Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Prestigio Wize 3408 4G - не иска да се включи
#1

Здравейте колеги,
вчера вечерта купих на малкия син Prestigio Wize 3408 4G, и тази сутрин дойде ред да се зарежда. При включен в зарядното таблет, и престоял около час, той реше да поиграе на една игра. Таблета угасна по време на играта, и не желае да се стартира повече. Някой има ли идея или опит за тази неприятна ситуация, защото не ми се гледат тъжни детски очи докато го дам/върнат от ремонт?

П.П. Пробвах всякакви варианти със задържане на копчета, ресети и т.н., не реагира завалията..... Bu


-----------------------------------------------------------------------

Хм, сега ще излезе май от зарядното!!! Huh
А хем го пробвах на Айдъла, за 5мин качи 5%, и приех че работи. Реших да поръчкам таблета още малко, като интересното беше че влиза в рекавъри, но каквото и да избера там нищо не се случва.
Оставих го за 30 мин в USB порта на лаптопа, и след това се включи! Като беше на 0% батерията. Мушнах неговото зарядно, и много странно вдига до 3% заряда, и след това разрежда до 1% ?!? Пробвах на изключен таблет, вдигна до 7% и заспа. Като включих зарадното на Айдъла, за 10 мин дигна до 15% и продължава да расте. Утре ще изследвам от самото зарядно ли е, или е от кабела му. (Дано да е от това де...)
Цитирай
Аксесоари
#2

Проблема се оказа в зарядното. (това което пристига в комплекта) Първите 5мин вдига 1-2%, после сякаш разрежда батерията..падат процентите с по 1 на минута.
Със старо зарядно на HTC, и фабричния кабел си зарежда нормално. Ще видям може ли нешо да се измисли гаранционно за това зарядно.
Цитирай
#3

Здравей. И аз скоро ще взимам таблет, това е един от моделите на които се спрях. Можеш ли да ми кажеш как е яркостта на екрана, силен ли е говорителя, бърза ли е машинката, как е сглобката, държи ли батерията. Благодаря предварително Smile
Цитирай
#4

взех един за приятел ... досега го гласих мога да кажа че няма проблеми освен че говорителя е адски тих дори като го усилих от инженерното меню пак е тих .. не е проблем ама за 2016 толкова тих таблет .... също и нещо бавно се зарежда ще го разреда до край и ще видя отново ...

NOKIA 6610,NOKIA 6233,Samsung i5500,ZTE V970,Prestigio 5044 > Lenovo P70> Xiaomi Redmi 5 Plus 64/4 gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)