Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

нов дисплей-от къде?
#1

Здравейте.от носене в чанта телефонът получи надраскване,което явно е фатално
 Доста е повърхностно и тънко по моите представи (галакси ес3 е целият напукан с лихсващи парчетца и работи Вече две години,този от едно одраскване стана неизползваем.. тъча не отразява докосване,иначе екранът уж си е окей. Даже автоматичто се свързва към интернет и получавам съобщения,аларми звънят,а аз не мога да го отключа или дори да го изключа... с power бутона се ребуутва, не се изключва,опитах да натискам volume up щато се появи на черен екран логото докато ребутва,но не..а и лаптоп нямам,какво да го правя? и от къде мога да си поръчам оригинален или поне достатъчно ярък и читав дисплей ,който да не пристигне след месец и половина...
Цитирай
Аксесоари
#2

Същата тема на следващата страница:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69984
Цитирай
#3

@dessexc, на Али : http://www.aliexpress.com/item/Original-...3dcca3c93f

 
Цитирай
#4

@NoMaD 60 дена доставка ... искам да си платя за доставка ако трябва и да е до 2 седмици...със самсунга два месеца абсурд

@milstan Извинявам се,не съм видяла,галаксито постоянно ме изхвърля с "приложението спря" и дори не погледнах темите в паниката си
може да изтриете в такъв случай тематаSmile
Цитирай
#5

@dessexc, с опция AliExpress Standard Shipping - 14-28 дни.

 
Цитирай
#6

@dessexc, виж в dragon-tt.com Има наистина оригинални части, има и не такива. Сайта е много коректен и точен. Пазарувано е от него многократко. Пращат ти пратката с който куриер ти кажеш. Кеф ти dhl, Netherlands Air Mail, Sweden post. Ако искаш по-бърза доставка с dhl ще дойде за 1 седмица най-вероятно. Netherlands Air Mail ти е безплатна, тя обаче е за ~9-20 дена.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid
Цитирай
#7

Моя го взех от dragon-tt преди 5-6 месеца. Оригинален, работи перфектно. Но не си струва да се дават пари. Ако знаех, че след месец ще падне толкова цената му на нов апарат. Или щях да си купя нов или щях да си взема редми 3, примерно. Иначе в алиекспрес имаше по-евтини афтермаркет. Една смяна ще ти стува 30-40 лв. Освен ако не пробваш сама, абе направи си една сметка първо преди да поръчаш телефон...

HTC Desire S --> Xiaomi Mi3 16 GB
Цитирай
#8

Благодаря на всички ви.
Аз се чудих струва ли си, тъй като имах проблеми на моменти с ми3-ката - изключи се от нищото няколко пъти и към час не отразяваше, загрява ми и т.н, в крайна сметка от пръв поглед си харесах Huawei P9, взех си го и е изключителен. Разбира се софтуерно miui много повече ми харесва, но.... шанс. Исках Ми-5, но не ми се чакаше
Може да ми изтриете темата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)