Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Honor 7i - oтзиви, покупка?
#1

Не открих тема за този модел, който е по-компактен дори и от сегашния флагман P9!

Има четец за отпечатък, 3100мАч батерия, дуал версия (+NFC)... и ~73.9% screen-to-body ratio. както и black- версия.

Търся си 5-5.2" апарат с батерия караща 2дни, добра камера (по възможност с ръчни настройки на скорост на блендата и ISO,.,), както и тънка рамка! Сега съм с 4.7' доста компактен.

Като минус виждам теглото му 160г (с 15г повече от другите 5.2") и изпъкналата камера (не знам какъв кейс ще трябва да е този).

Въртящата камера не знам дали е плюс - кефи ме, стига да не се разхлопа.

Само в един онлайн магазин го имат, а искам да го видя на живо (вчера гледах няколко модела и само P9 ми лепна... но е маса пари, засега).
От чужбина Aliexpress Ли е варианта, но нямаш гаранция.
Защо не се предлагат у нас - Honor-и?
   
Сравнен с P9 и P8: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone3=7972

[Изображение: Huawei-Honor-7i_2.png] [Изображение: maxresdefault.jpg]

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
Аксесоари
#2

Брандът на Huawei се предлага у нас . Потърси по онлайн магазините . Теленор предлагат - 4 С , в Технобакалиите има 5Х , 7 и 4 C .

Smile
Цитирай
#3

В Технополис предлагат 5-6 модела Хонор,но 7И го няма.Вечра разг;еждах 7 лайт и ми хареса много,аболютен брат близнак на П9 лайт,но със 100 лв. по евтин,даже се навиха да го взема,след като преди 2 седмици удавих Нексуса на морето,но в крайна сметка един фенд днес ми взе П9 лайт ОТ мЕНТЕЛ.
Цитирай
#4

Гугъл извади само 1 магазин, но е 700лв (и е само златист), аз съм по черното. Ще го видя поне на живо и ще го диря от чужбина. Ако знаете някой доставчик от Алиекспрес, сигурен- пишете.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#5

здрасти, мен вчера ми докараха точно този.. и аз си го бях харесал.. Докара ми го един приятел от Русия.. Но се сблъсках с проблем.. Ресторнах го и сега не мога да го активирам Sad

Днес отстраних проблема и ще си поиграя да дам отзиви..
Цитирай
#6

За 24ч впечатленията са ми.. Доста издръжлива батерия дори при усилен контраст, никакво забавяне и бъгове, камерата се справя много добре.. дори бих казал страхотно..
Цитирай
#7

Днес го видях, доста е компактен. 
Само ме притеснява камерата - издава се 1.5мм и дори с предпазен гръб пак ще прозира (наранява), аз на маса като го 
оставя ще се клати... а и го нося в джоба. Само това ме възпира да ги поръчам.

Камерата ощетена ли за сметка на мобилността, нещо супер излишно за мен, но този модел е най-компактния им 5.2". Гледам е с f2.0 Smile
Не видях да има настройка на скорост на затвора.
Пп. Качи някоя снимка и колко държи батерията.
Видях и SAR, че е нисък (~0.31W/kg)  Cool  
А в черно дали го има?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#8

моя е тъмно син, вярно камерата е издадена, но моя е ползван и няма никакви забележки по нея, нито проблеми в носенето в джоба, а аз не съм фен на кейсове и калъфи.. Доста стабилна си е камерата.. Точно тя е и голям +, понеже поексперементирах със снимки и може да обхванеш наистина доста добри ъгли без да залягаш и да се гъзурчиш по земята.. Батерията от сутринта от 07:00 до момента при доста натоварен режим е на 17 процента.. Качвам и 2 снимки.. едната на светло с HDR , втората е селфи, третата на тъмно



https://postimg.org/image/vk5sk4ae9/

https://postimg.org/image/otap16jbl/

https://postimg.org/image/j6syd7kpt/

[Изображение: Screenshot_2016_08_06_20_46_10.png]
Цитирай
#9

Някой да има идея от къде мога да закупя кейс за модела?  Big Grin
Цитирай
#10

ВАлиекспрес има колкото искаш .

Smile
Цитирай
#11

аз си поръчах от някакво магазинче от варна онлайн.. търсих по модела в OLX и вчера го поръчах днес е при мен
Цитирай
#12

Дай координати на л.с. , че търся за хонор7 лайт.
Цитирай
#13

Колеги днес си взех този модел телефон с номер ath-ul01 emu 3.1 все още с лолипоп. За първи път пипам тази марка искам да знам дали има шанс да се флашне с 6.0 ако въобще е излязъл за модела.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)