Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпроси за Samsung Reactivation Lock и FRP Lock

мнение 26 от tonus

От началото пропуснах въвеждането на gmail и самсунг акаунти и телефона си стартира нормално. Искаш да кажеш че и след това не мога да го ползвам с друг gmail акаунт освен моя. Има нещо недомислено в това заключване от гугъл за разлика от самсунгското при по-старите модели.
Iphone 8 plus 256gb>Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 27 от rado__8

Ами май късмет си извадил нещо не се е заключил май. Пробвай пак де поне да знаеш дали се заключва.
Цитирай

мнение 28 от tonus

Днес имах време и отново върнах заводските настройки през риковъри и този път ми поиска gmail-a и паролата. Явно като се зададе заключването трябва да мине малко време за да задейства.
Iphone 8 plus 256gb>Note4 Black>Note 3 Black>GalaxyS4>LG 4X HD>Galaxy Ace 2>Nokia 701>Nokia X6>Nokia 5800
Цитирай

мнение 29 от radi1978

А как се деактивира заключването,за да не направи някакъв проблем при бъдещо ъпдейтване на софтуера
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

мнение 30 от rado__8

Въпроса ти е малко объркващ и ще предположа... Ако питаш как да си махнеш акаунта преди да го продадеш или дадеш на друг потребител този пост >> #21 

Ако въпроса ти е дали има значение при системни актуализации на софтуера >> Няма значение 

Ако въпроса ти е друг ... Питай Smile
Цитирай

мнение 31 от radi1978

Историята ми е следната,купих си тела преди месец и не съм гледал въобще за това заключване,защото не знаех за него.Направих хард резет на тела и ми прие моя акаунт без проблем.В момента съм с андроид 6.0.1 и искам да ъпдейтна,но не мога през ота,защото като сваля програмата Phone info на csc-то не ми изписва нищо и единственият начин е да ъпдейтна,чрез Odin.Та въпроса ми е да не се обърка нещо и да иска паролата на предишния собственик,защото като влезна в даунлоуд режим ми изписва,че е активирана защитата,която може би аз съм я активирал,но знае ли човек?
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

мнение 32 от rado__8

Както го описваш ти си единствения акаунт на този телефон и няма да се заключи никога стига да си знаеш паролата. Ако преди флаш или ресет излезеш от акаунта няма да имаш никога проблеми. Ако ще правиш ОТА пак не е проблем стига да си знаеш акаунта и паролата при нужда.
Цитирай

мнение 33 от radi1978

(16 Mar 2017, 22:02:46)rado__8 написа: Както го описваш ти си единствения акаунт на този телефон и няма да се заключи никога стига да си знаеш паролата. Ако преди флаш или ресет излезеш от акаунта няма да имаш никога проблеми. Ако ще правиш ОТА пак не е проблем стига да си знаеш акаунта и паролата при нужда.

Благодаря!
SAMSUNG GALAXY S7 EDGE
Цитирай

мнение 34 от tonus

На Самсунг А8 2018 в Даунлоуд мод под frp lock има и oem lock. Може ли някой да обясни какво значи.
Цитирай

мнение 35 от rado__8

OEM се включва за да позволиш смяна на ядро, а именно преди рут. Ако е изключено от Опции за разработчици не можеш да рутнеш.
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD