Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 825
#1

Здравейте!
Никъде не видях тема за този модел.
Скоро се сдобих с него  ека тук споделяме мнения,проблеми и всичко свързано с него.
За момента съм много доволен от него отключих му менюто за разработчици и включих опцията за висока производителност на процесора сега се двоумя да ли да го руутна.
Цитирай
Аксесоари
#2

И за какво ти е тази висока производителност? За да зареждаш телефона по-често ли?

Sent from my MI5

 
Цитирай
#3

Може и така да е ако започне да не ми стига за деня ще я изключа
Цитирай
#4

Здравейте, нова съм във форума и имам нужда от съвет...Фен съм на марката HTC, но се колебая между двата модела HTC Desire 820 и HTC Desire 825. Разликата в цената между двата не е толкова голяма, но и не виждам кой знае колко предимства на 825 пред 820...Има ли повече впечатления от Desire 825 вече? Мерси предварително
Цитирай
#5

Desire 825 поне за мен не е по-добър, напротив. По-слаб процесор и по-слабо GPU. По-добра селфи камера на Desire 820, ако ти е важно. Почти еднакви са. Може би е въпрос на дизайн кой от двата ще харесаш повече и това, че Desire 825 е с около година и половина по-нов.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

(2016-07-31, 12:31:55)slavev написа:  Здравейте!
Никъде не видях тема за този модел.
Скоро се сдобих с него  ека тук споделяме мнения,проблеми и всичко свързано с него.
За момента съм много доволен от него отключих му менюто за разработчици и включих опцията за висока производителност на процесора сега се двоумя да ли да го руутна.
Здравей! От къде включи опцията за висока производителност на процесора, може ли стъпка по стъпка да напишеш? Smile

HTC One M8s
Цитирай
#7

Здравейте. Знаете ли дали модела ще получи андро 7?

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)