiles before 10am...

От твоята камбанария,вероятно е такова,но това не се отнася за всички потребители/ползватели на телефони Самсунг.
Няма нищо лошо,ако този скенер е на гърба на телефона....Ще го преживеете някак си,ако е там де...Smile

Sent from my x600 using Tapatalk

При добро желание и самия екран може да е скенер за отпечатъци. Вече дигитайзера има не по лоша резолюция и чувствителност на натиск от капацитивен скенер за отпечатъци, а технологията за разпознаване на потребител по капацитета докосването не е нова ...
Това е от 2012г. ...
https://www.youtube.com/watch?v=zz37rDf0hKI

Освен че ще се преживее, може да се окаже и по-удобен. На правилното място.
Но пък така няма да са като яБъл...

Недей,че сега ще се заформи вечния спор за това къде трябва да е поставен скенерът за отпечатъци...Smile
В края на краищата,всичко е въпрос на лично предпочитание,но да се определя мястото на база на това кой как е свикнал е....нерабираемо.
Имам телефони със скенер на гърба,както и такива на предния панел....На гърба ми е много по-удобно,но това не означава,че за всеки е така.
Където и да го поставят,ще трябва да свиква...Smile

Скенера ще е под дисплея според мене, това от колко време се приказва, @mufc за разлика от Huawei, Samsung не копират Apple.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

От колко време се говори ? Smile

http://players.brightcove.net/4709052657...8368118001

Масовото производство ще започне през Q2.....Може и да го използват.....До април има време.

Еми от доста, но нищо не се знае, но предполагам, че сензора ще е под дисплея.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Smile
Вие четохте ли изобщо ревюто на Муртазин,малкия(5,7 инча) S8 ще е със скенер на гърба,а големия(6,2' ) ще е със скенер вграден в екрана и двата ще са с 6гб рам,минимално място за съхранение 64ГБ,Exynos 8895/Snap 835,12 мп сензор на Sony IMX378,3,5 mm жак ,USB type C...Размерите на малкия ще са като на S7,а на големия като на S7 Edge.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)