Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпроси за Samsung Reactivation Lock и FRP Lock
#26

От началото пропуснах въвеждането на gmail и самсунг акаунти и телефона си стартира нормално. Искаш да кажеш че и след това не мога да го ползвам с друг gmail акаунт освен моя. Има нещо недомислено в това заключване от гугъл за разлика от самсунгското при по-старите модели.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами май късмет си извадил нещо не се е заключил май. Пробвай пак де поне да знаеш дали се заключва.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#28

Днес имах време и отново върнах заводските настройки през риковъри и този път ми поиска gmail-a и паролата. Явно като се зададе заключването трябва да мине малко време за да задейства.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#29

А как се деактивира заключването,за да не направи някакъв проблем при бъдещо ъпдейтване на софтуера

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#30

Въпроса ти е малко объркващ и ще предположа... Ако питаш как да си махнеш акаунта преди да го продадеш или дадеш на друг потребител този пост >> #21 

Ако въпроса ти е дали има значение при системни актуализации на софтуера >> Няма значение 

Ако въпроса ти е друг ... Питай Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#31

Историята ми е следната,купих си тела преди месец и не съм гледал въобще за това заключване,защото не знаех за него.Направих хард резет на тела и ми прие моя акаунт без проблем.В момента съм с андроид 6.0.1 и искам да ъпдейтна,но не мога през ота,защото като сваля програмата Phone info на csc-то не ми изписва нищо и единственият начин е да ъпдейтна,чрез Odin.Та въпроса ми е да не се обърка нещо и да иска паролата на предишния собственик,защото като влезна в даунлоуд режим ми изписва,че е активирана защитата,която може би аз съм я активирал,но знае ли човек?

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#32

Както го описваш ти си единствения акаунт на този телефон и няма да се заключи никога стига да си знаеш паролата. Ако преди флаш или ресет излезеш от акаунта няма да имаш никога проблеми. Ако ще правиш ОТА пак не е проблем стига да си знаеш акаунта и паролата при нужда.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#33

(2017-03-16, 21:02:46)rado__8 написа:  Както го описваш ти си единствения акаунт на този телефон и няма да се заключи никога стига да си знаеш паролата. Ако преди флаш или ресет излезеш от акаунта няма да имаш никога проблеми. Ако ще правиш ОТА пак не е проблем стига да си знаеш акаунта и паролата при нужда.

Благодаря!

SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай
#34

На Самсунг А8 2018 в Даунлоуд мод под frp lock има и oem lock. Може ли някой да обясни какво значи.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#35

OEM се включва за да позволиш смяна на ядро, а именно преди рут. Ако е изключено от Опции за разработчици не можеш да рутнеш.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#36

@rado__8:

Взех един служебен А5 2017 с Андроид 7 и реших да си го "почистя" ... без да знам за това FRP ...
Сега какво - на сервиз ли да ходя???   Sad
Цитирай
#37

(2018-03-24, 02:14:35)Joro_09 написа:  @rado__8:

Взех един служебен А5 2017 с Андроид 7 и реших да си го "почистя" ... без да знам за това FRP ...
Сега какво - на сервиз ли да ходя???   Sad

Ами не трябва сервиз ... зависи изцяло от теб и твоите способности. Запряташ ръкави и връщаш с Один софтуера до версия описана тук метода работи пробвал съм го лично >> https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry69582432

Успех

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#38

Здравейте колеги ! Искам да попитам след като байпаснах frp-то, мога ли да флашна последният фирмуеър 8.0 за конкретният телефон ?

hTC Sensation S-OFF | Rom ViperS 3.1.2 | SebastianFM-v1.5.2 | Recovery: 4Ext 1.0.0.5 RC9 | Anker 1900
Samsung Galaxy S ІV I9505 Stock | Root |
Xiaomi Redmi Note 3 Pro (Snapdragon) | unlock | Root |
Xiaomi Mi 6 |unlock|
Xiaomi Mi 9T Pro
Oneplus 8
Samsung S22 Plus 256GB
Цитирай
#39

Здравейте,
1 приятел донесе С21 ултра бил го намерил в чужбина, телефонът има FRP лок, пробвах с Easy Samsung FRP Tool, но след като казва installing drivers...,
Launching browser event и там умира нищо не се случва не дава failed просто така стои.
Съмняват ме драйверите, но в момента нямам др комп да пробвам, някакви съвети?
Благодаря!

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#40

Намерих африканци дето ги оправят дистанционно

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)