Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Компас за А6000
#1

Поздрави на знаещите , а и на незнаещите. Знаещите да казват за да се научим ние- незнаещите.
От известно време правя опити да си изтегля компас за телефона , но удрям на камък. Който и да изтегля, не тръгва поради не знам що си съвместимост, възможности та телефона или... Та въпроса ми е има ли работеща версия на компас и ако има някой ще иска ли да я сподели . Благодаря предварително на всички добри хора които евентуално ще помогнат .
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами то колега компаса не е само приложение а има и малко сензори. Ако успееш с инсталирането на софтуер да добавиш и липсващия хардуер кажи как става и ние да го направим ...
Има някои компаси които ползваг данни от gps та освен с нещо подобно да пробваш ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#3

Да, телефона няма сензори за компас, затова не става, нормално е, все пак е нисък клас.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk
Цитирай
#4

Днес си поръчах от Vivakom Moto G 16g (3th gen)...длед два дни ще го получа...пренос на номер...
http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g_...)-7247.php
Дано не ме натовари психически...
Цитирай
#5

Междо другото и аз днеска го гледах и на свободна цена без план излиза 370 лв. Бих си поръчал и аз още утре ама нямам излишни пари в момента за нов телефон.
Цитирай
#6

И аз скоро ще сменям, но към IOS
Цитирай
#7

Пробвах две приложения но дават малка разлика - как да установя дали е точен компаса (географския север ме интересува).

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#8

Ми ще провериш дали е точен компаса на тела с...компас.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)