Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да местя приложения на SD картата
#1

Здравейте,

преди седмица бях писал по темата за един Coolpad, от Теленор ми отказват замяна и твърдят че всичко му е наред. И след като ме поставиха в такава ситуация с неизползваем телефон, реших да го руутна и каквото ще да става с цел да си прехвърля приложенията на SD картата. От общата памет на телефона - 8 GB, свободни са едва 3,10 GB, а пък след актуализациите на системните приложения остава наполовина. И седнали от Теленор да ме убеждават как само някои не можели да се прехвърлят. НИТО ЕДНО не може да се прехвърля, пробвах със игри и различни приложения - не става, то въобще липсва бутона за местете в настройките.
Руутването направих с помощта на KingoRoot, а пък приложенията първо пробвах да местя със Apps2SD обаче все ми показваше грешка във втория дял на SD картата, който трябваше да направя и не се получава. Изтрих го, свалих Link2SD - същата работа. SD картата я форматирах във всички възможни формати и на двата дяла, но все не става. Разчитам на някакъв ваш съвет, защото вече не ми останаха варианти..
Цитирай
Аксесоари
#2

"Един Coolpad" и разбрахме всичко... Дай малко повече информация...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)