Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S8 и S8 plus - представени на 29.03.2017г.

От 6 нагоре. От 4-5 не съм виждал скоро. Качи се в трамвая и огледай. Особено след учебни занятия. 

Тука на Самсунг, Епъл, Сони, сме им последна дупка на кавала. Хич не ги брига дали ще купуваме или не. Цените са като на запад. Тука, който може да си го позволи, си го купува, добре дошло, ама няма да си разплетат чорапите, че Пешо или Гошо му е скъпо. Важното е Джон и Густав да си го купуват и да не им е скъпо.
Аксесоари

Аз не виждам да са избухнали в цената. Миналата година С7 едж беше на същата цена, като​ излезе. Към оператор ще е по-приемливо. А и С8 сега е с 64гб памет. С8+ е малко по-скъп, но той е по-голям.

А и има алтернативи. Не е задължително да се вземе Самсунг за 1500 лева. 1+3Т е алтернатива за 900 лева. В olx има чисто нови, неразпечатани кутии, от оператор С7 едж. За под 900. Не е като да няма избор и С8 да е единствения телефон на света и вече голям проблем, че бил скъп... Има алтернативи. Аз ще взема С8 с договор. Иначе кеш 1500 нямаше да дам, но няма нужда от чак такава драма. Има и други телефони.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Типично по български - искаме най-доброто обслужване и най-добрите продукти, ама да са без пари. Или поне на себестойност. Ама и стандарта ни да е висок и заплатите да са високи. Е, не може. Всичко е свързано.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ти го каза,че всичко е свързано и за това хората искат и имат правото да искат...щом плащаш една шапка пари ще искаш и обслужване и най-доброто,което ти се полага!Ако е някакъв вид подарък никой няма да е претенциозен...Smile

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk

Ама в повечето случаи е обратно - иска се да е без пари.
Написал съм го ясно, нали?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ами не. Никой не иска да е без пари. И никога никой поне тука не го е твърдял. Измисляш и си изсмукваш от пръстите някакви неща. 
Относно обслужване и качество е нормално всеки нормален човек да изисква. И тука мисля, че спор не може да има. 
А лафа - За тези пари толкова, го има само в Бг.

(2017-04-13, 12:29:01)abvabc написа:  Типично по български ...

Това как да си го превеждаме? Като сме българи сме друга категория хора ли?

Еми написал съм - не може да има човек най-хубавия продукт за малко пари.
Айде да видим кое е изсмукано сега - моето или вашите постове, колкото да напишете нещо само да е наобратно.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Тая тема отдавна трябваше да е заключена. И след 20ти, когато апарата бъде закупен от 'тия с парите' да се отключи, за да се пишат и някакви отзиви...
Как не ви омръзна едно и също да повтаряте идея си нямам!?

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23

Толкова е субективно всичко - пари, телефони, нужди, постовете във форума..
Имам чувството, че се откривате в постовете на другия, който е споделил нещо негативно и накрая става темата манджа с грозде...

Мисля да почивате малко от тази тема, виждам, че ви натоварва.
Ще бъде отключена като го пуснат на пазара, до тогава имате време да разучите кое колко струва и дали си струва. Също така Европейския и не само пазар, стандарта на живот и дали могат да си позволят и дали за тях ама за всички тях 7-800 евро са пари за семки!
До скоро четене Wink

[Изображение: 21693249.jpg]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)