Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за Mi5
#51

@6thSense, дискусията за за размера на стъклата беше...преди 3 месеца. Защо пак се повдига този въпрос?

 
Цитирай
Аксесоари
#52

(2016-10-07, 20:40:32)NoMaD написа:  @kyosev, пратката още ли не пристигнала?
Това са отделни поръчки. За сега пристигна телефона, стъклата и черния кейс, който стои много добре.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#53

Колеги има ли някой с кейс, който максимално да се усеща като кожен? Попаднах на два доста поръчвани като на единя в снимките има и парчета кожа които уж са отгоре върху пластмасата предполагам....а другия дето е винтич ми изглежда,че седи по-корав... 

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiao...31d69ba23e

https://www.aliexpress.com/item/Free-Shi...31d69ba23e

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#54

Колеги, опитвам се да намеря силиконов кейс с логото на Арсенал, но до сега попадам само на твърди пластмасови протектори. Ако някой някъде е виждал, би ли споделил линк, моля? Smile

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#55

Аз поръчах вече аксесоари, но стъклото което имам не ми допада много.
https://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-R...25afce9d1b

Това гледам,че е най-поръчвано, а и доста евтино. Имате ли мнения? Ще лепна този който имам сега докато си избера нов и пристигне. Но се чудя какъв да е. Може да пробвам с този по-горе и някой по-скъп? Че и без това не ги лепя много добреSmile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#56

@disrespectful, не ти трябва такъв. Пробвай този

 
Цитирай
#57

Мерси, аз имам такъв но за сегашния...така и не го сложих и ги подарявам с телефона и реално нямам истински допир. Значи ще поръчам него. Само да не стане така, че сегашния да го лепна хубаво, който е в комплекта и после да не сложа новия както стана със сттария ми телефон. Big Grin

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#58

Не вярвам, че протектор за $2-3 ще стои по-добре, но ти си знаеш.

Sent from my MI5

 
Цитирай
#59

Но докато си сложа нов как да го ползвам, без ли? Не ми се рискува....дори този да купя ще мине ден, два докато го поставя.

п.с. ТОя пич ми писа,че няма наличен...2 седмици! По-добре ако ще чакам толкова сам да си взема...вместо да му давам 15 лв с доставката...Ще трябва да лепя... Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#60

Кой? От линка, който ти го дадох ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#61

Да, от него. Другите в OLX и да са налични са все някакви с цена като моя,че и по-евтини сигурно.
Ще поръчам от Алито май пък сега ще лепна тоя или някоя от слюдите. Ще избърша само с кърпичка...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#62

@disrespectful, предлагат се от много други търговци. Цък

 
Цитирай
#63

Този който даваш пък ми казва,че има за Mi5, но ми дава този линк на който се вижда друг протектор, но уж пак висок клас ТУК

За 9.90 пак....да искам ли него или да държа на горната марка? Повечето търговци истината е,че не поддъражт налични за всички тези модели или предлагат заместители...имам чувствотоо,че мога да си пиша с още 5 такива и резултата ще е същия....

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#64

@disrespectful, самият продавач ти дава друг линк ли? Освен да изчерпан. Ползвам на Macollo - доволен съм от него на тази цена. Като вариант  - поръчка от Али

 
Цитирай
#65

Да, той е търговец и си има сайт. И явно за Mi5 това може да предложи....линка е негов Smile)
Но като чета описанието качеството му би трябвало да е същото и го води "висок" клас. Ако нещата които пише не са ала бала мисля,че си струва. Ще пробвам неговия, иначе трябва да търся още или да лепя сегашния и да чакам от Алито.....

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#66

@disrespectful, ще взема да си поръчам един за резерва, на Али не ги виждам много оферти - ще вземат да свършат и там. Ако не бързаш, поръчай от линка горе.

 
Цитирай
#67

Май ще сложа тоя евтиния, така и така съм си го платил и ще направя като теб. Ще поръчам два от Алито за резерва да има и като дойдат ще ги сменя. Предполагам отлепянето не е трудно после. Аз на Meizu-то още имам два....и то хубави. Един ме компенсира като прати втори преди време и накрая бях сигурно с 4.... Big Grin Сега ми се струва,че пак ще ми артисат ама нека има...един ден при продажбата си е бонус Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#68

@disrespectful, не е трудно. Отлепваш стария, почистваш дисплея, слагаш новия, стига да можеш.

 
Цитирай
#69

Аз бях с nillkin, но се счупи. Сега съм с mocolo, точно от един от гореспоменатите търговци. Разликата е огромна, нилкина е 100 класи над моколото. Искам да го изтръгна от телефона, поръчах си няколко нилнина и дано дойдат скоро от Китай.


Цитирай
#70

Значи ще търпя моя сега с петното което се стана в средата.....и ще поръчам два nillkin-а...иначе от към кейсове не ми трябва друго.

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#71

@disrespectful, все пак след време ако решиш да си продаваш устройството, качествения стъклен протектор доста ще спомогне за добър търговски вид за продажбата му.

 
Цитирай
#72

И не само за продаване. Ако не бях със стъклен протектор, сега щях да търся тъч + дисплей. Инвестицията в качествени аксесоари, се изплаща многократно !!


Цитирай
#73

Лошото е, че не разбрах че моя в бъндъла е някъв евтин.......и не се застраховах! Сега ще чакам сигурно месец докато си поръчам и дойде. Тук и да намеря няма да е марката която казахте. Че ще трябва да търпя и балона който ми се получи :>

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#74

Е как направи балон на стъклен протектор? Дори и най-калпавия, който съм лепил, ми се е залепвал перфектно. Може и да има значение, че почти всеки ден някой ми носи протекторче за лепене. Преди години, когато бях в Шанхай, имаше професионални протектор лепачи. Стояха на публични места, с малки масички и продаваха всякакви протектори, с безплатно поставяне.


Цитирай
#75

Наистина, как стана това с балона? Пробвай леко да го отлепиш и да го наместиш пак. Няма ли да стане? По принцип знам не стане ли от първия път, след това вече не е същото. За този подаръчния протектор ли става въпрос?

Sent from my MI5

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)